6 داس و don’ts از میراث دنباله

Top Gun Maverick Tom Cruise

تام کروز Top Gun: Maverick باید پرواز به سینما در این آخر هفته. پارامونت پیکچرز

در این سال می توانست یک فصل به یاد ماندنی از درجه یک فیلم های پرفروش. این بیماری همه گیر کوروناویروس همه اما محو عمده moviegoing ماه. این شامل ژوئن هنگامی که تام کروز Top Gun: Maverick در اصل مجموعه ای برای از بین بردن به سینما در این آخر هفته 34 سال پس از سال 1986 اصلی تبدیل کروز به یک نقد شدنی در بانک اکشن هالیوود ستاره.

که تبدیل به یک روند در صنعت فیلم در دهه گذشته. لذت ببر, دنباله و ری بوت هنوز همه خشم. اما میراث دنباله—مدتها در انتظار نوبت به فیلم های قدیمی تر—در حال تبدیل شدن به هالیوود رفتن به حرکت می کند به عنوان صنعت تاکید از پیش فروش تجاری و مالکیت معنوی بیش از تازگی. میراث دنباله که به طور معمول به دنبال تداوم اصلی کار می کنند اما به جای بیشتر طول جدول زمانی ارائه صعودی reuniting با شخصیت محبوب بلکه حرکت نزولی به طور بالقوه خراب چه آمده. به طوری که ما زاری طولانی صبر کنید تا Top Gun: Maverick در نهایت می رسد در ماه دسامبر و تعمق در وضعیت فعلی هالیوود در اینجا شش کلید داس و don’ts برای میراث دنباله.

انجام: ناخن, مصاحبه

“هی ثور نبود یک میراث عاقبت!” شما فریاد زدن در صفحه نمایش کامپیوتر خود را به عنوان شما گرفتن در سلامت عقل به آرامی شل در سه ماه قرنطینه. من به خوبی آگاه است که فقط 12 سال, مارول سینمایی جهان است که هنوز هم بیش از حد جوان به کلکسیون هر میراث دنباله. اما مارول سینمایی جهان معمار کوین فیگ و ثور فیلمساز Kenneth Branagh رنجدیده بیش از ثور و لوکی, استفراغ کردن, تصمیم گیری برای ماه چون آنها می دانستند که اگر رفت و حق این شخصیت خواهد بود در حال حاضر برای سال آمده است (و در حال حاضر بدون شک بازگشت در برخی از فرم 20 سال از هم اکنون برای مراسم فیلم).

به عنوان Branagh به یاد آن: “کوین گفت:” ما هرگز یک تصمیم مهم تر در این شرکت از آنچه اتفاق می افتد در این اتاق پنج شنبه صبح ساعت 10:30 هنگامی که شما انتخاب کنید تا گوشی به کریس همسورث و سپس Tom Hiddleston. آن یا رفتن به محل کار و یا در آن نیست. موفق باشید.'”

مصاحبه بسیار مهم است برای ارتباط با مخاطبان خود تشکیل یک پیوند عاطفی و فعال کردن کاراکتر به تحمل در طول سال است. هیچ میراث عاقبت بدون شخصیت و داستان است که علاقمندان به سینما به اندازه کافی برای لذت بردن از دوباره با آنها. برای انجام این کار, شما باید برای به دست آوردن حق مجری نه فقط برای این فیلم که برای اولین بار یک یا دو سال از در حال حاضر, اما 12 سال یا بیشتر از در حال حاضر.

نمی: تکیه تنها بر نام قدرت

پس از جیمز کامرون ترمیناتور 2: روز قضاوت مخاطبان در wowed در سال 1991 وجود داشته است چهار تلاش برای از نو خلق کردن سحر و جادو از خود فیلم. تمام چهار شکست خورده اند. حقیقت این است که ترمیناتور با نام تجاری فقط فیلمهای moneymaker دیگر حتی با کامرون بازگشت به تولید نوامبر را تیره سرنوشت (یکی از بدترین دفتر جعبه بمب از سال).

هر یک از تلاش های پی در پی منحرف بیشتر از مقایسه کردن درخشندگی اصل که رو توسط یک وسیله تبه کار کشیده و راست از یک فیلم ترسناک و plopped به علمی تخیلی. اول ترمیناتور بود, مینیمالیستی, معجزه, شات چریکی-سبک در اطراف لس آنجلس بخشید در حالی که T2 ramped تا سفید بند انگشت عمل است. بعد دنباله سعی به تقلید از پر سر و صدا و شلوغ عمل ترانسفورماتور حق رای دادن و تبدیل شدن به غیر قابل تشخیص تقلید در این فرآیند است.

میراث دنباله می توانید به سادگی نمی ساحل در نام قدرت خود را حق رای دادن; آنها نیاز به درک چه چیزی ساخته شده است مفهوم محبوب در وهله اول.

Star Wars

انجام: با تصویب مشعل

“این درست است. همه آن” هان می گوید ری در جنگ ستارگان: نیرو بیدار عاقبت به بازگشت جدای از 30 سال در ساخت. “سمت تاریک. جدی. آنها واقعی است.”

این به خوبی ممکن است مهم ترین ارز در تمامیت جنگ ستارگان عاقبت سه گانه ارائه هر دو نماینده تلویحی و بافت همبند بین fanbases. هریسون فورد (که پادشاه از میراث عاقبت در سراسر چندین فرانشیز) را برمی گرداند به عنوان هان سولو که نشان دهنده سنتی جنگ ستارگان fandom از سه گانه اصلی است. Rey (دیزی ریدلی) و فین (John Boyega) در حال stand-ins برای نسل جدید از جنگ ستارگان طرفداران که مطرح شد در لذت ببر و کارتون. هان ممکن است صحبت کردن به طور مستقیم در مورد لوک اسکای واکر و Darth Vader اما او همچنین در صحبت کردن بیشتر پدیده ای که اصلی جنگ ستارگان , فیلم, و چگونه است که سحر و جادو است به انجام یک دوره جدید. کلمات او ساخت پل بین آنها است.

میراث دنباله باید, البته, افتخار, گذشته, اما همچنین نمودار مسیر خود را رو به جلو است. به همین دلیل Top Gun: Maverick معرفی مایلز تلر به عنوان غاز و گلن پاول به عنوان خلبان جدید جلاد.

نمی: رفتن به دریا با نوستالژی

تجلیل گذشته مهم است اما نه به قیمت از زمان حال است. من همیشه یک سوپرمن مدافع/مدافع—آن را تحسین تلاش برای انجام کاری متفاوت هر دو موفقیت و شکست در آن تلاش—اما چفتی کردن خود به Richard Donner و کریستوفر ریو را سوپرمن حق رای دادن از 1970s و ’80s, یک اشتباه بود.

بازگشت سوپرمن می پردازد بزرگ از جمله ادای احترام به تکرار قبلی به خود ضرر اغلب تبدیل شدن به منسوخ تقلید به جای یک داستان مناسب برای مخاطبان مدرن است. پتانسیل خود را دربسته با خود تعهد به تاریخچه ساخت آن غیر ممکن است برای جلوگیری از مقایسه مستقیم به آنچه قبل از. میراث دنباله نیاز به پیدا کردن تعادل بین قدیمی و جدید به منظور انعکاس بهتر هر دو جهان در آن وجود دارد و در جهان آن را یک بار آمد.

انجام: ساخت آنچه قبل از

ریدلی اسکات DNA است که در حال حاضر در سراسر Blade Runner 2049 در هر دو بصری شکوفا و موضوعی به شکلی که در سال 2017 ویژگی میدارد تا چند سست موضوعات از آن در سال 1982 سلف. اما مدیر Denis Villeneuve یکی از با استعداد ترین فیلمسازان امروز کار آورده و یک چشم انداز روشن و نقطه نظر به فیلم جدید که آن را فعال کنید تا به روی پای خود بایستد. هر دو اصلی Blade Runner طرفداران و تازه واردان می تواند ادعا 2049 به عنوان خود را.

“ما فقط ساخته شده گران قیمت ترین خانه هنر فیلم در تاریخ سینما,” وینو به تلگراف گفت در سال 2018 است. این یک بصری خیره کننده از هنر و گرفتاری در آن زیبایی است که کمی بیشتر رنگارنگ از گریم تاریکی اصلی است. حتی داستان انتخاب کنید تا از اصلی اما سر به جدید و غیر منتظره جهت. این همه coalesces به یک شاهکار است که هر دو عاقبت و مستقل.

James Gandolfini Harvey Weinstein

نمی: هر چیزی را انجام دهید مگر اینکه بیشتر وجود دارد داستان را بگویید

The Sopranos خالق David Chase است به قلم نادر میراث prequel بسیاری از پرستاران از نیوآرککه طول می کشد یک نگاه در سال های شکل گیری مورد علاقه همه گانگستر تونی سوپرانو. بیش از حد اغلب ما دیدن هالیوود تعقیب نقدی گربس که احساس بی روح و مزه. اما بسیاری از پرستاران از نیوآرک یک مثال از یک خالق بازگشت به غنی و از داستان است که هنوز چیزی به سمت چپ.
در طول نمایش را اجرا تونی تلاش خود را به اخلاق و شادی. یک کانگستر در درمان تلاش برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر? این انقلابی بود. در حالی که تونی در نهایت تصمیم می گیرد به پذیرش عناصر تیره تر از شخصیت او را و بس خود بهبود که اندکی خوبی در داخل بود او را در یک نقطه. به کاوش سال جوان تر خود را و ببینید که چگونه این هوشمند کاریزماتیک و شاید یک بار کمی اخلاقی فرد در زمان چنین تیره به نوبه خود شایسته است از ادامه داستان. (برای مثال دیگر را ببینید و تحسین Better Call Saul.)
هالیوود است که اغلب خود را بدترین دشمن خواهد شد و شیرجه رفتن به جلو با یک IP بر اساس داستان صرف نظر از اینکه آیا یا نه وجود دارد هر چیزی قانع کننده بر روی صفحه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>