در گردشگری ‘در داخل باران’ نتواند در بسیاری از سطوح

Aaron Fisher in Inside the Rain

Aaron Fisher در داخل باران عمل 13

اگر چه من به طور مداوم تشویق به فیلمسازان جوان تلاش دست خود را در اولین تلاش های واقعا وجود دارد باید محدود به بی معنی اتلاف وقت ناخواسته مانند داخل ابر. ممکن است مخاطبان برای کم بودجه و مستقل رام-coms نالایق از اواخر شب تلویزیون کابلی اما افسرده پرونده در زندگی یک بیمار خود مخرب دو قطبی دانشجویی که می افتد در عشق با یک زن روسپی-انجمن ستاره است نه آنچه در ذهن من بود.

همچنین نگاه کنید به: ‘کارت پستال قتل’ بی مزه است فقط در مورد هر نوبت

رزی پرز در این فیلم تنها عملکرد حرفه ای نقش یک روانپزشک که بیماران عبارتند از خودکشی-تلاش بازماندگان جنون افسردگی و همه فن حریف نوتوانی به طور منظم با شمار روانی شرایط. بنیامین شیشه ای, بازی های برگزار شده توسط این فیلم گردشگری نویسنده-مدیر Aaron Fisher یک دوقطبی عزت mutilator معتاد به Adderall که او تمیز کردن با ودکا و کک. ارسال شده به ویژه در کالج برای کسانی که با اختلالات روانی او استعمال بیش از حد در خود داروها در هفته اول و بلافاصله توسط آمبولانس به یکی دیگر در یک خط طولانی از مراکز درمانی. هنگامی که او بازگشت او به حالت تعلیق درآمده است پس از اینکه به اشتباه متهم دوم مصرف بیش از حد. در حالی که انتظار برای یک درخواست تجدید نظر برای ارائه به هیئت مدیره مدرسه و دین از دانش آموزان بن تصمیم می گیرد به نوشتن و مستقیم این فیلم را که اثبات بی گناهی خود.

در کشیده فیلم که به شرح زیر است بن بازدیدکننده داشته است یک باشگاه می افتد برای یک رقصنده برهنه که با این نسخهها کار به عنوان یک زن روسپی به امور مالی حرفه خود به عنوان یک فیلمساز و استخدام او به ستاره از فیلم خود را. اریک رابرتز باعث می شود ظاهر مختصر را به عنوان یک هالیوود شکست به نام مونتگمری پنینگتون (شما نمی توانید اختراع این مسائل) که جان مادر خود را در نیویورک گاراژ. آنها 12 روز به منظور بالا بردن $5,000 بودجه پس از بن باز بودجه صفحه در اینترنت همراه با سرقت پول از مادر خود را جمع آوری سکه. پس از این فیلم به اتمام است, مدرسه هرگز آن را می بیند این ورزش ملکه افسردگی بن و همه چیز limps بر روی عنوان هر چند غنی شده با مایع والیوم. در پایان ما خواسته به اعتقاد بن درمان است, یک فارغ التحصیل کالج و شکار آپارتمان. اما او به پایان می رسد تا با یک دختر او ملاقات در بخش روان. خود را حرکت می کند.


داخل باران ★★
(2/4 ستاره)
کارگردان: Aaron Fisher
نوشته شده توسط: Aaron Fisher
بازیگران: Aaron Fisher الن Toland, Rosie Perez, Eric Roberts
مدت زمان: 90 دقیقه.


در داخل ابر به نظر می رسد به امور خانواده است. نوشته ویرایش و کارگردانی شده توسط Aaron Fisher, که همچنین ستاره های آن را اجرایی تولید شده توسط برادرش دنی فیشر و عکس توسط جاش فیشر. آن است که بر اساس Aaron Fisher درست زندگی, تجربه زندگی با اختلال دوقطبی با اقوام دیگر در تبادل برای کمک به او را به داستان خود را گفت. من می گویم موفق باشید به همه آنها را, اما اگر آنها تا به حال یکی دیگر از فیلم من امیدوارم که به خارج از شهر بود. یک فیلم در مورد مسائل مربوط به سلامت روان نیاز به یک اسکریپت خوب و درجه اول بازیگران برای حفظ یک بیننده علاقه و این یکی نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>