10 بیشتر به تماشای نشان می دهد و فیلم در Netflix بکشد در انزوای اجتماعی

tiger king netflix

Tiger King قطعا این فهرست است. Netflix

ما می دانیم که Netflix پرده برداری کرده است خود را بالا 10 لیست به تازگی برای کمک به بینندگان حرکت بی پایان کتابخانه از محتوای ذخیره شده در خود را دیجیتال املاک و مستغلات. اما با توجه به جریان پلت فرم تاریخ با شفافیت و انتخابی رتبه بندی, تبلیغات, ما را نمی توان به طور کامل متقاعد شده است که آن عناوین در واقع محبوب ترین. شما می دانید ضرب المثل قدیمی من ساخته شده برای این مقاله: الگوریتم بازی کلاهبرداری در ذهن خود را.

همچنین ببینید: این جدید “Rick and Morty’ سامورایی فیلم کوتاه است که غرق در خون

برای یکی دیگر از نقطه مرجع در هنگام جستجو برای Netflix بکشد محبوب ترین ارائه Reelgood—که آهنگ هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم در دسترس آنلاین—شده است به طور فعال کشیدن هفتگی و ماهانه اطلاعات بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد و فیلم در Netflix بکشد از میلیون ها نفر از کاربران ایالات متحده. در اینجا چیزی است که آنها یافت می شود بیشتر به تماشای نشان می دهد و فیلم در هفته گذشته (21 مارس تا مارس 27) به عنوان COVID-19 مستند همچنان ادامه دارد. توجه داشته باشید که این لیست شامل هر دو اصلی و دارای مجوز محتوا.

بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد در Netflix بکشد:

 1. نخبگان
 2. غریبه همه چیز
 3. پول دزدی
 4. آموزش جنسی
 5. Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون
 6. فرود اضطراری بر شما
 7. The Walking Dead
 8. من خوب با این
 9. پادشاهی
 10. Breaking Bad

بیشتر به تماشای فیلم در Netflix بکشد:

 1. 3 Idiots
 2. شوالیه تاریکی
 3. Avengers: Infinity War
 4. آغاز به کار
 5. رستگاری از شاوشنگ
 6. ازدواج داستان
 7. پلت فرم
 8. به همه پسران من دوست داشتم قبل از
 9. Spider-Man: به عنکبوت-آیه
 10. قطار به بوسان

جالب است که هشت نفر از ده پربیننده ترین مجموعه های تلویزیونی در Netflix بکشد در هفته گذشته تمام شد اصل در حالی که فقط سه نفر از 10 بیشتر به تماشای فیلم بر روی Netflix بودند وطنی محصولات. اصلی فیلم یک راننده قوی از اشتراک جدید. Netflix ساخته شده است که گام های بسیار زیاد در این منطقه (با وجود قابل توجه در مراسم اسکار امسال) اساسا جایگزینی فاکس به عنوان یک استودیو فیلم و در عین حال هنوز هم به رخ کشیدن نیست فهرستی از اصل به رقیب خود تلویزیون کسب و کار.

آنچه را نیز جالب توجه است که Netflix در حال رشد بین المللی مشخصات: فرود سقوط در شما, پادشاهی و پلت فرم در حال تمام کره جنوبی اصل. داده ها نشان می دهد که Netflix شده است شاهد افزایش در ثبت نام های جدید-یو پی اس در خارج از کشور به مناطق coronavirus. بیشتر به طور کلی اعتقاد بر این است که در حالی که Netflix بکشد ممکن است آمار آن نقطه اشباع در اینجا در ایالات متحده خود بی نظیر سرمایه گذاری بین المللی در مناطق در طول چند سال گذشته را حفظ و جذب مشترکان جدید است.

امیدوارم این لیست کمک به کاهش برخی از انتخاب فلج رخ می دهد که در هنگام ورود به Netflix بکشد. در پایان روز نیست ما همه جو عجیب و غریب ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>