تسلا آشفتگی: مشاوران پروکسی به دنبال سرنگونی رئیس که جایگزین Elon Musk

رابین M. Denholm تسلا صندلی را از هیئت مدیره. یین باند/رادیو فردا از طریق گتی ایماژ

در نوامبر سال 2018 مطابق با SEC منظور شکستن ایلان متمرکز قدرت بیش از شرکت تسلا محروم مشک و سپس مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره دوم عنوان و منصوب استرالیا مخابرات اجرایی رابین Denholm در جای خود. پس از کمتر از دو سال یک گروه از تسلا سهامداران مشاوران دفاع به حذف از هیئت مدیره.

روز دوشنبه سهامداران نهادی خدمات (ISS) بزرگترین پروکسی مشاور به نام برای تسلا سهامداران در برابر رای دوباره انتخاب Denholm به هیئت مدیره این شرکت در جلسه سهامداران در ماه آینده. در یک گزارش ISS نگرانی Denholm رهبری در خصوص نقش خود را به عنوان رئیس تسلا را جبران و کمیته حسابرسی. سهامداران مشاور صورت گرفت موضوع را با تسلا بیش از حد بالا پرداخت برای اعضای هیئت مدیره و Denholm را اجازه مدیران ارشد از جمله مشک به تعهد مقدار زیادی از سهام مالکیت در برابر وام های شخصی.

در سال گذشته تسلا پرداخت آن ده اعضای هیئت مدیره در مجموع بیش از 18 میلیون دلار به صورت نقدی و سهام از جمله $7.4 میلیون به کاتلین Wilson-Thompson, $5.9 میلیون به لری الیسون, $2.7 میلیون نفر به Denholm خودش و 1.2 میلیون دلار به استیو جوروستون. “این مقدار در نظر گرفته به طور قابل توجهی پرت” در مقایسه با مدیران در شرکت های دیگر ISS محققان در گزارش خود نوشت:.

همچنین نگاه کنید به: ایلان تسلا جایزه خیره کننده است 30 درصد آنچه که ناسا برای پرداخت SpaceX Crewed ماموریت

روز پنج شنبه در سان فرانسیسکو مبتنی بر پروکسی مشاوره شرکت شیشه لوئیس پیوست ISS’ مخالفان و مطرح جداگانه شرکت تحت شماره Denholm رهبری است. شیشه لوئیس محققان با اشاره به تغییرات اخیر در تسلا بیمه تنظیم که به گفته آنها می تواند تغییر کنترل تسلا مدیره به مشک دوباره.

در اوایل این سال تسلا هیئت مدیره تصمیم به تمدید نیست آن “مدیران و افسران مسئولیت سیاست” که اطمینان در برابر مدیران و مدیران شخصی ضرر و زیان در شرکت دادخواهی به دلیل افزایش حق بیمه به نقل از بیمه. مشک و بعد گفت که او شخصا پرداخت برای این پوشش برای یک سال. اما شیشه لوئیس نگران است که این ترتیب خواهد بود “را شرکت مستقل مدیران مستقیم مالی شخصی وابستگی به مدیر عامل شرکت آنها با سرپرستي” این شرکت گفت: در گزارش روز پنج شنبه.

Denholm, 54, شده است یک عضو هیئت مدیره از تسلا پس از 2014. قبل از مصرف بیش از به عنوان رئیس هیئت مدیره او رئیس امور مالی در استرالیا بزرگترین شرکت مخابراتی Telstra.

تسلا قرار است میزبان سهامداران آن جلسات در جولای 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>