خرید رپورتاژ

ساحل فصل کمی متفاوت است این سال است. حرکت را از طریق برای دیدن لیست بسته بندی برای نهایی روز در ساحل.

Etnia Barcelona Dumbo خورشید

یک جفت زیبا از عینک آفتابی بسیار مهم برای هر روز ساحل و ما با وسواس تمام قاب های منحصر به فرد از این اسپانیا-طراح بر اساس. $229, Etnia Barcelona.

دراپر جیمز كلاه

همیشه یک کلاه هنگامی که شما در حال گذراندن یک روز در آفتاب. امتیاز جایزه اگر آن را کاملا preppy کلش دائم الخمر با راه راه باند لهجه. $98, Draper, James.

ربات Bunnies ماسک صورت

فقط در مورد شما نیاز به یادآوری نیست خانه را ترک بدون ماسک صورت و مطمئن شوید که شما در واقع آن را می پوشند. و نه فقط در اطراف چانه خود را. برای هر ماسک (آنها 100 درصد پنبه توسط راه) خریداری شده از این نام تجاری یکی از اهدا به یک خانواده نیاز دارند. $21, ربات Bunnies.

آب چشمه های معدنی

تسکین دهنده آب چشمه های غبار به spritz در زمانی که شما به ناچار احساس کمی بیش از حد گرم. $14, Avène.

Asutra اسطوخودوس ضد عفونی کننده دست

ضد عفونی کننده دست است که باید هر زمان که شما خانه را ترک امروزه ما به خصوص به راه این تمیز گیاهی ضد عفونی کننده حاوی روغن های ضروری است برای نگه داشتن دستان خود را از خشک شدن. $8.99, Asutra.

Alexandre Birman کلاریتا بافته صندل تخت

بله اینها قطعا گرانتر از میانگین کفش های ساحل اما چرم کمان و بافته کف بسیار مناسب برای تابستان و این سبک elongates پاهای خود را برای یک سوپر چاپلوس نگاه کنید. $395, Alexandre Birman.

Raincry مو غبار رز شبنم Provence

ما عاشق عطر که نه تنها برای پوست شما دیگر چرا که موهای خود را سزاوار اضافی کمی عشق بیش از حد. این گل عطر حاوی اسیدهای آمینه و ترکیبات آبرسان تا موهای خود را خشک نخواهد شد از آب شور. $53, Raincry.

Corkcicle غذاخوری

ماندن هیدراته است بنابراین بسیار مهم است بنابراین به یاد داشته باشید به ارمغان بیاورد کامل یک بطری آب با شما. $34.95, Corkcicle.

Supergoop Lipscreen SPF 40

فراموش نکنید که برای محافظت از لب ها از سخت اشعه های خورشید! ما دوست داریم که این SPF 40 فرمول را ترک نمی کند هر چسبنده یا چرب باقی مانده است. $22, Supergoop.

چتر نجات Mini نوار حوله ساحل

ما بسیار به دریایی راه راه و كه در این ریزه اندام حوله ساحل. $49, چتر نجات.

شارلوت درشکه روباز سبک دو چرخه بالش صحبت کردن لب و گونه تب و تاب بودن

مناسب لب ها و گونه ها رنگ کمی اضافی برنزه. $40, شارلوت درشکه روباز سبک دو چرخه.

Goodwipes اسطوخودوس بدن دستمال مرطوب

هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که زمانی که آن را داغ ما عرق. به این اسطوخودوس معطر (ما واقعا عشق ما اسطوخودوس) دستمال مرطوب اگر شما می خواهید برای خنک کردن کمی در ساحل. 10 دلار Goodwipes.

خورشید ادم بیکار و تنبل SPF 50 معدنی ضد آفتاب

ما نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر مهم است که به طور مداوم درخواست مجدد کرم های ضد آفتاب در طول روز است. این ماده معدنی SPF 50 تا ما مهر تایید. $17.99, خورشید, ادم بیکار و تنبل.

شقایق Balconette Underwire یک تکه

این فرانسوی لباس زیر زنانه الهام گرفته از یک تکه سیاه و سفید شما را تضمین خواهید بود chicest فرد à la plage. $245, شقایق.

کلاه حمله راه اندازی حمل و نقل کردن

پیدا کردن راست ساحل, حمل و نقل کردن یک انتخاب شخصی است اما اگر شما به دنبال چیزی به اندازه کافی جادار به همه جا خود را باید دارا و نیز نمی توانید خراب نشسته در شن و ماسه (و یا حتی زمانی که آن را می شود به ناچار خیس) سعی کنید این کیسه بوم. $120 کلاه حمله.

M-61 Hydraboost چهره غبار

این فوق العاده مرطوب کننده صورت غبار شامل پپتید خیار و ویتامین B5 و B3. $32, Bluemercury.

Aerie, بیکینی, کیسه

بازی شیر یا خط خود شنا در این کیسه پس از ترک ساحل; آن را به یک انتخاب بهینه اگر شما در حال رفتن به خانه قبل از توقف بعدی خود را به طوری لباس شنا خود را نمی خیس کردن از طریق کیسه های خود را و یا دریافت mildewy. $7.58, Aerie.

Maurie و حوا بالاتر عشق لباس

شادی بخش و شیک پوشش است که به راحتی انتقال به یک پست-ساحل گروه. $101, Maurie و حوا.

احساس برانگیز و مدهوش کننده Bal d’afrique رول عطر روغن

را رول عطر و اگر شما می خواهید یک کمی لمس کردن. $78, Byredo.

Onia ماکرو نوار حوله ساحل

100 درصد کتان, ساحل, پتو با هلو-y راه راه است در حال حاضر قطعی بله از ما و مطابق کیسه ای است که باعث می شود آن را بسیار آسان به حمل و نقل در اطراف فقط مهر و موم معامله. 95 دلار Onia.

پس از آنچه ممکن است طولانی ترین زمستان تا کنون ما به نوعی در حال حاضر به جولای. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از آفتاب تابستان چپ حتی اگر اسد است فقط در اطراف گوشه.

این بدان معناست که بیش از اندازه کافی تنبل روز ساحل و گشت و گذار در هفته های آینده, و شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما به درستی آماده شده برای این گردش. برای بسته بندی نهایی ساحل روز است که کمی متفاوت از سال گذشته پس از کنار معمول از کرم های ضد آفتاب و گاهی یک ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست در حال حاضر از بیشترین اهمیت در هر زمان که شما خانه را ترک.

شما در حال رفتن به نیاز به بیش از فقط یک حوله ساحل و یک کتاب خوب برای یک روز کامل در خورشید اما ما انجام داده ام برای شما کار می کنند و در همه ساحل نهایی کیسه ملزومات شما می خواهید برای چک کردن لیست خود را قبل از اینکه شما سر کردن درب. حرکت را از طریق برای دیدن مورد علاقه ما میدارد در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de