10 بیشتر در تقاضا سری در سراسر جریان در طول خود انزوا

Netflix Most-Watch Shows Coronavirus Streaming

که در جریان سری satiating گرسنه مخاطبان به عنوان آنها باقی می ماند در مستند? خوان پابلو Gutierrez/NETFLIX

بدبینانه اگر آن را ممکن است آن را روشن است که اجتماعی فاصله و خود انزوا بودن تکنیک های مستقر در سراسر ایالات متحده به عنوان یک پاسخ به کروناویروس نشان دهنده یک فرصت برای جریان خدمات. با این کشور تا حد زیادی باقی مانده در خانه و سینما هنوز بسته اشتراک ویدئو در تقاضا (SVOD) خدمات رونق گرفت. مشترکین جدید متعلق به جریان در حالی که سیستم عامل موجود مشترکین سطح شیب دار تا محتوای خود را مصرف توسط یک حاشیه قابل توجهی. اما کدام جریان سری پدید آمده اند که مردم را از رفتن به گزینه های در طول قرنطینه و که خدمات جریان پیشرو بسته است ؟ پاسخ به این سوالات ممکن است به ما ایده از SVOD سلسله مراتب در یک پست-coronavirus چشم انداز است.

با توجه به اطلاعات ارائه شده به ناظر از طوطی تجزیه و تحلیل ترافیک—پیشرو جهانی در محتوای تقاضا شرکت تجزیه و تحلیل برای چند پلت فرم تلویزیون کسب و کار در ایالات متحده مخاطبان شده اند بیشتر شده به علمی تخیلی, فانتزی, و ابرقهرمان ژانرهای طول این مصیبت. که حس می کند به هر جریان خدمات و شبکه تلویزیونی است که به دنبال بزرگ بعدی درخواست تجدید نظر گسترده نوع آمار به دنبال در قدم به قدم از بازی تاج و تخت.

همچنین نگاه کنید به: 50 سال بعد رابرت آلتمن را ‘مشهد’ است که هنوز هم فراموش نشدنی

در حالی که ریختن بیش از داده ها از 3 مارس تا آوریل 30 طوطی تجزیه و تحلیل یافت این ده سری به دیجیتال سری اصلی در شرایط تقاضا:

 1. غریبه همه چیز (Netflix): 67.83 x
 2. جنگ ستارگان: جنگ های کلون (دیزنی+): 56.28 x
 3. این Mandalorian (دیزنی+): 54.88 x
 4. The Witcher (Netflix): 44.62 x
 5. Star Trek: پیکارد (CBS همه دسترسی): 44.08 x
 6. تیتان (DC Universe): 42.82 x
 7. Narcos (Netflix) 41.67 x
 8. من بلوک (Netflix): 37.90 x
 9. Harley Quinn (DC Universe): 32.25 x
 10. کسلوانیا (Netflix): 32.02 x

در اینجا چگونه آن را تجزیه می کند در نمودار:

Netflix Disney Plus DC Universe Most-Watched Shows

بیشتر در تقاضا در ایالات متحده دیجیتال اصل بیش از چهار هفته است. طوطی تجزیه و تحلیل

طوطی تقاضا عبارات (دگزامتازون) متریک تعریف شده است به عنوان تلویزیون جهانی اندازه گیری استاندارد که نشان دهنده تعداد مخاطبان تقاضا بیان می شود برای یک عنوان در یک بازار. مخاطبان تقاضا نشان دهنده تمایل و تعامل و بینندگان وزن اهمیت; بنابراین یک جریان/دانلود بالاتر است بیان تقاضا از ‘مانند’/نظر بدهید. میان بالا-ده بالا Netflix دارای پنج عناوین DC جهان و دیزنی+ ادعای دو هر کدام در حالی که فردا همه دسترسی دور کردن لیست با یک.

جالب توجه است هر چند این ده عنوان که بیشتر در تقاضا دیجیتال سری اصلی در طول چهار هفته اخیر تنها سه نفر از گزینه های را دیدم تقاضای خود را افزایش نمرات در ماه مارس نسبت به ماه فوریه است. دیزنی+’s , Star Wars: The Clone Wars (که در میان آن نهایی فصل) Netflix را در بلوک (که منتشر شده خود در فصل جدید مارس 11) و Netflix را کسلوانیا (5 مارس) تنها risers در میان این گروه است. در حالی که برخی از این سری در میان بزرگترین risers به طور کلی در ماه مارس دیگر SVOD سیستم عامل در حال پیشروی هستند.

هر طوطی تجزیه و تحلیل این سری شده اند که بیشتر در تقاضا در بیش از 30 روز گذشته:

 1. سامانه رویدادهای گسسته (FX در Hulu): +2,002.7%
 2. کمی آتش در همه جا (Hulu): +272.9%
 3. نخبگان (Netflix): +244.5%
 4. من بلوک (Netflix): +211.4%
 5. کسلوانیا (Netflix): +127.2%

هر چند Hulu ممکن است فرود آمد بالا-10 دیجیتال اصلی برای ماه مارس آن را روشن است که نسخه های جدید در حال به دست آوردن کشش با SVOD مخاطبان است. این قابل توجه است که آمازون نخست ویدئو و تلویزیون اپل+ نه زمین یک عنوان در هر دو لیست.

به عنوان تولید در سینما و تلویزیون باقی می ماند, معلق در سراسر جهان وجود دارد متمایز فقدان مطالب تازه پمپ شدن به بازار است. هر SVOD خدمات است که موفق به پر کردن آن تو رفتگی در دیوار در طول این رکود را یک مزیت متمایز بیش از رقابت است. در کوتاه مدت, سیستم عامل مانند Netflix بکشد به اندازه کافی تکمیل محتوا به آج آب در شرایط جدید. اما حتی رئیس محتوای Ted Sarandos اعتراف کرد که اگر این امتداد طولانی تر از انتظار می رود که به خوبی خشک خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>