‘لیسانس’ اخلال گران: کلر کرولی فصل بنا به گزارش مجموعه به شروع فیلمبرداری به زودی می گوید: واقعیت استیو

کلر کرولی فصل از لیسانس به زودی شروع به فیلمبرداری با توجه به اسپویلر پادشاه واقعیت استیو. ABC شده است و امیدوار است که کلر هنوز هم می توانید شانس خود را برای پیدا کردن شوهر آینده اش با رهبری یک فصل از خود و در حال حاضر به نظر می رسد که تولید کنندگان احساس می کنند که یک برنامه در محل به آن اتفاق می افتد.

این فصل شامل کلر قرار بود برای شروع فیلمبرداری در اواسط ماه مارس و در اولین ممکن است. متاسفانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تولید متوقف شد شب قبل از فیلمبرداری مجموعه ای بود برای شروع.

کسانی که در ارتباط با این نمایش همواره وعده داده است که آنها خواهد فیلم Claire سفر برای پیدا کردن عشق زمانی که آن را امن برای انجام این کار. لیسانس قرار داده شده در ABC مجموعه برنامه به هوا در روز سه شنبه این سقوط و چندی پیش گفته می شد که بازیگران و خدمه امیدوار به شروع فیلمبرداری در برخی از نقطه در ماه جولای.

با توجه به توییتر واقعیت استیو گفت: در روز جمعه که یک طرح به نظر می رسد در محل در حال حاضر.

“(اسپویلر): من شنیدن که کلر cast & crew خواهد رسید در پالم اسپرینگز کالیفرنیا در اطراف ژوئیه 9/10 هر کس می خواهد قرنطینه به مدت یک هفته و سپس فیلمبرداری آغاز خواهد شد حدود 17. رفت و آمد مکرر که در آن کل فصل خواهد اعتقاد من این است که ریتز کارلتون رانچو مایراج” واقعیت استیو به اشتراک گذاشته.

برخی از طرفداران لیسانس به سرعت پاسخ داد به واقعیت استیو صدای جیر جیر با اشاره به برخی از ناامیدی در این ایده که کلر و بچه ها خواهد بود فیلم برداری صرفا در پالم اسپرینگز. متاسفانه با توجه به در حال انجام coronavirus مسائل تولید اشاره کرد در حالی که به عقب که یک رویکرد شبیه به این خواهد بود به احتمال زیاد لازم است.

چند لحظه پس از آن, اولیه, صدای جیر جیر, واقعیت استیو افزود: یکی دیگر از توییتر پست با کمی اطلاعات بیشتر.

“(اسپویلر) بدیهی است که برنامه می تواند تغییر شاید چیزهای می شود تحت فشار قرار دادند اما این چیزی است که من شنیدن که از چند روز گذشته. این تقویم رزرو برای ریتز کارلتون رانچو مایراج از امروز. مسدود کردن تا پایان اوت است که زمانی که او فصل انجام می شود فیلمبرداری” واقعیت استیو اضافه شده است.

اسپویلر پادشاه اضافه شده یک زن و شوهر از تصاویر از تقویم رزرو برای رفت و آمد مکرر نشان می دهد که هر روز از 28 ژوئن تا اوت 27 به سادگی نشان داد “در دسترس نیست برای چک در.”

در واقع صفحه رزرو برای ریتز کارلتون در پالم اسپرینگز نشان می دهد که توجه داشته باشید در مورد اتاق که در دسترس نیست ابتدا با چهار شنبه, ژوئن 26. که به نظر می رسد که سیگنال تولید است و احتمالا در آغاز به راه اندازی در حال حاضر. در صورتی که بازیگران آن به لیسانس احتمالا تایید برخی از این تاریخ و قصد دارد به زودی.

خواهد کلر پیدا کردن آقای او هنگامی که او در نهایت می شود به شروع به توزیع گل سرخ به عنوان لیسانس? جزئیات بیشتر باید به زودی ظهور و طرفداران خواهد شد مشتاق به یادگیری بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>