10 تا از بهترین فیلم ها در آمازون نخست تصویری که بمباران در دفتر جعبه

Best Movies Amazon Prime Video

که فیلم در آمازون نخست تصویری به ارزش یک نگاه دوم? پارامونت پیکچرز

موج دوم جدید COVID-19 موارد به این کشور گسترده است اما کسب و کار به نظر می رسد ثبات در برخی از توجه. آمازون سهام شروع به پریدن کرد و نزدیک به 10 درصد در ماه گذشته به تنهایی. این افزایش بیشتر موجب شایعاتی که خرده فروشی و غول تکنولوژی ممکن است گسترش سرگرمی بخش توسط موجد خسارت در معرض AMC تئاتر فیلم های زنجیره ای, بزرگترین در امریکا است. اما آمازون نیاز ندارد AMC.

آمازون نخست تصویری در حال حاضر خانه ها مجموعه ای موثر از فیلم و مسلما بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را در جریان خدمات در کنار Netflix بکشد. شاید آنچه که بیشتر جذاب در مورد پلت فرم را از کتابخانه گسترده خود فهرستی از underrated و نادیده گرفته شده است که رنج می برد از فقیر گیشه اجرا می شود. مالی مبارزه می توانید با پارچه مزین کردن یک ناعادلانه به دست آورده شهرت بد در اطراف یک فیلم و با غرفه درآمد انشعابات (50 درصد داخلی 25 درصد در خارج از کشور) و بازاریابی گسترده هزینه های آن را سخت تر از همیشه به نوبه خود سود این روز است. پس برای لذت مشاهده ما کنده 10 تا از بهترین فیلم ها در حال حاضر در آمازون نخست تصویری که فروش خوبی در گیشه.

مطمئن باشید برای بررسی از مشابه لیست برای Netflix دیزنی+ و HBO حداکثر. هر یک از عنوان های زیر که مرتبط با آن آمازون صفحه برای شما bingeing راحتی.

زنبورعسل

بودجه: $135M
Box Office: $468M

زنبورعسل است که قطعا نه یک دفتر جعبه بمب بود اما مالی گام به عقب هنگامی که در مقایسه با بقیه زندگی صفحه نمایش بزرگ ترانسفورماتور حق رای دادن. با وجود اینکه مسلما بهترین مطلب در این مجموعه و به راحتی تحسین زنبورعسل به ثمر رساند کمترین آخر هفته باز ($21.6 میلیون) داخلی کل ($127 میلیون) و در سراسر جهان در مجموع ($468 میلیون نفر) از هر فیلم در حق رای دادن. به عنوان مثل پارامونت پیکچرز گزارش شده است که در حال توسعه دو ترانسفورماتور اسکریپت است که می گیرد در زنبورعسل جهان و یکی است که راه اندازی یک جدید تداوم. این Hailee Steinfeld رهبری شبه prequel راه اندازی مجدد بود جای تعجب صادقانه و ماجراجویی های سرگرم کننده; تصور کنید یک توربو شارژ E. T. ریخته در بنزین است. سازمان دیده بان آن را در آمازون.

گذشته در سان فرانسیسکو

بودجه: $2M
Box Office: $4.6 M

خوب A24. من واقعا نیاز به رفتن به شما برای جلوگیری از شکستن قلب من است. هر بار که من از یکی از فیلم های خود را من مطلق عاطفی خراب و آخرین در سان فرانسیسکو از این قاعده مستثنی است. این فیلم به شرح زیر Jimmie نتواند که رویاهای بازپس ویکتوریا خانه پدر بزرگ خود را ساخته شده در قلب سان فرانسیسکو. پیوسته در تلاش خود را با بهترین دوست خود منت Jimmie جستجو برای تعلق در یک سرعت در حال تغییر شهر است که به نظر می رسد به سمت چپ آنها را پشت سر گذاشت. وجود دارد یک سودا به فیلم آن را به عنوان ابراز تاسف از آنچه که بود در حالی که unfurling در چنین اعتماد به نفس مد است که شما می خواهم به سختی باور این مدیر جو تالبوت را از ویژگی های کارگردان اولین. سازمان دیده بان آن را در آمازون.

ارباب

بودجه: $38M
Box Office: $41.7 M

ارباب شروع کردن به عنوان یک نسبتا ساده جنگ جهانی دوم فیلم با یک راک حساسیت از سمت چپ به نوبه خود به تمام عیار ترسناک. در واقع, آن را در مورد کشتن زامبی نازی ها و چه کسی در میان ما می توانید در پشت آن است ؟ سازمان دیده بان آن را در آمازون.

عسل پسر

بودجه: $3.5 M
Box Office: $3.3 M

عسل پسر نیمه اتوبیوگرافیک داستان نوشته شده توسط Shia LaBeouf و کارگردانی شده توسط آلما هار’el یکی از بهترین فیلم های 2019. فیلم حمل هیپنوتیزم و خواب مانند کیفیت احساس می کند مانند یک حافظه و بررسی چگونه ما گذشته صدمات می تواند تعریف ما تا نقطه ما در نهایت آماده برای مقابله با گذشته است. ما همه نمایشی موجودات به یک رشته خاص و هار’el گفته ناظر است که این فیلم فیلمی است که عمدتا در مورد “روابط بین پدران و پسران که شامل آن دسته از انتظارات و ناامیدی است که برخی از مردان در مورد حمل خود قابلیت انجام است که مردانگی.” سازمان دیده بان آن را در آمازون.

اول اصلاح

بودجه: $3.5 M
Box Office: $4 متر

حرفه ای-بهترین عملکرد را از Ethan Hawke رفت و به طور کامل به رسمیت شناخته نشده توسط جوایز اسکار در یک سال که در آن دندانهای برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار. نویسنده-کارگردان پل شریدر (راننده تاکسی) صنایع دستی تیره تر از حد انتظار داستان در اطراف یک کشیش و یک انتظار زن و شوهر که به کنکاش بحران ایمان در سطوح مختلف. آن را شدید و گیج تماشای رهبری, hawke’s apex نوبه خود. سازمان دیده بان آن را در آمازون.

شهر از دست رفته از Z

بودجه: $30 متر
Box Office: $19.3 متر

این قابل درک است که چرا برخی از گاه به گاه طرفداران فیلم ممکن است متهم به شهر از دست رفته از Z بودن آهسته و خسته کننده است. اما دیگر شما با آن چوب بیشتر از آن می پردازد. رو به با استعداد بازیگران (Charlie Hunnam, Tom Holland, رابرت پتینسون, Sienna Miller) شهر از دست رفته از Z می گوید باور نکردنی, داستان واقعی از اکسپلورر Percy Fawcett که سفر به آمازون در سپیده دم قرن 20 و کشف مدارک و شواهد از یک ناشناخته تمدن پیشرفته. فاوست ملاقات با استانی و نادان تمسخر جامعه علمی که نمی تواند قبول کند که بومی جمعیت قادر به جامعه متمدن قبل از ناپدید شدن او در سال 1925. متاسفانه با استعداد نویسنده-کارگردان جیمز خاکستری به دنبال این است تا با Ad Astraدیگری با کیفیت بالا فیلم که موفق به پول زیادی در دفتر جعبه را. سازمان دیده بان آن را در آمازون است.

چی-Raq

بودجه: $15M
Box Office: $2.7 M

اسپایک لی ارائه مدرن روز اقتباس از یونان باستان بازی Lysistrata توسط آریستوفانس مجموعه ای در برابر افت از باند خشونت در شیکاگو است. آن را عادلانه می گویند که چی-Raq کثیف و همه جا, اما آن را نیز به طور کامل امن خود هویت و بینهایت با اعتماد به نفس در آن پیام. در دوران مصالحه سند چشم انداز ما همیشه می توانید تعداد اسپایک لی برای گفتن مانند آن است. سازمان دیده بان آن را در آمازون.

لوگان خوش شانس

بودجه: $29M
Box Office: $48.5 متر

لوگان خوش شانس در ادامه به یکی از underrated فیلم های سال های اخیر است. این George R. R. Martin شوخی در نیمه راه از طریق ارزش قیمت پذیرش به تنهایی. کارگردان استیون سودربرگ را تطبیق پذیری است که به سادگی حیرت انگیز او به عنوان مدیریت یکپارچه تغییر بین ژانرهای زنگ و سبک. در اینجا او رانندگی خوشمزه احمقانه دزدی کمدی های بزرگ کار از Channing Tatum, Adam Driver و دانیل کریگ. یکی خود آگاه شوخی در فیلم توصیف آن به عنوان “اقیانوس 7-11” که به زیبایی قطاری قطعا lo-fi روستایی حیله گری برگزار شد. سازمان دیده بان آن را در آمازون است.

The Boondock Saints

بودجه: $6M
Box Office: $30,471

آن را کمی مبتذل و hackneyed به The Boondock Saints اینجا بعد از هر فیلم دانشجویی از 20 سال گذشته تا به دفاع و پشتیبانی از آن به عنوان یک زیر زمینی شاهکار. اما هی فرقه کلاسیک وضعیت زمانی به یک دلیل درست است ؟ سازمان دیده بان آن را در آمازون.

جنگجو

بودجه: $25M
Box Office: $23.3 متر

شاید به دلیل مخلوط هنرهای رزمی است که هنوز ناعادلانه نگه داشته و در حاشیه برخی از جریان اصلی محافل گاوین اوکانر را قابل پیش بینی و در عین حال قدرتمند جنگجو ذکر شده است در میان اخیر محصول از اخرین فیلم های ورزشی. اما سزاوار است كه آن را به عنوان به طور موثر ناخن هر استعاره ما آمده ایم به انتظار از نوع تا کنون که بدون از دست دادن بخار. قابل توجه بازیگران است که ویژگی های Joel Edgerton, تام هاردی و Nick Nolte قدرت یک داستان خانوادگی از عشق و از دست دادن از طریق لنز ورزش های رزمی. اقدام هیجان انگیز است و قلب معتبر است; مناسب برای یک آخر هفته دیده بان. سازمان دیده بان آن را در آمازون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>