تگزاس اخطار دولت می تواند به نوبه خود آبی در نوامبر

برخی از جمهوری خواهان تگزاس نگران هستند که تنها ستاره امور خارجه می تواند به نوبه خود آبی در ماه نوامبر تپه گزارش روز شنبه.

رای گیری های اخیر نشان می دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در واقع در تگزاس اما انتخابات ریاست جمهوری است که نه تنها مسابقه که در این مورد است. جمهوری خواه ایالت John Cornyn است تا برای انتخاب مجدد در سال جاری و او به دفع نیرومند دموکراتیک چلنجر.

با توجه به کهنه کار حزب جمهوری خواه عمل بیل میلر “آن است که بسیار جدی است لحظه ای برای جمهوری خواهان در تگزاس است.”

“هر جمهوریخواه که نمی تواند لحظه ای به طور جدی شگفت زده خواهد شد بسیار بد راه در نوامبر است. آنها به هشدار و درگیر و یا آنها خود را در پیدا کردن مشکل با سرمایه T.”

با تشکر تا حد زیادی به تغییرات جمعیتی تگزاس حزب دموکرات تبدیل شده است یکی از بزرگترین در کشور است. بایدن انتخاباتی گزارش برنامه های سرمایه گذاری قابل توجهی پول و منابع در دولت است.

جمهوری خواهان به نظر می رسد از دست داده اند زمین در حومه شهر به خصوص با زنان و مستقل رای دهندگان.

مناطق اطراف Austin سن آنتونیو و دالاس و هوستون در حال حاضر به نظر می رسد تکیه دموکرات. به عنوان دیرین استراتژیست جمهوری خواه کربین Casteel توضیح داد: “در حومه یک نگرانی به دلیل هر زمان مقر خود را نشان ضعف آن نیاز به shored است.”

Casteel گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به از دست رفته فرصت برای رهبری “با محبت” در میان اعتراضات جورج فلوید مرگ است. استراتژیست اضافه شده است که او با این وجود انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی تگزاس در ماه نوامبر اما تنها با شش امتیاز خواهد بود که نزدیک ترین حاشیه در دوران مدرن.

Casteel به این نتیجه رسیدند که تهمت از دست دادن تگزاس به بایدن را در “ویرانی” در پایین رای گیری مسابقه.

برندان Steinhauser یک آستین مبتنی بر جمهوری خواه عمل تکرار میلر و Casteel نگرانی. Steinhauser گفت که بایدن یک فرصت در تگزاس اگر رای دهندگان جمهوری خواه ماندن در خانه در روز انتخابات و یا نشان می دهد تا در انتخابات اما تنها رای برای جولان نامزدها در کنگره محلی و نژادها است.

“من فکر می کنم دولت است که در بازی و آن را به تصمیم گرفته شده توسط یک حاشیه باریک,” Steinhauser گفت و اشاره کرد که از حزب دموکرات Beto o’rourke در حومه زمانی که او زد علیه جمهوری خواه تد کروز سناتور. دو سال پیش. اما استراتژیست اضافه شده است که جمهوری خواهان “باید باشه” اگر رای دهندگان در واقع به نوبه خود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن ممکن است در تگزاس وضعیت کاملا متفاوت در سراسر کشور. با توجه به رای گیری های اخیر بایدن اتحاد رسید گذشته commander-in-chief. برای مثال یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن با هفت امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>