13 سلاح های با تکنولوژی سوخت رسانی پلیس در مقابل قاره نبرد

یک معترض نشان می دهد یک عکس از جورج فلوید از تلفن همراه خود را به یک دیوار امنیتی سپاه پاسداران به عنوان او و دیگران نشان می دهد مرگ او در نزدیکی کاخ سفید در ژوئن 3, 2020, در واشنگتن, DC. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

در طول سال خود را به عنوان یک خیابان پلیس در مینیاپولیس, اداره پلیس, افسر, Derek چوین متصلب بود تا کمتر از 18 شکایت رسمی در مورد رفتار او در حالی که در نیروی با هیچ رسمی و انضباط تا کنون پرداخت برای اقدامات خود را. سپس در هفته گذشته با کمک سه نفر دیگر از افسران او کشته جورج فلوید, گزارشی مردی که دراز کشیده بود رو به پایین در خیابان و مقاومت در برابر بازداشت. روز چهارشنبه او به اتهام قتل درجه دوم. پس چه شد تفاوت این زمان در اطراف ؟

اقدامات او بودند گرفتار در نوار فیلم برداری شده توسط یک نوجوان بر روی تلفن همراه خود دوربین.

تکنولوژی rewired نظام عدالت کیفری و آن را تغییر راه آمریکایی ها اعتراض و چگونه پلیس سرکوب کسانی که در تظاهرات.

در حال حاضر وجود دارد یک طرح دعوی در دادگاه در برابر یک ابزار نظارت استفاده شده توسط پلیس مینیاپولیس به هدف پیگیری و معترضان را بازداشت کرد. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا تحت پیگرد سازندگان این صورت-به رسمیت شناختن برنامه Clearview هوش مصنوعی که با استفاده از هوش مصنوعی به خراش رسانه های اجتماعی عکس ها را به ایجاد یک صورت به رسمیت شناختن برنامه که مانند Shazam انسان اما تنها استفاده می شود با اجرای قانون است. Clearview پایگاه داده متشکل از حدود 3 میلیارد خراشیده عکس, که آن را حفظ و حتی پس از آن کاربر حذف آنها و یا باعث می شود حساب خود را خصوصی.

آیتالله سیستانی در بیانیه ای گفت که Clearview درگیر شدن در “غیر قانونی و حریم خصوصی-از بین بردن فعالیت های نظارتی” و اظهار داشت که طرح دعوی در دادگاه است که برای قرار دادن یک توقف به آن “غیر قانونی و پنهانی ضبط و ذخیره سازی میلیون ها نفر از حساس شناسه های بیومتریک.”

Clearview هوش مصنوعی است که فقط نوک نظارت tech یخ استفاده می شود با اجرای قانون در تظاهرات.

همچنین ببینید: این بحث شرکت است که فروش خود را در رسانه های اجتماعی عکس به اجرای قانون

افسران پلیس نیز مجهز به بدنه دوربین و گوشی های هوشمند در حالی که با استفاده از تجزیه و تحلیل ویدئو و ابزار و سیستم های امنیتی (آمازون حلقه شامل) دوربین مدار بسته و رسانه های اجتماعی.

فدرال گمرک و مرز گشت پرواز گزارشی درنده هواپیماهای بدون سرنشین بیش از مینیاپولیس تظاهرات به گسترده تر مشاهده این رویداد است. گردان حریم هوایی, هوایی ارتش-درجه هواپیما بود به ارائه “آگاهی موقعیتی” را به عنوان آن را مجهز به رادار و ماهواره و لینک ارتباطی و ارتباطات رادیویی و یک خوراک ویدئویی زنده با اجرای قانون است.

جالب اینجاست که یکی برای حفاظت از تظاهرکنندگان شده است استفاده از ماسک آن استفاده شده است از احتیاط به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس که هنوز هم با وجود شدت گرفتن آن جابه جایی از سرفصل. برای کسانی که با پوشیدن ماسک تصویر اسکرابر برنامه اجازه می دهد تا کاربران را به اسکراب چهره از عکس ها برای جلوگیری از عواقب. توسعه بازاریابی است تصویر اسکرابر به خصوص برای کسانی که می خواهند برای حفظ گمنامی در تظاهرات.

هیچ حفاظت در برابر روش های سنتی استفاده می شود برای عموم فاش کردن هویت دستگیرشدگان: NYPD اتحادیه doxed شهردار, بیل د Blasio دختر در توییتر پس از او بازداشت شد و در یکشنبه شب گذشته ،

گوشی های هوشمند تبدیل شده اند و هر دو سلاح و نقاط ضعف برای هر دو معترضان و سازمان های اجرای قانون.

پلیس مجبور شده است با استفاده از نوعی ماهی پهن برقی دستگاه و یا IMSI فو به دقت اشاره کردن به گوشی های هوشمند است. این ابزار تشخیص رابجای دیگری جا زدن برج های سلولی و ترفند تمامی گوشی ها در یک مجموعه منطقه برای اتصال به آنها از آنجا که گوشی های هوشمند به طور مداوم متصل به نزدیکترین برج سلولی. حتی اگر صفحه نمایش خاموش است گوشی های هوشمند خود است که هنوز هم جیغ “در اینجا من IMEI (فرد تولید کننده تجهیزات هویت) و در اینجا من IMSI (فرد سازنده هویت مشترک).”

برای محافظت از حریم خصوصی و آزادی های مدنی معترضان سعی کنید به اصلی خود, تلفن همراه, اما به جای استفاده از ارزان یکبار مصرف سوز گوشی های. یک کارت اعتباری تلفن کمک می کند تا آنها باقی می ماند خاموش-شبکه و حفظ حریم شخصی و اطلاعات امن است. اگر چیز خطرناک و پلیس شروع به اشک کشتار با گاز معترضان مسالمت آمیز و یا جمع آوری دستگاه های آنها می تواند شکسته شود و در نیمی از ارائه اطلاعات غیر قابل دسترس.

کسانی که با استفاده از اولیه خود را, تلفن همراه, توصیه به بررسی تنظیمات امنیتی در تلفن های خود را برای محافظت از داده های خود را. کاربران آندروید می توانید دسترسی به تنظیمات و سپس انتخاب کنید و امنیت را به مطمئن شوید که رمزگذاری دیسک گزینه روشن است. رمزگذاری فروشگاه تلفن اطلاعات در خواندن scrambled-نوع فرم. اگر کسی نمی داند رمزگذاری رمز عبور آنها می تواند دسترسی به داده های خود را.

در نظر گرفتن یک اشاره از سال گذشته در هنگ کنگ تظاهرات معترضان نیز با استفاده از رمزگذاری برنامه های پیام رسانی مانند Wechat. پیام های رمزگذاری شده هستند و تنها می توان با یک کلید خصوصی و در غیر این صورت غیر قابل کشف. Telegram نیز optionto خود تخریبی پیام unsend آنها و یا پاک کردن تمام چت های دو طرف مکالمه است.

برای اطلاعات بیشتر در حریم خصوصی ماموریت تاریکی پنجره فارادی کیسه محافظت گوشی از تشخیص توسط مسدود کردن تمام سیگنال های بی سیم از جمله WiFi, بلوتوث, تلفن همراه, سیگنال از جمله شبکه های 5G, GPS, RFID, NFC و سیگنال های رادیویی. کیسه های نظامی درجه یک پنجره پیش نمایش و در اصل طراحی شده برای اجرای قانون محققان پزشکی قانونی و خدمات مسلح برای محافظت از دستگاه های الکترونیکی از سیگنال های RF.

برخی از معترضان را گرفته و آن را بر خود را به نگه داشتن زبانه ها در کسانی که در حال نگه داشتن زبانه ها در آنها است. آخر هفته گذشته تظاهرات دیدم یک شماره ثبت از محبوبیت police scanner نرم افزار در سراسر ایالات متحده به برنامه اجازه میدهد برای گوش دادن به زندگی های صوتی از بیش از 7000 اسکنر رادیو پلیس. یک فعال صحبت می کنیم با استفاده از اسکنر پلیس برنامه Broadcastify.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>