‘لیسانس’ حرکت شبیه چمچه زنی را نشان می دهد جزئیات جدید در پیتر وبر & Kelley Flanagan قرنطینه & وضعیت ارتباط

لیسانس طرفداران شده اند کنجکاو به یادگیری بیشتر در مورد چگونه پیتر وبر و کلی فلاناگان به پایان رسید تا قرنطینه هم در شیکاگو و در حال حاضر برخی از جزئیات در حال ظهور است. کسانی که زیر پیتر و کلی ماجراهای اخیر می دانم که رفیق داستین کندریک از سال گذشته لیسانس فصل با اواز یا موسیقی دو نفری و او را های برخی از خودی حرکت شبیه چمچه زنی.

داستین گفتگو با Us Weekly به کارشناسی طرفداران lowdown. لیسانس جانباز توضیح داد که او کلی و پیتر اند پناه با هم در آپارتمان او در شیکاگو برای حدود دو هفته در حال حاضر.

“این فقط سه نفر از ما ماندن در کلی در آپارتمان. ما فقط شده سرد ساخت Infinite ویدئوها تلاش برای اقامت در خارج از مشکل با مردم… ما فقط تلاش برای نگه داشتن خودمان را عاقل نیز مانند هر کس دیگری است” داستین به اشتراک گذاشته.

داستین نیست به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد دقیقا چگونه او کلی و پیتر به پایان رسید تا quarantining هم به عنوان یک گروه سه نفره. با این حال او می گوید که آنها در حال برنامه ریزی در به هم چسبیده تا قرنطینه وضعیت حل و فصل شود.

“امیدوارم این خواهد بود که در پایان این ماه پس ما فقط ببینید که چگونه از آن می رود. امیدوارم همه ما با هم ماندن را از طریق این زمان” داستین اشاره کرد.

لیسانس طرفداران اولین برداشت در داستین پیتر و کلی از حدود یک هفته پیش. آنها خال خال در خارج از منزل در شیکاگو goofing در اطراف و در حال حاضر داستین می گوید: او طول می کشد مسئولیت آن.

سه نفر را دریافت کنید برخی از پوش بک از طرفداران برای بودن-و-در مورد طول این زمان زمانی که مردم قرار است به منزوی کردن خود است. داستین می گوید که ایده خود را به خارج برای کمی.

“ما تا به حال شده است در خانه در حالی که ما تا به حال که روز خوبی در شیکاگو است. که بعد که همه چیز نوع بیرون آمد. آنها می خواستند به ماندن در داخل و من احساس می کنم بد چون من مجبور آنها را از” داستین نشان می دهد.

وقتی که می آید به واقع تعریف پیتر و کلی زمان رابطه, Dustin نقش نازکن. او می گوید که او فکر می کند آنها باید از آنهایی که می گویند هر چه می خواهند می گویند در مورد آن.

در همان زمان داستین گفت که او فکر می کند که بسیاری از مردم هیجان زده که پیتر و کلی آویز هستند و او می گوید که آنها واقعا زیبا هستند زمانی که آنها در تعامل با یکدیگر است. او اضافه کرد که او خوشحالم که رفیق مبارک با کسی و زندگی خود حقیقت است.

طرفداران لیسانس ممکن است مطمئن شوید که آنچه آنها فکر می کنم از این کلی و پیتر جفت شدن اما آن را برای تلفن های موبایل مانند داستین است که ریشه آنها را. در حال حاضر که مردم می دانند که آنها با هم در شیکاگو بسیاری از علاقه مند خواهد بود برای دیدن اگر آنها می آیند از پنهان کردن و باز تر در مورد با هم بودن در آنچه پست در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>