تگزاس نوار صاحبان تعهد به سرپیچی فرماندار دستور به ماندن بسته

صدها نفر از تگزاس نوار صاحبان متعهد شده اند برای باز کردن در روز شنبه در تظاهرات تودهای در سرپیچی از فرماندار گرگ ابوت سفارشات است که نگه داشتن میله بسته به سرعت گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان این Fort Worth Star-Telegram گزارش پشت در ژوئن 26 Abott دستور میله های سراسر کشور بسته شده در حالی که اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن با محدود اشغال.

اما کریس Polone صاحب فورت ورث موسیقی محل باشگاه راه آهن زندگی می کنند می گوید که اگر به رستوران می توانید بازگشایی با خیال راحت پس می توانید میله های زندان. او می گوید که همان اقدامات ایمنی در محل در سابق کسب و کار می تواند حفاظت از مشتریان و کارکنان در دومی است.

خود را در نقطه ای به فرماندار توجه او سازماندهی آنچه که او خواستار آزادی متحرک, اعتراض که در آن میله های سراسر کشور باز خواهد شد تا به دست انداختن قوانین است.

“اگر شما می توانید هر بار به ایستادن در همبستگی خوبی که بیانیه ای که نمی توان نادیده گرفت” Polone گفت.

حداقل 800 میله در سراسر کشور از فورت ورث به هوستون پاسادنا و Sabinal و شهرهای دیگر قصد شرکت کنند.

liquor at a bar
  الکساندر Jawfox / Unsplash

“از خارج به دنبال در آن مانند به نظر می رسد فقط یک دسته از همجنس بار, صاحبان, اما در واقعیت ما در حال تلاش برای بیان چگونه ما می تواند با خیال راحت باز,” او گفت:.

سالن های میزبان کنسرت, با درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه. برخی را خدمت به الکل در حالی که دیگران از جمله Polone را نمی خواهد.

همه شرکت کننده میله باید به دنبال برخی از پروتکل های ایمنی از جمله در نظر گرفتن مشتریان دماهای داشتن ضد عفونی کننده دست در دسترس تأمین اجتماعی فاصله و نیاز به ماسک صورت. و در باشگاه راه آهن به طور خاص یک میکروب کشی مه که مالک می گوید تایید شده توسط مراکز کنترل بیماری را اسپری می شود.

Polone می گوید که صاحبان توافق کرده اند که به نوعی از آقایان توافق که در آنها رعایت این قوانین است. کسانی که نمی Polone می گوید و سپس فرماندار مناسب در بسته شدن آنها را به عنوان آنها بخشی از مشکل هنگامی که آن را می آید به گسترش این بیماری همه گیر.

تگزاس نوشیدنی الکلی سخنگوی کمیسیون کریس پورتر گفت که آژانس او آگاه است از برنامه ریزی اعتراض و عادی بازرسی انجام خواهد شد در روز شنبه. هر بار یافت می شود به طور غیر قانونی باز خود را از دست بدهند مشروب مجوز برای 30 روز.

ابوت بخشی گفته بود قبلا که او تاسف نمی کند بازگشایی میله زمانی که او تا به حال شانس.

“اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا به کم کردن سرعت باز کردن میله در حال حاضر شاهد پس از چگونه به سرعت coronavirus گسترش در نوار تنظیمات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر