زراد خانه نمایش غرفه ساخته شده را به ایستادگی کردن در Instagram

نویسنده در کنار جمال کوروش را افتخار کتیبه—جری سفید ثبت فروشگاه مرکزی خیابان لس آنجلس در Inman گالری غرفه. آدم Mrlik

پس از کار در چندین هنر ارتباطات سازمان در طول سال ها آموخته ام یک یا دو چیز در تامین پوشش برای یک مشتری. در حالی که کلاهبرداری از تجارت ممکن است متفاوت باشد آژانس به آژانس یک زمینه ثابت است فصلی ناامیدی برای تامین هنر نمایشگاه مطبوعات. بیش از 180 گالری برگزاری نمایشگاه در زراد خانه نشان می دهد 2020 نسخه و با که می آید یک پشته از صد و یا مبلغینی دیوانه وار رقابت برای کسانی که بالای سرمایه گذاری رسانه و Instagram را دوست دارد. و پس از نیویورک تایمز تنها یک مقدار محدود از املاک و مستغلات اختصاص داده شده به خود را از ویژگی های نمایشگاه و جری Saltz به احتمال زیاد نمی خواهد Instagram غرفه خود را مگر اینکه آن را ویژگی های یک زن بخشی از بدن مبلغینی و گالری را به طول های بزرگ به منظور تلاش برای گرفتن یک ویرایشگر و تاثیر گذار توجه.

در برخی مثال با توجه به ARTnewsدر سال 2019 نسخه ABHK ناشناس روزنامه بود تا دیوانه وار برای فروش پوشش آنها برنامه ریزی شده یک ایمیل انبوه squawking خبری که دیوید Kordansky گالری ساخته شده بود برخی از ستارگان معاملات—که همه را ساخته اند و در مجموع حس به جز برای این واقعیت است که این نمایشگاه تا به حال حتی افتتاح شد’ درب به افراد برجسته نشده است. یکی فقط می توانید تصور کنید که چگونه به سرعت آن, آژانس, اتاق کار تبدیل از روابط عمومی به ER.

همچنین نگاه کنید به: کمبود بیش از حد باعث می شود بهار/شکستن این فصل بهترین نمایشگاه

نه هر گالری می توانید تکیه بر مجرای مداخله یک قطعه از تولید به دیوار و هر گالری می توانید دور با آن. وجود علم به گرفتن چشم را فشار دهید و تصویر-تشنه اثرگذارندهها. در حالی که فروش همیشه سلطنت عالی در یک به طور سنتی بازار محور جاذبه اضافه شده فشار از آگاهی سر به فلک کشید و به سرعت به عنوان آی فون دوربین را ساخته اند پیشرفت. در حالی که وجود دارد برخی از غرفه که در حال ملاقات با tastelessness و بیش از حد نیز وجود دارد کسانی که ممزوج با هم وحدت کامل برازنده وزوز و متفکرانه در نظر گرفته شده تصاویری.

یک نگاه در داخل Kasmin گالری بسیار سرپرستی غرفه شامل sellably به اندازه سرامیک و زیبا, نقاشی گران قیمت. آدم Mrlik

یک غرفه ارائه یک ترکیب خیره کننده از کار و زیبایی شناسی در این سال است Kasmin گالری (غرفه 700). واقع در سمت ورودی اسکله 94 آن را احساس به عنوان اگر شما در حال راه رفتن به اتاق نشیمن فوق العاده غنی صندوق از دوستان که به تازگی آموخته است که چگونه به کاملا مخلوط خود را به تازگی به جمع آوری آثار هنری خود را مرده مادر بزرگ چپ آنها در او خواهد شد.

آویزان در یک سالن, سبک, گالری اساسا انجام همه کار را برای بسیاری از تزئينات و هنر مشاوران نشان مشتریان در سراسر این نمایشگاه است. در یکی دیگر از پایان “تنظیم خلق و خوی” طیف هوستون تگزاس مبتنی بر Inman گالری (غرفه F10) دوباره یک رکورد فروشگاه با جمال کوروش را افتخار کتیبه—جری سفید ثبت فروشگاه مرکزی خیابان لس آنجلس. همهجانبه نمایش جشن نقش سیاه هنرمندان در آمریکا, تاریخ موسیقی, شامل زندگی به اندازه سازه های آراسته با کلاژ و رنگ و رکورد را پوشش می دهد از این هنرمند را در مجموعه شخصی. Inman گالری غرفه کاملا شامل یک موضوع با کنجکاوی تصاویری.

راب وین را نور الکتریکی مناسب مجاورت به مینارد, جوراب ساق بلند را Untitled / آخرالزمان در GAVLAK غرفه. آدم Mrlik

Instagrammable, نوک پستان, در Baik + Khneysser غرفه شامل تغذیه کشور II توسط ملا Jaarsma. آدم Mrlik

مستقر در لس آنجلس گالری GAVLAK (غرفه 906) ممکن است ام زده طلا به معنای واقعی کلمه با طلا خود را رنگی مینارد, جوراب ساق بلند, مجسمه برنز است که بار خوانده شده “چه اتفاق می افتد پس از آخرالزمان است.” به عنوان coronavirus پچ پچ سخت بود برای جلوگیری از, مجسمه سازی بود و فوق العاده به موقع توجه اکثر مردم اجتناب شود handshakes و تصمیم گرفتند برای یک بی دست و پا و آرنج جلنگ جلنگ صدا کردن و یا فوت-فاصله هوایی بوسه. واقع شده در کنار آبی ریخت و آینه و شیشه کار توسط راب وین نیز کمک کرده گالری است. Baik + Khneysser (غرفه P27) جزئیات قطعات توسط ملا Jaarsma که در آن نوک سینه ها تبدیل به لوله ها چیزی است که مطمئنا آن را در گذشته Instagram را بسیار خوب نوک پستان بان. و در مد معمولی جفری Deitch (غرفه 819) کشیده را از طریق یک نمایش بصری خیره کننده از نقاشی و مجسمه توسط تقاضا هنرمند Austin لی. در حالی که Deitch گالری عامیانه هرگز بیش از حد گلهای ما قادر به یاد بگیرند که با این نسخهها کار بودند به طور خاص ساخته شده برای این نمایشگاه را غرفه.

کامل مناسب برای غرفه خود را جفری Deitch آثار برجسته ایجاد شده به ویژه برای نمایشگاه توسط هنرمند Austin لی. آدم Mrlik

در سن خودشیفتگی آینه کار می کند به طور طبیعی پراکنده در سراسر این نمایشگاه است که اتصالات داده چاشنی هنر را برانگیخت چیزی که مورد علاقه دوم به فروش خود را بازتاب. ویکتوریا Miro (غرفه 600) ارائه مرگبار به دنبال آینه مجسمه قطعه توسط کنراد شاوکراس در حالی که ایتالیایی گالری لیا Rumma (غرفه 605) نشان داد مجلل آینه کار توسط hairy mature, Migliora, Quis کنترا nos #2شامل وینیل نوشتن. نیویورک-بر اساس R & شرکت (غرفه 518) رو خلاق خود را با عکاسی از فرصت های ارائه انعکاسی دست دمیده, مجسمه های شیشه ای توسط هنرمند جف زیمرمن. حلق آویز بر روی دیوار هر globby شکل دمدمی است در شکل و مورف عکاسی فقط به اندازه کافی برای هر تصویر-یادداشت برداری احساس منحصر به فرد.

منحصر به فرد دیوار آویزان مجسمه در دست دمیده شیشه ای طراحی و ساخته شده توسط Jeff زیمرمن در R & شرکت غرفه. آدم Mrlik

عادلانه قدم بزند بازتاب خود را در Jeppe Hein است امروز احساس می کنم بیشتر شبیه… در 303 گالری غرفه. ما تعجب می کنم که چگونه بسیاری از امثال این رو. آدم Mrlik

زراد خانه هنر نمایشگاه صرفا یک قطره در آب آلوده است که این نمایشگاه هنر ، در حالی که آن را فیزیکی رد پای بزرگ است آن را بیش از حد است ناامیدانه به دنبال راه هایی برای ماندن مربوطه—که بسیار سخت است در این سال با توجه سرعت گالری بود و هیچ نشان می دهد به طوری gawkers نمی کنید برای لذت بردن از یک طویل لئو Villareal یا شناور استودیو رانش مجسمه سازی. در یک جهان که در آن هنر پچ پچ در مورد نمایشگاه ها می تواند به نظر می رسد کاملا بدبین زراد خانه نشان می دهد هنوز هم ثابت می کند که وجود دارد بسیار به دیدن چه مقدار از پوشش و خیلی به Instagram. آمده صبح روز دوشنبه هنگامی عادلانه است که مرده و رفته نمایندگی و مبلغینی به طور یکسان خواهد بود قادر به قرار دادن تا زخم های خود را و آماده شدن برای دور بعدی تبادل و فروش دست مطابق با اصول بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>