92 آکادمی جوایز قرعه کشی تمام زمان کم در بینندگان

Oscars TV Ratings Academy Awards viewership

انگل فیلمساز بونگ جون هو پیاده روی به دور از اسکار هالیوود به عنوان بزرگترین برنده است. جورج پیمنتل/گتی ایماژ

90 جوایز اسکار به میزبانی جیمی کیمل در سال 2018 زخم به عنوان حداقل-به تماشای برنامه تلویزیونی اسکار در تاریخ با 26.5 میلیون بیننده. سال گذشته مراسم پس رفت بدون یک میزبان از ضرورت—آخرین لحظه کوین هارت افتضاح تضمین شده است که—و اندکی جهش در رتبه بندی در حالی که هنوز در حال دوم حداقل به تماشای مراسم همیشه با 29.6 میلیون. این Academy of Motion Picture Arts and Sciences تصمیم گرفتند برای رفتن بدون میزبان هنوز دوباره.

آیا آن نتیجه نهایی برای ABC که می تواند استفاده از برخی از اخبار خوب به عنوان آن را پخش اسکار تمام راه را از طریق 2028?

همچنین ببینید: فهرست کامل 2020 برندگان جایزه اسکار

92 مراسم اهدای جوایز اسکار کشید پایین تمام وقت با 23.6 میلیون بیننده مهلت گزارش. اخ. برای مقایسه در اینجا میانگین بینندگان گذشته پنج اسکار telecasts.

2019: 29.6 میلیون
2018: 26.5 میلیون
2017: 32.9 میلیون
2016: 34.4 میلیون
2015: 36.6 میلیون

یکشنبه شب در مراسم ویژه سابقه-تنظیم پیروزی به عنوان فیلمساز بونگ جون هو به انگل تبدیل به اولین غیر انگلیسی زبان فیلم را به نفع خود بهترین تصویر. با این ادعا دریافت جایزه به عنوان بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین بین المللی فیلم سینمایی, Ho بسته والت دیزنی با رکورد چهار اسکار در یک شب. انگل همچنین led تمام فیلم در مجموع برنده است. این نمونه نادر از آکادمی اعطای ترین-مستحق فیلم. #BongHive

همکار شامپاین-poppers شامل دیزنی و فاکس نئون و سونی به عنوان همه آنها در زمان خانه چهار مجسمه هر کدام بیشتر از هر توزیع کننده/استودیو. چنین برابری—گسترش در میان هالیوود غالب کنگلومرا یک بوتیک توزیع و بالا و پایین جریان اصلی استودیو—تشویق به دیدن.

در انتهای دیگر این طیف نشسته Netflix بکشد. سرویس جریان راه می رفت به اسکار شب با یک صنعت پیشرو 24 نامزد در عین حال راه می رفت دور فقط با دو غنائم: بهترین بازیگر نقش مکمل زن (Laura dern, ازدواج داستان) و بهترین فیلم مستند (آمریکا کارخانه). مارتین اسکورسیزی The Irishman می پیوندد دار و دستههای نیویورک, True Grit, American Hustle, نقطه عطف و رنگ بنفش به عنوان فیلم دو رقمی نامزد هنوز صفر برنده است. که به نیش به خصوص پس از رم‘s ناراحت از دست دادن به سبز کتاب در سال گذشته و این واقعیت است که Netflix بکشد ممکن است یا ممکن است نه صرف $100 میلیون دلار در آن اسکار کمپین این سال است.

تمام گفته های اسکار شد سنگین در داستان فوتی و فوری اما شاید نور در جریان اصلی جذبه. فشرده برنامه که در آن اسکار شد نقل مکان کرد و از اواسط تا اواخر فوریه تا مارس 9 به احتمال زیاد در سمت چپ برخی از بینندگان با زمان کمی به عقب در اسکار نامزد شده عکس ها و اجرای آنها از دست رفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر