دیوید Datuna. حسن هنرمند

در ماه دسامبر گذشته این قطعه از هنر ساخته شده است که بزرگترین چلپ چلوپ در Art Basel Miami Beach, بود, improbably, به Maurizio Cattelan را مفهومی, مجسمه سازی, کمدین, که شامل یک موز مجرای ضبط به یک دیوار. اما ناف ممکن است ساخته شده اند تقریبا به عنوان بزرگ چلپ چلوپ اگر آن را برای این هنرمند دیوید Datuna که قدم مجسمه سازی و اقدام به خوردن آن. این حادثه ناشی از یک چلپ چلوپ در مطبوعات و پرتاب کمدین و فرهنگی وضعیت فراتر از فلش-در-این-پن: برای آخرین شماره از گاراژ مجله Cattelan هنوز سرمایه گذاری در بد نامی که “bananagate” باعث تبدیل مدل Kendall Jenner به مجسمه سازی برای پوشش. Datuna گرفتن سهم عادلانه خود را از کار بیش از حد: در روز پنجشنبه نشان جدید خود “هنرمند گرسنه” باز خواهد شد در کالیفرنیا می Oro گالری در نیویورک است.

در یک Instagram پست اعلام این نمایشگاه Datuna اظهار نظر در نمایشی مصرف ساخته شده است که او را بیشتر قابل تشخیص در مقیاس جهانی است. “آنچه که من آغاز شده و با گرسنه هنرمند در میامی یک راه جدید ارتباطی و انقلاب آگاهی” Datuna گفت. “چه ما به عنوان ماتریالیسم چیزی جز تهویه اجتماعی. هر معنی تعامل با یک شی می تواند آن را تبدیل به هنر است. من یک هنرمند هستم و گرسنه جدید برای تعامل.” قابل توجه Datuna نمایشگاه که متشکل از bodega تنقلات ضمیمه شده به گالری دیوار است که بازدید کنندگان را تشویق به غذا خوردن خرس متمایز شباهت به دارن Bader نمایشگاه است که در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در Whitney Museum of American Art: “میوه ها و سبزیجات; میوه و سبزیجات و سالاد.”

در Bader نمایشگاه واقعی میوه ها و سبزیجات بر روی صفحه نمایش در موزه ها به صورت دوره ای جمع آوری شده توسط کارکنان موزه که با استفاده از شدنی برای ایجاد یک سالاد میوه در استودیو کافه آشپزخانه است که پس از آن در خدمت به بازدید کنندگان است. فکری موازی در نمایش بین Datuna و Bader نشان می دهد که ظرف امروز بیش از حد مالی جهان هنر بازدید کنندگان به موزه ها و گالری ها شاید فقط به دنبال چیزی ساده به تعامل با. پس از همه, هنر قرار است به “خوراک” هر کس به همان اندازه. چرا نباید این کار را انجام به معنای واقعی کلمه?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im