the great mouse detective disney plus

کارآگاه موش بزرگ (1986) است که در میان بهترین فیلم های دیزنی به بدترین بازیکن میدان در دفتر جعبه را. دیزنی

دیزنی+ راه اندازی در ایالات متحده شش ماه پیش و در حال حاضر متصلب تا بیش از 54 میلیون مشترک است. حرکت نزولی تنها به آن انفجار از رشد است که در حال حاضر توسط بسیاری از کاربران احتمالا طراحی شده از طریق مارول, فیلم, اتمام جنگ ستارگان ماراتن و جلا کردن live-action بازسازی. با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم وادار بسیاری از ما را به ماندن در خانه و با طولانی آخر هفته روز یادبود در دست طرفداران نیاز به گزینه های جدید به ماندن مشغول است. ما فقط می توانید زوم و نوشیدن آبجو برای مدت طولانی.

خوشبختانه دیزنی دارای مجموعهای از underrated سنگهای تبدیل شده اند که تا حدودی نادیده گرفته شده است با تشکر از عملکرد ضعیف در دفتر جعبه را. با ریختن بیش از منتقد و بیننده رتبه بندی در سراسر سایت IMDb فاسد, گوجه فرنگی, و, تقویم, باند گسترده انتخاب قرار داده است با هم یک لیست 10 تا از بهترین های دیزنی که طرفداران شکست مواجه مالی.

همچنین نگاه کنید به: شما آخر هفته روز یادبود راهنمای به بهترین نشان می دهد و فیلم

این مهم است به یاد داشته باشید که studios تنها خانه را در حدود 50 درصد از داخلی فروش بلیط و 25 درصد در خارج از کشور با بقیه رفتن به تئاتر. به طور کلی studios مانند به سه برابر بودجه تولید خود را به فیلم های پرفروش در سراسر جهان box office برای پوشش بازاریابی و کاهش هزینه های جانبی و در نهایت به نوبه خود سود. همین دلیل است که یک فیلم می تواند کسب بیش از بودجه خود را اما هنوز هم از دست دادن پول است.

هر عنوان مرتبط به آن دیزنی+ صفحه برای شما bingeing راحتی.

10. Muppets Most Wanted

بودجه: $50M
Box Office: $80,383,113

نمره: 66%

Ricky Gervais, تینا فی و خانواده مدرن‘s Ty Burrell ستاره در Muppets Most Wantedکه یک پایه محکم در کتاب من است. همچنین هر کس دیگری تا کنون فکر که آیا برنده شدن در یک مبارزه بین کرمیت قورباغه و علم? فقط من ؟ من جمع شدن سوال قبلی من. سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

9. ملاقات با رابینسون ها

بودجه: $150 متر
Box Office: $169,333,034

نمره: 67%

چیزی ذاتی کشنده در مورد مفهوم سفر در زمان است که چرا چنین بوده است یک موضوع محبوب در سراسر رسانه های مختلف برای قرن ها. ملاقات با رابینسون ها به شرح زیر لوئیس درخشان مخترع جوان برای پیدا کردن خانواده او هرگز نمی دانستند زندگی در جهان خارق العاده از 2037. همه چیز داده شده که در جهان در حال حاضر همه ما نمی خواهد ذهن پرش به جلو برای شادتر زمان. سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

8. خوب دایناسور

بودجه: $200 متر
Box Office: $332,207,671
نمره: 69%

من هیچ hater اما خوب دایناسور احتمالا سزاوار آن “مه” دریافت از خریداران بلیط. این یک subpar دیزنی محصول به خصوص در میان vaunted پیکسار کتابخانه. سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

7. امدادگران پایین زیر

بودجه: $38M
Box Office: $47,431,461

نمره: 70%

من دروغ نمی گم به شما نوع خوان. من دیده ام هرگز امدادگران در پایین دست و افتخار من به من اجازه نمی دهد به تظاهر در غیر این صورت. [Eds. توجه داشته باشید: Dammit, Brandon.] با توجه به دیزنی+ آن را در مورد جهان شجاع ترین موش برنارد و بیانکا که مسابقه به استرالیا برای نجات یک پسر و یک عقاب طلایی نادر از یک قاتل شکارچی دزدکی. بنابراین شما می دانید عادی دیزنی مسائل است. سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

6. سیاره گنج

بودجه: $140
Box Office: $110,041,363

نمره: 70%

سیاره گنج و Atlantis: The Lost Empire—این زندگی می کنند-عمل بازسازی ما در واقع می خواهم دیزنی! گوش دادن به مردم به جای ساخت یک عاقبت به live-action علاءالدین. با تشکر از شما برای آمدن به من تد صحبت کنید. سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

5. Pete’s Dragon

بودجه: $65M
Box Office: $143,695,338

نمره: 70%

من عاشق دیزنی تا آنجا که بعد از هزاره. اما آن را ناامید کننده برای دیدن مزه live-action بازسازی مانند شیر شاه و زیبایی و هیولایی پست میلیاردها در دفتر جعبه در حالی که بیشتر با روح بازسازی مانند pete’s Dragon زحمت در گمنامی نسبی. *آه* سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

4. Fantasia 2000

بودجه: $80M
Box Office: $90,874,570

نمره: 75%

من به یاد داشته باشید disliking Fantasia 2000 در تئاتر به عنوان یک فرزند جوان اما در حال توسعه بسیار عمیق تر درک برای نمایش خارق العاده از موسیقی تصاویر به عنوان یک بزرگسال. دیزنی استخدام برش لبه فن آوری ابزار و زیبا زبان بصری برای تولید یک اپرا سمفونی تحت قدردانی در آن زمان. سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

3. Bolt

بودجه: $150 متر
Box Office: $309,979,994

نمره: 75%

هر کس دوست دارد سگ است. هر کس باید به خصوص سگ عشق که بر این باورند که تلویزیون نشان می دهد آنها ستاره واقعی است و پس از آن نمی فهمم چرا آنها در واقع فوق العاده طراحی شده سگ هنگامی که تبدیل شدن آنها به دست داده و در شهر نیویورک است. ما شما کثیف, پیچ و مهره. سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

2. کارآگاه موش بزرگ

بودجه: $14M
Box Office: $38,625,550
نمره: 75%

تصویر: یک جوان به نام اولیویا موس است در یک ماموریت برای از زیرخاک در اوردن حقیقت از پدرش ناپدید شدن در سال 1897 لندن بنابراین او enlists کمک از مشهور ریحان از خیابان بیکر و خود را بگیرید و یاد دهید, دکتر داوسون و توبی. آن را اساسا دیزنی شرلوک هلمز. گزینه جامد حق در اینجا. سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

1. The emperor’s New Groove

بودجه: $100 متر
Box Office: $169,327,687

نمره: 82%

متکبر امپراتور Kuzco است تبدیل به یک لاما توسط یک قدرت گرسنه مشاور به دنبال به سرقت تاج و تخت خود را. به منظور برای یک بار توانا حاکم برای به دست آوردن موقعیت خود او باید تشکیل یک اتحاد بعید است که یک روستایی ارائه می دهد برای کمک به. فروتنی و زندگی-درس امدن. با توجه به بی مم مواد The emperor’s New Groove ارائه شده در مدرن و روز من نا امید ما اجازه این یک بمب در سال 2000. سازمان دیده بان آن را در دیزنی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im