تگزاس سوابق بزرگترین واحد-روز افزایش Coronavirus مرگ و میر تنها چند ساعت قبل از دولت مجموعه ای برای شروع بازگشایی

ایالت تگزاس ثبت بالاترین یک روز افزایش در coronavirus مرگ و میر در اواخر روز پنج شنبه تنها چند ساعت قبل از دولت stay-در-خانه سفارش به پایان می رسد و برخی از بخش های اقتصاد به بازگشایی شده است.

به عنوان تگزاس ماهانه گزارش تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 50 جدید و میر ناشی از COVID-19 در دولت بزرگترین روز-در طول روز افزایش می دهد. دولت همچنین گزارش داد بیش از 1000 جدید تایید موارد coronavirus فقط برای بار دوم.

اطلاعات منتشر شد نزدیک به هشت ساعت قبل از دولت stay-در-خانه سفارش تمام شده در مارس 1 با فرماندار گرگ ابوت اعلام کرد پیش از آن در هفته است که دولت را حرکت به جلو با برنامه های به تدریج زندگی مستند سفارشات. همانطور که در این گزارش اشاره کرد آبوت طرح مجاز تعدادی از کسب و کار به بازگشایی در روز جمعه در 25 درصد ظرفیت از جمله فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و مراکز خرید و سینما.

در این گزارش اشاره کرد که راهب بزرگ طرح به نظر نمی رسد که حمایت گسترده با نظر سنجی نشان می دهد که 78 درصد از ساکنان تگزاس نگران بودن در مجاورت نزدیک با دیگران در میان همه گیر.

در حالی که تگزاس ماهانه اشاره کرد که روزانه افزایش در مرگ و میر هنوز نسبتا کوچک وجود دارد هیچ داده ای است که نشان می دهد آن است که امن از زمان شروع به بلند کردن اجسام مستند اندازه گیری.

“این چشم انداز مثبت یک یادآوری است که به عنوان دولت این است که مجموعه ای برای باز کردن چیزی در مورد توانایی ما برای مهار یا کنترل گسترش COVID-19 در تگزاس تغییر کرده است از مستند سفارشات آغاز شد و در شهرستانها در سراسر کشور در اواسط ماه مارس” در این گزارش اشاره کرد. “هنوز هم وجود دارد هیچ درمان است که ثابت شده است موثر است.”

با وجود افزایش تعداد مرگ و میر برخی از مقامات تگزاس ابراز خوش بینی است که این ویروس را تحت کنترل است. ابوت گفت: در این هفته که دو شاخص مهم عفونت نرخ و میزان بستری شدن باید هر دو به تدریج کاهش یافته پس از اوج در دو هفته اول ماه آوریل است.

ابوت به نظر نمی رسد به پشتوانه دور از برنامه شروع به بازگشایی دولت در روز جمعه گفت: در مصاحبه ای که وجود دارد هنوز هم نشانه های مثبت است که نشان داد می تواند آن را امن برای شروع به باز کردن کسب و کار.

“تمام معیارهای کلیدی در حال رفتن در مسیر درست است و دقیقا به همین دلیل پزشکان توصیه ما این است که ما تا به حال چراغ سبز برای باز کردن تا حدی ما در حال باز شدن” ابوت گفت تگزاس تریبیون در روز پنج شنبه شب پس از آخرین شماره منتشر شد.

تعدادی از کشورهای در حال حاضر شروع به بازگشایی برخی از بخش های اقتصاد, با گرجستان در حال حاضر در حال حرکت اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار برای شروع بازگشایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>