65-yo پستچی که مهاجرت 15 متر از جنگل های روزانه اما هرگز موفق به انجام کار خود را

عبور از اعماق رودخانه ها و جنگل های انبوه و braving موانع مختلف مانند حیوانات وحشی و غیر قابل پیش بینی شرایط آب و هوایی Sivan سفر با پای پیاده همراه Nilgiri کوه مسیر راه آهن برای ارائه پست الکترونیکی و بازنشستگی به کشت و زرع کارگران و روستاییان.

ارتقاء

65-year-old D Sivan, تماس خود را یک انسان عادی زندگی می کنند یک زندگی ساده. تا حدود یک ماه پیش Coonoor مقیم و سابق postmaster را به دنبال یک روال است که بدون تغییر باقی مانده است 35 سال است. در 10 AM او آغاز خواهد شد سفر به Hillgrove اداره پست محل کار خود را که حدود 10 کیلومتر از Coonoor.

در حالی که او را سوار بر یک اتوبوس محلی برای اولین 4 کیلومتر او تحت پوشش بقیه فاصله بر پا راه رفتن را از طریق چندین املاک چای و در نهایت رسیدن به مقصد خود را در ظهر.

اما رسیدن به اداره پست بود و تنها آغاز سفر دشوار خود را به دلیل آن است که تنها پس از جمع آوری کیسه ایمیل است که کار واقعی آغاز شد.

عبور از اعماق رودخانه ها و جنگل های انبوه و braving موانع مختلف مانند حیوانات وحشی و غیر قابل پیش بینی شرایط آب و هوایی Sivan سفر با پای پیاده همراه Nilgiri کوه مسیر راه آهن برای ارائه پست الکترونیکی و بازنشستگی به کشت و زرع کارگران و روستاییان.

“زندگی این کارگران کشت و زرع بستگی به بازنشستگی شد و من مسئولیت را به مطمئن شوید که آنها را به آنها را در زمان من یک مرد معمولی اما کار من کمک به آسانتر کردن زندگی برای مردم زندگی در شرایط سخت است و من در زمان است که به طور جدی می گوید:” به تازگی بازنشسته postmaster که در حال حاضر مورد ستایش قرار داد یک قهرمان از انواع در اینترنت برای خود تزلزل حس وظیفه و تعهد به کار خود را.

رئيس که غلبه بر شانس به وظیفه خود را انجام دهد

منبع: Mayamma/Facebook

به دنیا آورده و تا نزدیکی Coonoor Sivan شروع به کار با پستی بخش به عنوان یک تمبر فروشنده در سال 1985. پس از 25 سال خدمت به عنوان یک تمبر فروشنده در ولینگتون اداره پست او نوشته شده بود به عنوان Gramin Dak Sevak – Mail منجی (GDS-MD) در Hillgrove شعبه اداره پست.

که آغاز از سفر فوق العاده ای ارائه خدمات اساسی به صدها نفر از روستاییان در این منطقه است.

تشریح بر خائنانه مسیر سفر او هر روز Sivan می گوید: “پس از رسیدن به Hillgrove دفتر من راه رفتن به Hillgrove کوه ایستگاه راه آهن. درست در کنار ایستگاه یک تونل که من را دنبال کنید برای تقریبا 40 دقیقه تا رسیدن به اولین روستا با 20 قبیله ای خانواده است. یک بعدی KNR ناگار خواهد بود سپس 30 دقیقه پیاده روی دور. نهایی ایجاد کرد در این مسیر خواهد بود Kurumbadi و پس از ارائه حواله و نامه من را با اتوبوس به دفتر من در Coonoor. در طول راه من می خواهم به دیدار چند نفر از این روستاها و آنها اغلب خود را به اشتراک بگذارید تنقلات با من. در طول سال آنها شد مثل خانواده — آن عشق و محبت که به من انگیزه برای انجام کار من هر روز بدون در نظر گرفتن یک روز خاموش است.”

بسیاری از مناطق پوشا تقریبا 15 کیلومتر احاطه شده توسط جنگل شهرک در نزدیکی Singara و Marapallam به دور از جاده های اصلی با حالت های حمل و نقل و پس از سفر با پای پیاده و تنها گزینه برای Sivan. “من نمی تواند استطاعت به هر حالت از حمل و نقل به علاوه خود من دو پا هستند و قابل اعتماد ترین” او می خندد.

منبع: Imtiaz ثانیه/Facebook

این روستا بسیار دور احاطه شده توسط تپه ها و آبشارها و جنگل ها هستند که جمعیت با حیوانات وحشی مانند فیل boars وحشی bisons, کاهلی خرس و مار. “یک زن و شوهر از بار نیمی از راه را از طریق تونل من خواهد آمد در سراسر یک گروه از فیل های وحشی مسدود کردن انتهای دیگر. گاهی اوقات آنها حتی تعقیب و من را به نوعی مدیریت برای بازگشت به ایستگاه راه آهن و دیگری را به مسیر” او می خندد.

زمانی که من بپرسید Sivan به یاد یک لحظه به یاد ماندنی از همه کسانی که سال خدمت او می گوید: “یک مرد به چه کسی من را تحویل بازنشستگی هر ماه اما بعد از مدتی او معطوف به کویمباتور و سقوط کرد به طور جدی بیمار است. من می دانستم که او را در نیاز مبرم به پول, بنابراین من به اطراف پرسید و من راه به بیمارستان او را بستری شد و تحویل بازنشستگی خود را به او. این سفر ممکن است هزینه پول از جیب خود من بود اما ارزش آن به دلیل آن ساخته شده من متوجه اهمیت این سرویس است.”

سیوان مطرح است دو فرزند یک دختر و یک پسر و پشتیبانی یک خانواده چهار بر حقوق و دستمزد 12,000 تومان. او بازنشسته در مارس 7 “با قلبی سنگین اما راضی روح است.”

“دختر من با این نسخهها کار در Tanjore و من پسر یک ارتباط مربی در یک کالج مهندسی در Coimbatore. آنها من را خوشحال و در حال حاضر این زندگی از بازنشستگی با صلح و آرامش چیزی است که من به دنبال به جلو به می گوید:” سابق postmaster که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی پس از Supriya Sahu, یک افسر IAS مشترک یک پست در توییتر بزرگداشت کار و بازنشستگی.

پس از این شهروندان از سراسر کشور رفتند برای تبریک و تحسین تعهد خود را نسبت به این خدمات است.

پسرش S Balamurugan احساس می کند بسیار سپاسگزار برای حمایت از پدر خود دریافت کرده است آنلاین.

“به ندرت روزمره قهرمانان مثل من پدر خود را به دلیل به رسمیت شناختن و من خوشحال هستم برای او بسیار افتخار می کنم به عنوان یک پسر. اخلاق کار خود را شگفت انگیز است و فقط به تماشای او در مورد کار خود را یکی از بزرگترین آموخته های زندگی من است. او هرگز یک روز خاموش و یا حضور در هر خانواده توابع در روز کاری و به من آموخت که زندگی شخصی من این است که کسب و کار من است که آن را هرگز نباید از تاثیر فرد دیگری است که در انتظار یک سرویس حرفه ای از من می گوید:” 38 ساله.

ارتقاء

سیوان در ضمن می پذیرد ستایش با فروتنی. “پدر و مادر من همیشه می گویند هر آنچه که شما انجام آن را به بهترین خود را. و شعار من پس از این همه سال و به کودکان بیش از حد. هیچ کار بزرگ یا کوچک است که آنچه مهم است این است که چگونه شما آن را اجرا. من فکر نمی کنم من باید دست به چیزی فوق العاده ای هستم اما سپاسگزارم برای همه حمایت” او آمده است.

داستان واقعی شهادت به این واقعیت است که قهرمانان واقعی همیشه لازم نیست capes و یا قدرت فوق العاده ای برای انجام خوب است. یک قلب خوب و حس فداکارانه تعهد چیزی است که باعث می شود هر فرد عادی واقعا فوق العاده است.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: KAKumar(L); Supriya Sahu IAS (R)


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>