جولای 10, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

‘لیسانس’ Star Ali Fedotowsky دوقلوها با پدر مولی در تطبیق راه راه لباس

Ali Fedotowsky است که هدف قرار دادن ساحل با خانواده اش به ضرب و شتم گرمای تابستان. لیسانس ستاره به تازگی مشترک دو عکس در Instagram او و دخترش, مولی, در کونی, فتیش, در تطبیق صورتی راه راه لباس برای روز خود را در ساحل در سن دیگو.

مادر و دختر نگاه افسانه پوشیدن یک تکه لباس شنا, که برجسته صورتی و سفید راه راه عمودی در هر دو. پایه شنا به حال نازک تسمه بیش از شانه ها. تنها تفاوت بین این دو لباس بود که علی یقه کمی پایین تر از دخترش. علی (ع) با توجه آغشته به وسط پشت او آشکار بدن بلند و باریک خود را. سبک به نظر می رسید به او توجه و او ذکر شده چقدر او را دوست داشت با پوشیدن آن است.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی علی و مالی رو به رو شد هر یک از دیگر به عنوان سابق واقیعت ستاره برگزاری بر روی فرزند خود را از دست. در عنوان علی ذکر است که او در آموزش به “شکست جانی لارنس.” یکی از مولی پاهای برگزار شد در هوا با پا او خم. آن را به نظر می رسد که او آماده بود برای انجام برخی از حرکت کاراته.

Ali Fedotowsky به نظر می رسد خوشحال می شود مولی به عنوان او تا به حال یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود. او تا به حال طولانی بور گیسوان سقوط در اطراف شانه های او. مولی مو به عقب کشیده شد به یک سبک شایان ستایش.

تصویر دوم نشان داد دو در آغوش گرفتن با مامان از دو ایستاده پشت, دختر با یک بازو پیچیده در اطراف او. آنها را مطرح و با لبخند به آنها pic شد جامعی.

پس زمینه در هر دو عکس نشان داد یک قایق شناور بر روی آب آرام و جالب ابرها ظاهر نورد در سراسر آسمان است. در Instagram داستان علی و فیلم برداری از او دو بچه در حال بازی در شن و ماسه. مولی هم شیرین تصویری لحظه به او دیده می شد در حال اجرا به سمت دوربین با یک سطل در دست او با لحن “تقریبا بهشت” بازی در پس زمینه. او پسر رایلی بود فقط نشسته وجود دارد خوردن یک میان وعده.

علی دیده می شد با پوشیدن یک فلاپی کلاه بر روی سر خود را به احتمال زیاد به مطمئن شوید که سر خود را محافظت شده است از خورشید است. او به ذکر است که هر دو لباس ساخته شد و تقریبا 90% مواد قابل بازیافت.

در اخیر Instagram پست Ali Fedotowsky مشترک دیگری عکس از خودش در یک شبیه شنا فقط این یکی بود یک لباس شنای زنانه دوتکه. او ذکر شد که چگونه افتخار او از خودش و چقدر به او آموخته است به آغوش او “معایب.” او مات و مبهوت میکنه در صورتی و سفید است که نشان داد او جا بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول