تسلا کارگران می گویند کارخانه Coronavirus فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد

مدیر عامل شرکت تسلا ایلان ماسک فکر می کند هیدروژن سلول های سوخت هستند بسیار ناکارآمد راه تولید انرژی است. رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

قبل از یکی از 15,000 کارگران شاغل در تسلا موتورز اصلی کارخانه در فرمونت کالیفرنیا می تواند وارد وسیع ساختمان پیچیده و شروع به تغییر خود را, آنها باید ایستادگی در مقابل گرما-تشخیص صفحه نمایش. صفحه نمایش یک نقشه حرارتی کارگر—”آن را قرار است به ما متوسط” گفت: یک زمان کارخانه کارمند—اما این که آیا آن را تا به حال منجر به هر گونه آزمایشات بیشتر و یا باعث هر واخراج کارگران مطمئن نیستند.

گرما-اسکن صفحه نمایش یکی از چندین مداخلات نهاد در کارخانه پس از کار در این کارخانه از سر گرفته و در 18 مه. Coronavirus همه گیر توقیف کارخانه در مارس 23, اما پس از تسلا موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk اولین شکایت کرد و بعد از آن به مبارزه طلبیده شهرستان مقامات بهداشت با بازگشایی زود هنگام—بعد از کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus—تولید از سر گرفته است و در سراسر ساعت.

تسلا بازگشایی شد تنها پس از ارائه یک “سایت خاص بازگشایی طرح” شهرستان سلامت مقامات. جزئیات این طرح در حال راز; مقامات شهرستان کاهش یافته است به انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر ادعا آنها حاوی تسلا “اسرار تجاری.” اما با توجه به متعدد فعلی و سابق کارگران چند تا از آنها صحبت به ناظر خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از دست دادن شغل خود را نه پوشش و نه اجتماعی فاصله جهانی مشاهده شده و یا اجرا در داخل کارخانه.

سهل انگار غربالگری توأم با نامنظم ماسک با استفاده از ميانگين تسلا کارخانه در ابتدا برای تبدیل شدن به یک coronavirus فوق العاده-پخش رویداد کارگران نگران باشید.

کارگران به طور معمول شکستن ماسک پروتکل کشیدن ماسک خود را به صحبت با یکی دیگر از کارگر و چهره به چهره در حالی که در تغییر و یا در حالی که در شکستن و خارج با توجه به کارمند. سرپرستان نیست درست ماسک تخلفات آنها اضافه شده است.

“آن شکست تمام هدف” از پوشش کارگر گفت: ناظر. “غلاف خود” و یا گروهی که با آنها مردم را مخاطب, به معنای, به عنوان محدود که ممکن است در طول بیماری همه گیر به کاهش یا از بین بردن خطر ابتلا به جامعه انتقال “درست شد کل کارخانه.”

با چنین نیروی کار زیادی که از سراسر کشور, ماسک, استفاده, ممکن است مهم برای کاهش یا از بین بردن شانس جامعه گسترش در داخل کارخانه. بر خلاف بسیاری از کسب و کار از جمله فروشگاه های مواد غذایی, اجرای پوشش تسلا است frighteningly سهل انگاری کارگران گفت: ناظر.

که چگونه بسیاری از تسلا کارگران پایین آمده اند با این ویروس یا ویروس آورده شده است به کارخانه و هیچ کس نمی خواهد می گویند. تسلا نمی اشتراک گذاشتن این اطلاعات با آن فرمونت نیروی کار حدود 15000 نفر با “ثابت قابل توجه گردش مالی” فعلی کارگران گفت.

در ضمن حداقل ده نفر از کارگران شناخته شده اند گرفته شده از کارخانه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus و یا در آینده در تماس با یک دوست و یا اعضای خانواده است که از جمله حداقل یکی که کار یک شیفت در کارخانه تسلا پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه با توجه به زمان کارگر.

همچنین نگاه کنید به: Elon Musk شکست قانون به بازگشایی کارخانه تسلا اتحادیه رسمی نشان می دهد

تسلا مطبوعاتی تیم بازگشت نیست یک ایمیل به دنبال نظر برای این مقاله. لوری, Shelby, شرکت معاون رئیس جمهور از سلامت و ایمنی محیط زیست نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر.

بسیاری از تسلا کارگران رفت و آمد از طریق ماشین یا شرکت اتوبوس شاتل از پرت و دور افتاده گوشه کالیفرنیا—که در شش هفته پس از تسلا کارخانه بازگشایی شاهد coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش در نرخ که رهبری رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به توقف یا معکوس بازگشایی.

“انتقال رو به افزایش است در دولت” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. استان ها با افزایش موارد خواسته خواهد شد که به “ضامن بازگشت” reopenings, Newsom گفت.

پس از یک شروع کند coronavirus تهدید به غرق کالیفرنیا یکی از چندین ایالت در حال حاضر توقف و یا عقب بازگشایی برنامه.

موارد در آالمدا کانتی که در آن کارخانه واقع شده اند دو برابر از تسلا بازگشایی در مارس 18, با توجه به رسمی شهرستان آمار و ارقام.

خیلی زود پس از این کارخانه بازگشایی چند نفر از کارگران در کارخانه آزمایش مثبت واشنگتن پست برای اولین بار گزارش شده است.

ایالت تعداد روزانه جدید تایید موارد مثبت است و به طور مشابه افزایش بیش از 100 درصد از 2,262 موارد به 6,367 در روز دوشنبه. San Joaquin و فرزنو شهرستان از جایی که Telsa کارکنان کارخانه رفت و آمد با توجه به زمان و سابق کارگران دستور داده بودند که به تازگی بازگشایی میله در روز یکشنبه.

در عین حال تا کنون هیچ گونه وارونه و یا حتی یک تجدید نظر از شیوه های در حال جریان در مشک کارخانه.

دقیقا همان چیزی است که کارخانه در حال انجام است به مبارزه با کروناویروس فراتر از آنچه که کارگر شرح داده شده است اطلاعات عمومی. یک درخواست سوابق به دنبال آن اطلاعات بازگشت به شدت redacted سند با تمام جزئیات سیاه از آنجا که حاوی “اسرار تجاری” با توجه به آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت که (از لحاظ تئوری) بود مسئول برای جریمه کردن یا خاموش کردن کارخانه تسلا برای coronavirus-مشکلات مرتبط با سلامت.

به جای آن کارگران مجبور به راضی با “امنیت تئاتر” گفت: کارلوس گابریل سابق تسلا کارگر به تازگی خاتمه یافته برای امتناع از بازگشت به کارخانه با استناد به شرایط او احساس می کند در حال نا امن برای کارگران و کارگران و خانواده.

دیگر کارگران هنوز در کارخانه تایید ناشناس کارگر را به حساب گابریل گفت.

“همین دلیل است که من قصد ندارم به عقب,” او گفت:. “آنها در حال ارائه واقعی قابل تست از هر نوع است.”

تسلا می تواند به راحتی تست آن کل نیروی کار برای هر دو کلید داده و به عنوان یک متوسط احتیاط ایمنی. در عین حال این شرکت است نه فعلی و سابق کارگران می گویند.

“اگر تسلا و Elon Musk بودند هوشمند آنها را آغاز کرده اند تست مدت زمان طولانی پیش” گابریل اضافه شده است. “من نمی گویم آن را ارزان اما آن را بسیار ارزان تر از خاموش کردن.”

تعطیل کارخانه, اما, نیاز به چالش کشیدن Elon Musk—و این چیزی است که شهرستان یا مقامات دولتی به نظر می رسد مایل به انجام است.

مقامات شهرستان متوقف درگیر شدن با این شرکت به عنوان به زودی به عنوان مشک که به نام دولت coronavirus تعطیلی “فاشیست,” طرح دعوی در دادگاه در مارس 9, کارکنان محلی انتخاب می شوند گفت: با توجه به ناظر. (که همچنین می تواند به همین دلیل این شهرستان است که حفظ اطلاعات خصوصی تسلا ارسال به یک آژانس دولتی از جمله شرکت بازگشایی طرح خارج از ناظران گفت.) مشک کاهش یافته و کت و شلوار در مارس 20.

آیا Newsom خواهد شد که اشتها را به چالش چالاک میلیاردر صنعتگر نامشخص است. Newsom دفتر مطبوعاتی نیست, پاسخ به سوالات این هفته است. اریکا L. Monterroza سخنگوی دولت در بخش روابط صنعتی کارگردانی ناظر به قبلا منتشر شده حساب که Cal/OSHA باز بررسی شرایط تسلا در ژوئن 11. Monterroza نگفت چه وضعیت تحقیق و تفحص ممکن است و چه اقدام دولت ممکن است و یا زمانی که.

در این میان گابریل می گوید او را “امتناع از به خطر زندگی من” در یک کارخانه که در آن بیش از حد بسیاری از کارگران و مدیریت مقامات “فقط نمی دهد تلخه.”

“اگر تسلا بود که واقعا ساخت هواکش” به عنوان مشک وعده داده شده آن را در اوایل بیماری همه گیر “من می خواهم در یک, دوم,” او اضافه شده است. “اما به اتومبیل های الکتریکی که تنها ساخت Elon Musk غنی ؟ من فکر نمی کنم که یک اولویت در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>