‘لیسانس’ بن Higgins & نامزد جسیکا کلارک به اشتراک گذاری عکس های زرق و برق دار حلقه های سفارشی نامزدی

بن هیگینز و کلارک به اشتراک گذاری عکس های خود را از نامزدی در تنسی است. لیسانس ستاره, 31, ظهور سوال دیرین خود را در خانه و خانواده خود را در Franklin, تنسی, در طول تعطیلات آخر هفته و او آن را با یک حلقه است که می تواند نیل لین افتخار.

بن نوشته شده در تصاویر به صورت خودکار به Instagram نشان داد که نامزدش نشسته در دامان خود مدت کوتاهی پس از او به او پیشنهاد. زرق و برق دار حلقه الماس را می توان در دیده جسیکا دست چپ. دوم عکس ویژگی های نمای نزدیک از گوهر درخشان در جسیکا انگشت حلقه. در عنوان به پست کارشناسی آلوم نوشت که تمام عمر led تا به این لحظه خاص است.

جسیکا همچنین نزدیک عکس از حلقه در Instagram داستان. یک کارشناس گفت: صفحه شش که زرق و برق دار حلقه نامزدی به نظر می رسد به ارزش بین 50.000 دلار به $75,000.

“جسیکا حلقه به نظر می رسد به یک گل رز طلا سمت سنگ تنظیم با یک بیضی مرکز الماس” JamesAllen.com’s شانون زدن-Ron گفته مشهور سایت. طلا و جواهر متخصص برآورد مرکز سنگ به حدود 2.5-3 قیراط.

در حالی که بن نمی باید کمک ساکن لیسانس طلا و جواهر نیل لین مانند او وقتی که او ارائه 4.25 عیار هنر سبک دکو حلقه– بزرگترین لیسانس حلقه همیشه به نامزد سابق لورن بوشنل در فصل ABC, دوستیابی, نشان می دهد, او باید برخی از کمک به تهیه جسیکا حلقه نزدیک به پنج سال بعد. بن کار با پشه زرگران در دنور پس از او طراحی جسیکا رویای حلقه.

“جس’ مادر من ارسال یک عکس از حلقه جس عاشق بنابراین من سعی به از نو خلق کردن که بلکه آن را من خود را به طوری که او تا به حال چیزی منحصر به فرد” بن گفت: مردم. “این فوق العاده تهدید آمیز بلکه فوق العاده, شخصی, و او آن را دوست داشت!”

البته بن انجام حلقه را در جیب خود کمی طولانی تر از برنامه ریزی شده بود. سخاوتمندانه قهوه بنیانگذار نشان داد که او در اصل برنامه ریزی شده برای پیشنهاد به جسیکا چند هفته پیش در پارک مرکزی اما در برنامه ریزی برای سفر به نیویورک برای لیسانس زنده تور لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بن تصمیم گرفت به پاپ سوال در جسیکا خانه و خانواده خود را به جای حمل در اطراف حلقه ،

تنسی پیشنهاد شد و عاطفی و بن نشان داد او تقریبا به همه چیز دور به عنوان او شروع به گریه کرد قبل از این که زن و شوهر حتی به پیشنهاد سایت در نزدیکی یک برکه توسط جسیکا خانه و خانواده خود را. لیسانس ستاره جسیکا گفت: همچنین شروع به گریه قبل از او خواست با او ازدواج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>