15 بیشتر به تماشای جدید و قدیمی نشان می دهد در طول قرنطینه

Netflix Amazon Hulu Disney Most Watched

تراورس جریان بی گزینه برای عبور زمان در قرنطینه. WarnerMedia

به نوعی ما رسیده [چک یادداشت] دو به علاوه ماه در قرنطینه حتی به عنوان همه گیر است sapped همه ملموس معنای زمان است. به عنوان پناهگاه در خانه سفارشات در حال گسترش در مناطق مختلف کشور و سراسر جهان, تلویزیون, مصرف ادامه داده است بهره مند شوند. مردم در حال تماشای زیاد تلویزیون در صفحه اصلی به تصویب زمان. حتی اگر دوران اوج تلویزیون تحویل یک جریان بی پایان از مطالب مستقیما به مخاطبان می توان آن را دشوار است به suss از کیفیت و گزینه های خود را. به همین دلیل ما اینجا هستیم برای کمک به شما در پیدا کردن لذت بخش سرگرمی در غیر این صورت unenjoyable وضعیت.

به طور خاص این بیماری همه گیر کوروناویروس سهوا ارائه شده بیشتر پلت فرم برای هر دو جدید و در حال حاضر پخش مجموعه تلویزیونی در حالی که معرفی طرفداران جدید به معشوق نشان می دهد که در حال حاضر به این نتیجه رسیدند خود را اجرا می شود. بیشتر مردم در دسترس هستند به لحن به مطالب تازه—به همین دلیل است که هر دو خطی رأی تلویزیون و جریان ترافیک است—در حالی که میراث های برنامه نویسی است که دیگر پخش قسمت جدید این است که پیدا کردن طرفداران جدید که در حال کشف قدیمی نشان می دهد برای اولین بار.

همچنین نگاه کنید به: شما “فرض تمام خطرات” از COVID-19 در حالی که بازدید از پارک های دیزنی

با توجه به اطلاعات ارائه شده به ناظر توسط Reelgood—که آهنگ هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم آنلاین در دسترس است و دارای بیش از 4 میلیون کاربران جهانی—در اینجا بیشتر به تماشای نشان می دهد در هر دسته در طول هفته گذشته.

جدید/در حال حاضر پخش مجموعه تلویزیونی

 1. ها (آمازون نخست تصویری)
 2. Rick and Morty (طنز)
 3. مردم عادی (Hulu)
 4. Never Have I Ever (Netflix)
 5. به شب (Netflix)
 6. پول دزدی (Netflix)
 7. اوزارک (Netflix)
 8. پس از زندگی (Netflix)
 9. قتل حوا (بی بی سی امریکا/Hulu)
 10. هالیوود (Netflix)

به این نتیجه رسیدند سریال

 1. Waco (برترین شبکه/Netflix)
 2. Breaking Bad (AMC/Netflix)
 3. بازی تاج و تخت (HBO Go/در حال حاضر)
 4. جامعه (NBC/Netflix/Hulu)
 5. این جای خوب (NBC/Hulu)

Netflix بکشد است تحت تاسیس یک جای پای قوی در هر دو محتوای اصلی و دارای مجوز برنامه نویسی حتی به عنوان کتابخانه خود را منقبض شده است در اندازه بیش از چند سال گذشته. در میان سرگرمی ارائه دهندگان Netflix است که عملا تنها شرکت های بزرگ در واقع به نفع طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان اشتراک ویدئو بر روی تقاضا خدمات دیده می شود هجوم مشتریان جدید است.

جذاب برنامه نویسی اصلی این است که چه درایوهای جدید اشتراک رشد یعنی مخاطبان ثبت نام برای Netflix بکشد برای گرفتن فصل جدید غریبه همه چیز. اما کتابخانه برنامه نویسی کامل با فیلم ها و سریال ها با مجوز از منابع خارجی چیزی است که کمک می کند تا برای جلوگیری از اونا یا نرخ که در آن مشتریان خود را لغو اشتراک. به همین دلیل این صنعت دیده می شود چنین عظیم مناقصه جنگ برای محبوب کمدی مانند دوستان ($425 میلیون) دفتر (500 میلیون دلار) و Seinfeld (500 میلیون دلار به علاوه).

جالب دیزنی+ نه به رخ کشیدن یک ورودی در هر دو لیست است اما هنوز هم سریعترین رشد جریان خدمات در جهان است. پلت فرم راه اندازی شد در ماه نوامبر و در حال حاضر بیش از 54 میلیون مشترک است. مشتریان همیشه به دنبال محتوای بزرگ اما واضح است که حق رای دادن قدرت شلیک نیز نقش مهمی در عادات مصرف نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>