تگزاس نوجوان چهره تروریسم اتهام تهدید به گسترش Coronavirus كه عمر خود را’

تگزاس لورن Maradiaga است که در مواجهه با اتهام تروریسم پس از او نوشته شده فیلم در Snapchat تهدید به آلوده کردن مردم با coronavirus گزارش NBC News. در فیلم های او شنیده می شود مردم به او تماس بگیرید اگر آنها می خواهند به مرگ به خاطر او گفته آزمایش مثبت برای coronavirus.

“من دیدار با شما و من عمر خود را گفت:” Maradiaga.

در بیانیه ای ساخته شده در یکشنبه Carrollton پلیس گفت که آنها تا به حال تایید نشده که آیا یا نه Maradiaga مشروع “تهدیدی برای بهداشت عمومی” هستند اما با این وجود “در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی خود را از اقدامات بسیار جدی است.”

18 ساله بود شناسایی شده توسط Carrollton نیروی پلیس. مقامات در حال گردش او تصویر خود را در حساب های رسانه های اجتماعی به این امید که کسی ممکن است به جلو آمده با اطلاعات بیشتر, به عنوان او هنوز دستگیر نشده است. چند نفر برچسب گذاشته شده توسط پلیس در رسانه های اجتماعی و ارسال ویدئوها از Maradiaga به مقامات پس از دیدن آنها گردش آنلاین.

در یکی از ویدئو های نوجوانی به نظر می رسد در یک COVID-19 تست سایت. یک زن می تواند شنیده شود در پس زمینه گفتن او به خانه بروم و در انتظار نتایج آزمون. در یکی دیگر از ویدئو Maradiaga گزارش فیلم برداری خودش راه رفتن در اطراف فروشگاه و تهدید به هر کس آلوده در مجاورت. Carrollton سخنگوی پلیس Jolene DeVito به خبرنگاران گفت که Maradiaga صادر تهدید جدی است.

“من در اینجا در خارج مورد هجوم هر motherf– چرا که اگر من پایین رفتن همه شما motherf– در حال رفتن به پایین.”

DeVito همچنین ادعا می کند که Maradiaga مشترک فیلم دیگری است که نشان داد او سرفه به شدت به دوربین. او به خبرنگاران گفت که در حالی که آنها هنوز به پیدا کردن Maradiaga نوجوان خانواده همکاری کرده است.

در پاسخ به رسمی Carrollton پلیس, صدای جیر جیر, رسانه های اجتماعی کاربران خود را ابراز وحشت در Maradiaga اقدامات. برخی از آنها را در بر داشت سناریو سرگرم کننده, نوشته است که در حالی که Maradiaga ممکن است تنها نوشته شده این ویدئوها برای توجه او در حال حاضر شما به طور بالقوه دریافت حکم زندان. احساس دیگران که در علاوه بر این به یک تروریست اتهام او نیز باید دریافت کنند اقدام به قتل به اتهام اگر او تست مثبت برای ویروس.

“اتهامات جنایی را به شما سرد..lol به خصوص یک اتهام شبیه به این… ایم” یک کاربر.

“این است که هیچ بازی و باید عواقب بسیار شدید” نوشته شخص دیگری است.

متاسفانه حوادث از مردم با استفاده از coronavirus به عنوان یک راه برای تهدید دیگران غیر معمول نیست. Inquisitr به تازگی گزارش شده است که یک انگلیسی به نام مارک پالمر تف در همسرش و گفت که او امیدوار است او قرارداد ویروس. او محکوم به 42 هفته در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>