bat suit robert pattinson the batman

جدید خود را Batsuit میشم. مت ریوز/توییتر

شده است وجود ندارد واقعا هیجان انگیز بتمن آشکار در سال های بسیاری ، بن افلک بتمن به عنوان نشان داد در سال 2014 جلوتر از Batman v Superman: Dawn of Justice آنقدر رقت انگیز و افسرده است که آن را موجب “غم بتمن” الگوی رفتاری. پس از آن عمدتا پستی در جذاب خفاش مربوط به وحی. DC تمدید جهان فیلم بازیگران شخصیت بودند تا حد زیادی نامنسجم و یا احساسی بی اثر و بن افلک در نهایت ترک نقش.

ورود مدیر مت ریوز (Cloverfieldthe Planet of the Apes بازسازی) و ما جدید بروس وین/بتمن, بازیگر رابرت پتینسون (فانوس دریایی, گرگ و میش)—یکی از جالب ترین بازیگران هالیوود کردم در حال حاضر. خود را در شخصیت قطره در سال 2021 و به نظر می رسد به بازگشت به فرم برای caped crusader. ریوز فقط تیز کردن اشتهای ما با یک صحنه و لباس آشکار و تست دوربین در توییتر این بعد از ظهر. اجازه رفتن به نوار:

این عناصر همه وجود دارد. پتینسون را بتمن تاریک راهب و یک زرهی قفسه سینه-صفحه با یک earless بت لوگو بر روی آن و یک اسکودوی کیپ است که به نظر می رسد محدود در گردن و به شکل گسترده ای یقه. آن را سخت به بگویید که در تاریکی کوتاه, تیزر کلیپ که کمتر از یک دقیقه طولانی—اما پتینسون سر به نظر می رسد به گسترش در نزدیکی بالای صفحه نشان می دهد که خفاش گوش در سرلوحه نقطه بیرون و به دور از سر خود را فقط مانند آنها در بتمن اولین کمیک ظاهر قدمت آن به بیش از 80 سال پیش در Detective Comics #27 از سال 1939. است که در پوشش, بیش از حد, خفاش آرم ندارد گوش در آن است.

bat suit robert pattinson the batman

این راهب و شانه ها. مت ریوز/توییتر

همه این نقاط نسبت به یک تلاش بزرگ برای مرجع شخصیت اولین superheroics. اگر ریوز و پتینسون در واقع با اضافه کردن كلاسيك طعم خود را در شخصیت است که می تواند به معنای چیزهای زیادی برای این فیلم است. تیم برتون بتمن از سال 1989 معروف و بسیار با موفقیت مورد استفاده در تولید آن طراحی و costuming به حمل و نقل مخاطبان خود را به یک, گوتیک, 1940s-تحت تاثیر شهر Gotham با یک بتمن که مبارزه یک بذله گو که بیشتر شبیه یک مدرسه قدیمی, گانگستر از Joaquin Phoenix را برنده جایزه اسکار اگر بحث را در شخصیت.

detective comics 27

Detective Comics #27 بتمن برای اولین بار ظاهر 1939. کمیک DC

بتمن 1989 برتون کارگردانی بازگشت بتمنو افسانه ای کارتون Batman: The Animated Series پرداخت ادای احترام به شخصیت ریشه در ’40s در راه های مختلف (و عظیم تجاری و تحسین منتقدان) پس از آن می تواند هیجان انگیز را ببینید که در آن این می رود. که گفت:, آن را هنوز هم زود است. ما فقط کامل نشان می دهد بسیار نزدیک به 25 ژوئن 2021 زمانی که بتمن آغاز بکار در تئاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su