بهترین صحنه های اکشن در فیلم توسط نرم افزار شیرین کاری مردم

Best Action Movie Scenes

عمل واقعی قهرمانان شکستن بهترین شیرین کاری مبتنی بر صحنه است. جولیا Cherruault/ناظر

کلینت ایستوود فریب پسر بد به تیراندازی در محافظت از قفسه سینه در سرجیو لئون را Fistful of Dollars. بروس ویلیس جهش خون آلود و کبود از بالای Goodteammusic پلازا در John McTiernan را سخت می میرند. آرنولد شوارتزنگر انفجار دور در توقف T-1000 در جیمز کامرون ترمیناتور 2: روز داوری. هر کس مورد علاقه خود را در صحنه عمل است. یک لحظه نادر از خالص جنبشی سینمایی و انرژی می تواند شما را در عشق سقوط با فیلمهای سرگرمی. اما نه هر کس می داند که خسته کننده و پیچیده مورد نیاز برای این لحظات خاص را به زندگی می آیند.

براد پیت به دست آورده خود را توجیه دور از کف زدن در فوریه اسکار زمانی که او التماس آکادمی شروع به شناخت شیرین کاری مجری و هماهنگ کننده است که هماهنگ ما اکتان بالا فیلم. متاسفانه فیزیکی شاهکارهای فیلمسازی اغلب به دور بماند. مخاطبان ممکن است باقی می ماند بی خبر که 60-second صحنه مبارزه آنها فقط تماشا در واقع در زمان هفته برنامه ریزی تمرین و فیلمبرداری برای تکمیل.

همچنین نگاه کنید به: ‘ببر پادشاه” است حتی بزرگتر Netflix آمار نسبت به شما فکر می کنید

بنابراین به جای رتبه بندی خود ما مورد علاقه صحنه های اکشن از سرگرمی تاریخ ما بیرون رفت و به صحبت شیرین کاری واقعی نوازندگان هماهنگ کنندگان و مدیران برای یک معتبر تر شکست. در اینجا صحنه های مورد علاقه خود را—از هر دو خود را در فرصت های شغلی و به طور کلی—و legwork که رفت به آوردن آنها به صفحه نمایش بزرگ است.

Jahnel Curfman

حماسه مانع از دیده می شود در: کبرا کای, نماد, Jumanji: به جنگل خوش آمدید غریبه چیزهای کمی بزرگ نهفته است

مورد علاقه در صحنه عمل: یکی از مورد علاقه های من است و باز صحنه مبارزه از کاپیتان امریکا: جنگ داخلی. آن را به خوبی اجرا خوب و جلوه های بصری نیست بنابراین قدرتی که آن را طول می کشد دور از چه شیرین کاری دو برابر و بازیگران انجام شده عملا. دنباله ای مانند است که طول می کشد هفته از آمادگی و تمرین. اول وجود خواهد داشت بحث در مورد آنچه باید انجام شود عملا و آنچه خواهد بود را به دست جلوه های بصری تیم. وجود دارد مبارزه choreography سیم تست و اطمینان خود را از بازیگران گرفته شده با قطعه ای از مبارزه است که آنها خواهید بود به انجام.

کار شیرین کاری او بیشتر افتخار: در Jumanji: سطح بعدیما واقعا پیچیده سیم دنباله ای است که شامل پنج شخصیت اصلی مرور یک پیچ و خم از پل معلق. آن را به چالش کشیدن بلکه واقعا سرگرم کننده برای اجرای این پل معلق می شود و به هوا راه اندازی شد. من واقعا دوست دارم این تیم از افرادی که با من کار با Jumanji حق رای دادن: من همکار شیرین کاری دو برابر بازیگران ما مدیر و تولید کنندگان. ما یک انفجار ساخت آن فیلم است.

چارلی Croughwell

حماسه مانع از دیده می شود در: Call of the Wild, بازگشت به آینده سه گانه Who Framed Roger Rabbit?, زندگی پای سحر از سیاره میمون ها

مورد علاقه در صحنه عمل: من فکر می کنم آن را دلیجان و سپس در ایندیانا جونز. Yakima Canutt پیر پیر پیر پسر شیرین کاری طولانی قبل از من مدتها قبل از تری لئونارد یا که از نسل. [در دلیجان,] او را زدم بر روی یک اسب وجود دارد دلیجان که را کشیده و او نقل و انتقالات همراه اسب تمام راه را به جلو. سپس او می افتد پایین و زیر, و او سفر زیر در زمین—اما او را حلق آویز بر روی قسمت زیرین اسب و زیرین دلیجان—و او صعود بازگشت تا در پایان به عقب از آن و پس از آن طول می کشد و می اندازد راننده خاموش و او طول می کشد دلیجان بیش از.

بنابراین تری میدادند که برای ایندیانا جونز زمانی که هریسون فورد در حال مبارزه با آن مرد در کامیون. او به پایان می رسد تا رفتن را از طریق شیشه جلو اتومبیل او را حلق آویز کردن از درب رادیاتور او پایین می رود زیر کامیون, او می رود تمام راه را به پشت او شلاق خود را به گرفتن سپر و صعود تا بر روی کامیون و به پایان می رسد تا گرفتن به مبارزه با آن مرد است. آن را مانع از کسانی که به خاطر کسانی که واقعی بودند مانع است. وجود دارد هیچ CG درگیر در آن همه چیز در آن همه چیز عملی است که بسیار خطرناک تر از بسیاری از چیزهایی که ما امروزه. ما هنوز هم انجام بسیاری از چیزهای خطرناک, اما این نوع از شوخی. من احتمالا می گویند ایندیانا جونزچیزی که تری را برای هریسون بود که بسیار دیدنی شیرین کاری.

کار شیرین کاری او بیشتر افتخار: “یکی از مورد علاقه من تجربه هستند بازگشت به آینده ، هنگامی که آن را به hoverboard کار من می تواند اسکیت من یک اسکیت باز پس اول یکی نبود به عنوان چالش به عنوان زمانی که آن را به چگونه ما می رویم به پرواز این hoverboards?

Michael Lantieri های جلوه های ویژه و بیش رفتم دیزنی ما crawled شده در اطراف خود را در اتاق زیر شیروانی تا ما در بر داشت جعبه است که گفت: پرواز محافظ بر روی آن. ما کشیده کسانی که مهار کردن ما رفت و برگشت و آزمایش یک, من یک قرار داده و آویزان از آن و آن را کابوسی تجربه. چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در حال حلق آویز آنها crotchless به طوری که یک مشکل بزرگ است, اما آن را نیز قطع گردش خون از کمر به پایین. گردش خون خود را قطع شده است بنابراین شما می توانید تنها قطع وجود دارد برای سی ثانیه شاید. زمانی که مایک و من سعی کردم آن را در من گفت این است که قصد ندارم به کار—ما به آمده تا با چیزی دیگری است.

به طوری که یک بیت از یک فرایند طراحی یک دستگاه است که شما می توانید قطع در آن برای یک مدت زمان طولانی بدون اینکه شکنجه توسط آن است. شما تا به حال به عنوان راحت به عنوان شما احتمالا می تواند. این روند در حال توسعه است که راه کاملا جدید از پرواز و پس از آن روند پرواز هیچ کس تا به حال پرواز قبل از بنابراین ما تا به حال به شکل از چگونه می توانم به شما پرواز ؟

هیرو Koda

حماسه مانع از دیده می شود در: کبرا کای, غریبه, همه چیز, The Outsider, Ozark, پرنده جعبه

صحنه های مورد علاقه: مکس دیوانه: خشم جاده. تعقیب و گریز در صحرا صحنه عظیم است و بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد. من به تماشای پشت صحنه از این صحنه و آن را دوست داشتم حتی بیشتر به دلیل خلاقیت از تقلب نوازندگان رانندگان و باور نکردنی اجرای دوربین.

یک صحنه از این مقدار مورد نیاز تخصص بسیاری از. شیرین کاری تیم در زمان چه نوشته شده در اسکریپت ساخته شده و آن را یک واقعیت بر روی صفحه نمایش از طریق مدیر را دید. مدیر جورج میلر واقعا می خواستم برای انجام همه چیز را عملا پس از کشیدن قطعه از اسکریپت و بحث تدارکات چگونه به راه اندازی این مانع از نیاز به با خیال راحت تن از تست و تمرین برای ایجاد چیزهایی که تا به حال هرگز قبل از دیده شده است به خصوص با بسیاری از قطعات در حال حرکت. این آزمون طراحی شده بودند با کمک باور نکردنی rigging تیم و تخصص کاری نوازندگان که بهترین در آنچه انجام می دهند مانند حرفه ای motocross سواران و رانندگان و حتی Cirque Du Soleil اجرا. تمرین و تکرار این شوخی شروع از یک وقفه به آرامی در حال حرکت این مفصل سیم چندمنظوره و وسایل نقلیه به سرعت کامل اعدام از اقدام دوربین, پرواز در سراسر صحرا در سرعت های بالا. کلاه ها را به شیرین کاری هماهنگ کننده و شگفت انگیز خود را شیرین تیم برای یکی از هیجان انگیز ترین صحنه های فیلم برداری تا کنون.

کار شیرین کاری او بیشتر افتخار: این سوال سختی است. من تا به حال بسیاری از مورد علاقه های شما اما اگر من مجبور به انتخاب یکی از آن خواهد بود ماشین من گردش مالی در Outcast. [از نظر علاقه, پروژه,] مبارزه با جکی چان در ساعت شلوغی 3 و گرفتن به بازی کاتو در The Green Hornet. به تصویر کشیدن قهرمانان و گرفتن فرصت به واقع مبارزه با این اقدام ستاره من watching باور نکردنی بود.

Chad Stahelski

حماسه مانع از دیده می شود در: John Wick سه گانه The Matrix Trilogy, Deadpool 2, The Hunger Games, 300

مورد علاقه در صحنه عمل: “برای من چه همه چیز تغییر کرده بود باز کردن توالی در روزی روزگاری در غرب. این یک شش و نیم دقیقه با راه اندازی این سه مردمان بد. هر یک از فوق العاده مشخص می شود. شش دقیقه Sergio Leone—مدیر—ما ساخته شده لعنتی صبر کنید. شش دقیقه لعنتی که برای قطار. و هر قاب در هر شات—ترکیب, انزوای, زمینه, موسیقی, چکیدن, همه چیز. زمانی که قطار می رسد و قطره Charles Bronson, همه که منجر به ما می دهد که یکی quickdraw مسابقه که در آن او شاخه های سه بچه بعد گفت: “آه شما به ارمغان آورد دو اسب بیش از حد بسیاری از.’ خط بزرگ بزرگ, کمدی, بزرگ ساخت.

سال بعد من هنوز هم به یاد داشته باشید که. به طوری که به شما می گوید چگونه به یاد ماندنی است که صحنه است و چگونه آن را ساخته شده من احساس می کنم به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد عمل است. من اون صحنه حداقل یک بار در هفته فقط به خودم یادآوری از آنچه عمل است که واقعا قرار است به عنوان یک داستان سرایی ساز. که آنچه در آن است در مورد. آن را می توانید galvanize کل نظر از یک فیلم است. به عنوان یک تماشاگر شما در حال فکر کردن در مورد چگونه شما احساس می کند و شما قفل شده ام که لحظه به حافظه خود را. که آنچه در صحنه عمل باید انجام دهید. که چه لحظه ای باید انجام دهد. آن را در مورد ایجاد و به یاد ماندنی که اتصال از طریق مخاطبان در لحظه ای که آنها می توانید بروید “گه مقدس. که فقط زندگی من را تغییر داد.”

کار شیرین کاری او بیشتر افتخار: برخی به دلایل مختلف و برخی فقط برای اینکه بخشی از آن است. من از کلاغ که من بسیار افتخار از وجود براندون [لی] تصادف. من فقط افتخار به غیر از هر چیزی او را بخشی از. متاسفانه بسیار غم انگیز لحظه, اما من با افتخار به بخشی از این میراث است.

من بسیار خوش شانس. من بخشی از زاک اسنایدر 300 و شما می دانید که راه ما به ارمغان آورد واقعی رمان گرافیکی فیلمسازی بسیار سرد است. من افتخار می کنم به بخشی از فرایند خلاق است. من بسیار افتخار به بخشی از ماتریس سه گانه بدیهی است. فوق العاده افتخار از همه چیز ما را در اول ماتریس و شما می دانید, عاشق صداقت, من فوق العاده افتخار همکاری با کیانو [ریوز] در تمام John Wick فیلم. فقط کاری با کسی دارم برای کار با. من عاشق کار با هلی بری و کیانو و همه سگ من [در John Wick 3]. این واقعیت است که من می توانم پنج سگ آموزش آنها را برای حمله به برخی از بچه ها و نه تنها فرد رو نکنه…کار با حیوانات و مردم و من شیرین کاری تیم و چگونگی و انجام هنرهای رزمی است. که نمی خورد.

دیدگاه ویرایش شده برای طول و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>