12 بهترین گالری نمایشگاه ها در سراسر کشور افتتاح در بهار

لایل اشتون هریس Zamble (Clermont), 2018. نانسی Littlejohn هنرهای زیبا

حتی با یک نگاه مختصر در نمایشگاه آینده در سراسر کشور نشان می دهد واضح—ما در یک عصر طلایی برای هنر است. حجم خالص را نشان می دهد که برخی به لذت بینندگان و جمع میله میله برای باز کردن در بهار امسال نشان می دهد به همان اندازه است. از “عروس خدا” Hauser & Wirth ستاره نکردم افتتاح نمایشگاه جدید خود را به فضا در 22 خیابان به کارا واکر شجاع جدید نمایشگاه نقاشی در Sikkema جنکینز به یک مجموعه جدیدی از نقاب پرتره از خود توسط عکاس لایل اشتون هریس در نانسی Littlejohn هنرهای زیبا در هوستون وجود دارد مقدار زیادی به نگاه بدون توجه به جایی که شما بروید. علامت گذاری تقویم خود را. در این فصل بهار وعده داده می شود یک doozy.

Hilary Pecis, Morning, 2019.

هیلاری Pecis, صبح, 2019. راشل Uffner گالری

به جای ایجاد پرتره در داستان نگهدار هیلاری Pecis رنگ درخشان رنگی هنوز عمری متشکل از اشیاء که نشان دهنده ویژگی های انسانی. رسم تصاویر از عکس های فوری گرفته شده در افزایش سفر و در خانه های دوستان خود جزئیات او می کشد از این منبع مواد به نقاشی های عاطفی شارژ. طبقه بالا Curtis Talwst سانتیاگو همچنان تم کاوش خود را در زمان نشان می دهد در طراحی مرکز با یک سری جدید از مجسمه و دیوار کار می کند که با استفاده از آرایه ای از مواد اعم از بازیگران کاغذ به آفریقای دانه های شیشه ای. سانتیاگو نقل خود را نیمه زندگی عشایری به عنوان یک نفوذ خود را در کار و مسائل transculturalism حافظه و نسب اطلاع رسانی کار می کنند.

سوئد نقاش ماما اندرسون ارائه شفاف و تمیز تزیین با ریگ روغن چوب به شکل جوی مناظر و بیچهره پرتره. اندرسون تساوی با الهام از آرشیو عکس فیلم و تئاتر مجموعه منابع است که در ترکیب با نقاشی درمان بوم ایجاد کند افسرده سوزاند. با تمرکز بر جانوران داخلی فضای داخلی و اسب و زنان جوان را نقاشی می تواند به راحتی تغییر جهت دادن به قلمرو احساسات و در عین حال به جای به نظر می رسد منعکس آرام استعفای به سرنوشت. هیچ کار بهتر نشان می دهد این از تعطیلات یک نقاشی است که در آن هفت زن سوار بر اسب به دنبال یک مسیر دور از بیننده—به سمت ناشناخته و همه-اما-اجتناب ناپذیر آینده.

کارا واکر ناخالص پزشک ارائه: Pater Gravidam, 2018. Sikkema جنکینز & Co., نیویورک

هیچ زندگی هنرمند است که به عنوان شجاع به عنوان کارا واکر. این ممکن است کمتر از یک بیانیه از یک واقعیت از صرف واکنش—این اولین بار بود که فکر می کردم زمانی که به دنبال در نقشه های خود از رئیس جمهور باراک اوباما برای آینده خود را نشان می دهد در Sikkema جنکینز. شبیه نتایج قبل از نژادپرستی فیلتر 2015 جستجوی تصویر گوگل, یک تصویر اوباما را به تصویر می کشد او را نشسته بر روی یک خوک نیزه در دست در حالی که دیگری به او cradling دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شماری از سر. در عین حال یکی دیگر نشان می دهد که او را شکنجه توسط شیاطین. آن است که مناسب با عنوان, باراک اوباما عذاب سنت آنتونی با قرار دادن کل “Birther’ توطئه. نشان می دهد همچنین شامل یک سالن سبک دار تصاویر الهام توماس Eakins’ 1875 نقاشی ناخالص درمانگاه.

حتی سنتی ترین عکس توسط عکاس لایل اشتون هریس حفظ یک اشاره از تئاتر. با این نسخهها کار از آخرین سری “فلش روح” تنها زیاد است که با کیفیت. بزرگ, سینمایی, عکسای سرسبز طبیعی محیط ضبط عجیب و غریب نقاب از چهره. در یک عکس شکل استوار در برابر یک درخت. در دیگر او منعکس شده در آب. هریس نقش نقاب شخصیت ارائه یک چهره مبارز در برابر محیط ناشناس سختی. ناهمواری جریان پنهانی homoeroticism اجرا می شود از طریق کار به عنوان به خوبی به عنوان یک حس بیداری معنوی است. ماسک دلالت ضمنی ارتباط بین زنده و مرده, مفهوم پایدار و ابدی روح است.

با تمام عدم قطعیت در اطراف آمریکا در آینده هر کسی که با یک توپ کریستال به نظر می رسد مانند یک فانوس دریایی از امید است. متشکل از سرامیک گلدان بونسای درختان و خدایان فضای عمومی Bruce M. Sherman نمایشگاه پخش کردن که میل اما با یک پیچ و تاب. چشم انداز خود را بهتر شبیه عجیبی در آینه از آن یک توپ کریستال. به جای ارائه یک نهاد با نقطه منحصر به فرد از مشاهده این هنرمند ارائه می دهد تکه تکه دید—او مکان چشم به صورت پراکنده در اطراف گلدان و درختان و قالب چهره های ساخته شده از لوله پیچانده شده و نردبان. در این عجیب و غریب اما, عجیب, آشنا, جهان, خدایان شکسته زیرساخت های حکومت تحت مراقبت و مواظبت چشم از anthropomorphized درختان و گلدان.

Daniel Beltrá, Amazon scarlet ibis (#222), 2017

دانیل Beltrá, آمازون, قرمز مایل به زرد لک (#222), 2017. کاترین Edelman گالری

دانیل Beltrá صرف سی سال مستندسازی و تغییر آب و هوا از هوا. تیراندازی همه چیز از نشت نفت به ذوب یخبندان, تصاویر خود, chronicle یک حقیقت غیر قابل انکار—تاثیر انسان بر محیط زیست به مقدار یک فاجعه باری فاجعه است. در آخرین نمایش Beltrá ویترین پانزده عکس های گرفته شده از جنگل های بارانی آمازون بیش از بیست سال گذشته ارائه یک شخص نگاه ویرانی ناشی از روشن برش و آتش سوزی جنگل ها. بسیاری از این عکس ها شبیه به عکس از مجموعه ای از آخرالزمانی-مضمون فیلم—وهم آور, نگران کننده و سورئال. حس انزوا پدیدار می شود. در چندین عکس, تکه های کوچک از جنگل به نظر می رسد برای زنده ماندن در تصادف به تنهایی. در یکی دیگر از قایق نهفته رشته با توجه به بعید خشکسالی است. احساس از دست دادن و غم و اندوه سایه افکنده.

Evan Trine, The Saint Mary, 2020.

اوان سه تایی, سنت مری, 2020. اوان سه تایی و رابرتز پروژه های لا.

تصاویر استاتیک تابع دیگر در هر راه معنی دار. فن آوری دیجیتال اجازه می دهد تا هر کسی برای تبدیل یک عکس به معنی—تاریخچه می تواند بازنویسی شود تقریبا به طور نامحدود. این جدید دنیای دیجیتال الهام بخش کار اوان سه تایی که برای آخرین نشان می دهد در Roberts پروژه لا طول می کشد یک شیرجه عمیق به کار فرهنگی ارزیابی مجدد. با استفاده از تصاویر نمادین از کلمبوس, سه نفر از کشتی ، Niña, Pinta و سانتا ماریا سه تایی ایجاد یک استعاره برای مهاجران که تاسیس امریکا است. سه تایی تغییر تصاویر خود را به عنوان آنها را ترک چاپگر اشاره به فساد از ارزش هایی که یک بار به عنوان یک پایه و اساس برای آمریکا باور است. آرام و غم انگیز این آثار نقطه نسبت به یک آینده بدون سابقه.

Winnipeg هنرمند مایکل Dumontier استفاده از خشک طنز و جفت پایین مواد تبدیل دنیوی ترین موارد به استعاره برای رشد و پیری است. مدل از سیم های رشته ای و پارچه, مینیمالیستی, گل شوت از گلدان های ساخته شده از لوله اگزوز و خارج از گالری دیوار. یک کار آزمایش نیروهای جاذبه—یک گلدان dangles از سر یک گل متصل شده و تنها با یک رشته نازک.

گاهی اوقات غول یا پهلوان یک چشم گریه. به عنوان توسط الیاس Burgher آخرین کار این وهم آور هنگامی که آنها انجام می دهند. بر اساس افسانه یونانی از Polyphemus یک هیولای یک چشم که عاشق چپ او را برای یک مرد جوان الیاس Burgher نقاشی و نمایش محور اشاره به شکستگی است که پیری و عشق از دست رفته می تواند.

کار متناسب با بزرگتر عمل است که در آن Burgher کست دوستان و دوستداران به عنوان شخصیت های بی شمار از اسطوره به عنوان یک راه تست معنی. می توانید هر اثر هنری واقعا تجسم دانش و تجربه است ؟ پاسخ به این سوال ممکن است ناشناختنی اما PPOW به ما می دهد یک جامد ماه برای ارزیابی Burgher موفقیت.

اوا هسن Ringaround Arosie, 1965. کپی رایت موزه هنر مدرن / مجوز اسکالا / هنر منابع NY

هیچ کس نمی داند اگر اوا هسه و هانا Wilke یکدیگر را ملاقات کرد. که رمز و راز به نظر می رسد در نزدیکی غیر قابل تصور با راه اندازی “ها وابسته به عشق شهوانی انتزاع” آوریل امسال یک نمایشگاه جدید مونتاژ 23 آثار این دو پیشگام هنرمندان زن. هر دو زندگی در نیویورک در دهه 1960 است. هر دو تبدیل به تولید انبوه اشیاء از طریق تکرار در خود مجسمه. هر دو ایجاد بنیادی کار در تاریخ پس از مینیمالیسم و فمینیستی هنر ساخت جنبش است. شاید قانع کننده ترین جنبه از کار خود را, اگر چه ناشی از ارتباط شخصی هر یک را به مواد. می شود آن را یک سری از ورزیده پاکن و یا مجموعه ای از طناب فرسوده بیش از پنجاه سال بعد از تماس با هنرمند دست احساس تازه و زنده است.

Johan Creten, آتش بازی – پاکسازی2013 است. PPOW

“یوهان Creten” در Perrotin, شهر نیویورک (23 آوریل)

شناخت که تند بوی مادری به مقدار تابو, هنرمند, Johan Creten شروع به یک سری از مجسمه در اواخر 1980s برای استانبول دوسالانه با عنوان “Odore دی Femmina.” از آن زمان این هنرمند با استفاده از این مجموعه برای کمک به مبارزه با افسردگی قسمت; بو مجسمه که مقابله با تابوهای سر در فراخوانی قاعدگی فاسد گل سوخته و پوسته. در داخل نشان می دهد یک سری از تخته سنگ را دعوت بینندگان به نشستن و تامل کار می کنند. مانند همه خوب هنر Creten را مجسمه رشد در بیننده—زمان بیشتری را صرف با کار بیشتر کشنده تبدیل شدن آنها به.

فیلیپ Guston, بازدید کننده, عروس, خدا, 1977. املاک و فیلیپ Guston

در سال 1884, Daniel Paul Schreber شروع به رنج می برند از روان. یک قاضی که یک بار افتخار موفق Schreber صرف بقیه عمر خود را در داخل و خارج از نهادهای روانی در حالی که بررسی مفاهیم اخلاقی بیماران در حال بازداشت بدون رضایت خود را. کتاب خاطرات من عصبی بیماری یکی از تاثیر گذار ترین آثار در فرهنگ غربی و الهام بخش برای این نمایشگاه افتتاح Hauser & Wirth جدید ساختمان طراحی شده توسط Selldorf معماران. سرپرستی فیلیپ Larratt-Smith, نمایشگاه فهرست به نظر می رسد مانند یک شاخص از قرن مشهورترین هنرمندان. آیا دوست دارید Mike Kelley, Glenn Ligon, Pipilotti Rist, Diane Arbus, و شاید چهل و بیشتر هنرمندان با این سطح از به رسمیت شناختن نام? این نشان می دهد برای شما.

ناظر 2020 بهار هنر و سرگرمی, پیش نمایش خود را رفتن به راهنمای برای همه دوستداران فرهنگ نیاز به دانستن در این فصل است. ما خار از طریق نسخه های جدید در مورد به رها کردن در سراسر TV, movies, dance, اپرا و تئاتر و هنرهای تجسمی و ادبیات را به شما میدارد ما را برای چه به اشغال وقت خود را در گرم شدن ماه آمده است. هنر تحسین نیز باید چک لیست ما را از بهترین موزه و نمایشگاه بهار بهترین رقص محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>