‘لیسانس’ Star Ali Fedotowsky سهام کاندید بیکینی عکس

سابق لیسانس و لیسانس ستاره Ali Fedotowsky (همچنین شناخته شده با او ازدواج نام علی Manno) به تازگی بسیار رک در Instagram او به عنوان یک مرد با اعتماد به نفس selfie با پیروان. عکس های جدید نشان داد که مادر زرق و برق دار از دو به عنوان او رفت و به طور کامل آرایش-رایگان لرزاند و یک عدم تطابق دو قطعه در حالی که او نشسته با استخر شنا.

واقعیت ستاره که به شهرت شات در فصل 14 از لیسانس با جیک Pavelka در سال 2010 و پس از آن نگاه عشق دوباره در فصل 6 از لیسانسبا افتخار نشان داد بدن او را بدون رتوش و یا فریب زاویه در حالی که او را دیدم یک لبخند بزرگ برای دوربین است.

علی جامعی عکس خودش را با دست راست و تا به حال بافت طولانی, موی بور و جریان را از او شانه چپ.

او در wowed آبی و صورتی و سفید کراوات-die محصول-سبک بالا بالا لباس شنای زنانه دوتکه, که تا به حال یک دور گردن برای نشان دادن مقدار زیادی از دکولته.

به جای امید بستن برای تطبیق شنا برای او نگاه استخر بعد او زوج که شوخ طبعی, روشن, ساحل, سکس ساحلی, کف و لوازم با یک گردنبند طلا با نیم آویز قلب.

علی در حال غرق آرایش اجازه دهید به زیبایی های طبیعی خود را انجام دهید صحبت کردن. معصوم میدرخشد در نور طبیعی خورشید به عنوان استخر پر از inflatables می تواند دیده می شود پشت سر او.

در زیرنویس Ali تایید کرد که لباس شنای زنانه دوتکه عکس بود و نوشته شده بود به حساب او الهام بخش به عنوان او را به او توضیح داد 844,000 پیروان که او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن آن بود چرا که او احساس “قوی و زیبا است.”

او همچنین تعدادی از هشتگهای در کنار, عکس از جمله #everybodyisbeatiful, #bodypositivity و #bodypositive.

خیره کننده پرده ضربه محکم و ناگهانی دریافت کرده است بیش از 66,000 دوست دارد از Instagram تاثیر گذار مشترک آن را به حساب او و همچنین بیش از 1500 نظرات از طرفداران بسیاری از آنها مشترک زیادی از ستایش برای این مجری تلویزیون پس از دیدن او بود بنابراین باز و صادقانه در مورد بدن خود را.

“عشق دیدن چه واقعی و شفاف شما هستند!” یکی Instagram کاربر نوشت: با قلبی چشم از emoji.

“با تشکر از شما برای این واقعی بودن. آن را به معنای زیادی به من” شخص دیگری اظهار نظر.

“این شگفت انگیز است! نسبت به بدن مثبت عشق باز من IG و دیدن پست های خود را!” سوم شخص نوشت.

علی همیشه خیلی رک و با طرفداران در رسانههای اجتماعی او به عنوان اسناد و مدارک زندگی او به عنوان یک همسر و مادر دو.

به عنوان Inquisitr گزارش در ماه نوامبر ستاره باز به پیروان خود در مورد ترسناک زمان او کشف 3 خود را در سال مالی که سهام او با کوین Manno حال 104-درجه تب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>