10 مجموعه تلویزیونی که تحت سلطه اند قرنطینه

Netflix Disney+ Hulu Most-Watched Series

چه شما در حال تماشای در قرنطینه? استیو DIETL/NETFLIX

در برخی از کشورهای خاص در سراسر امریکا و سینما به آرامی در حال آماده شدن برای دوباره باز کردن. اما با مهم اجتماعی فاصله مورد نیاز هنوز هم در جای خود و نگرانی در مورد بهداشت عمومی و ایمنی هنوز در اوج و تلویزیون باقی مانده است متوسط انتخاب طول coronavirus بیماری همه گیر. به این منظور Netflix نگه داشته است خود را در موقعیت قطب در میان تمام سرگرمی ارائه دهندگان.

به ارائه یک حس چگونه مخاطبان روند در حال ادامه به تغییر در طول مستند پیشرو تجزیه و تحلیل داده های شرکت طوطی تجزیه و تحلیل لیستی از 10 بیشتر در خواست سریال برای ماه آوریل است. این نشان دهنده مجموع مخاطبان تقاضا بیان می شود برای یک عنوان در یک بازار و مخاطبان تقاضا نشان دهنده تمایل و تعامل و بینندگان وزن با اهمیت است.

همچنین نگاه کنید به: اصلا انتظار آتش بازی از دیزنی آخرین گزارش درآمد

Tiger King, La Casa de Papel (پول دزدی), Ozark و کمی آتش در همه جا هستند همه جدید به top 10 این ماه گذشته با ببر پادشاه در حال تبدیل شدن بیشتر در تقاضا دیجیتال اصلی در ایالات متحده در ماه آوریل است. هر چند درخشش ببر پادشاه شروع به پوشیدن در روزهای اخیر و هفته—با ایالات متحده تقاضا کاهش بیش از گذشته 21 روز—این واقعیت است که آن را بیشتر در تقاضا دیجیتال اصلی در این کشور برای یک ماه تمام است که شگفت آور است. خدمات جریان ساخته شده در پشت وزوز ویروسی و افسانه جو عجیب و غریب قطعا ارائه شده است که.

Netflix Disney+ Hulu Most-Watched Series

  1. Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون (Netflix)
  2. غریبه همه چیز (Netflix)
  3. جنگ ستارگان: جنگ های کلون (دیزنی+)
  4. پول دزدی (لاس Casa de Papel) (Netflix)
  5. این Mandalorian (دیزنی+)
  6. تیتان (DC Universe)
  7. اوزارک (Netflix)
  8. The Witcher (Netflix)
  9. کمی آتش در همه جا (Hulu)
  10. Narcos (Netflix)

Netflix منجر راه با شش از بالا 10 بیشترین تقاضا عنوان در ایالات متحده در ماه گذشته, در ادامه آن افزایش موفقیت در طول coronavirus بیماری همه گیر. دیزنی+ گل دو بازدید در لیست با تشکر جنگ ستارگان: جنگ های کلونکه پخش این سری آخر روز دوشنبه و به Mandalorian. DC Universe (تیتان) و Hulu (کمی آتش در همه جا) هر ادعا کرد یک ورودی برای هر شخص در لیست.

در حالی که آمازون نخست تصویری ندارد یک سری در 10 صفحه در این ماه قصه از حلقه بزرگترین استفاده کننده در 30 روز گذشته همراه با ESPN آخرین رقص و تلویزیون اپل+’s دفاع از یعقوب. در میان پنج سری که دیدم بزرگترین خنک کردن در آوریل Netflix خانه چهار: On My Block, کسلوانیا, تغییر کربن و نخبگان.

در میان بالا 10 نوشته های غریبه, چیزهای Mandalorian Titans, The Witcher و Narcos تنها نشان می دهد نیست که به تازگی راه اندازی جدید فصل است. این باعث می شود قرار دادن آنها حتی بیشتر چشمگیر است به عنوان مخاطبان هستند یا تماشای این نشان می دهد برای اولین بار و یا تماشای دوباره قسمت در طول یک فصل صحبت می کند که به درخواست تجدید نظر گسترده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>