تسلا به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن به کروناویروس’ ضربه به فروش خودرو—اما آن است ؟

تسلا در چین فروش در ماه مارس شروع به پریدن کرد و 450 درصد از یک سال پیش به این مفهوم است که آن را می توانید ببینید مشابه دوباره بجای اول برگشتن در ایالات متحده زمانی که اقتصاد بازگشایی. Karol Serewis/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

Coronavirus است و قرار دادن یک توقف در همه چیز را که حرکت می کند از هواپیما به کشتی های کروز و به ناچار به زندگی روزمره ضرورت است که اتومبیل است.

با توجه به تاثیر گسترده قرنطینه 2020 جهانی فروش خودرو تنظیم شده و به جست و خیز 22 درصد از سال گذشته تنها در حدود 70 میلیون واحد بازار ارائه اطلاعاتی IHS Markit گفت: در روز سه شنبه, تجدید نظر در آن پیش بینی قبلی 12 درصد فروش جهانی شکست فقط یک ماه پیش.

همچنین نگاه کنید به: حتی تسلا نمی تواند استطاعت به پرداخت اجاره بها با توجه به COVID-19 ضربه

IHS پیش بینی کرد که کاهش جهانی خواهد بود رهبری یک 26.6 درصد سقوط در ایالات متحده به 12.5 میلیون واحد است. اگر درست خواهد بود که پایین ترین خودرو داخلی فروش سطح از سال 2010.

“غیر منتظره و ناگهانی طبیعت از اثرات این بیماری همه گیر در حال هدف قرار دادن خودرو در بخش سخت با سطح بی سابقه ای از عدم قطعیت در اطراف چشم انداز معنی دار بهبود جهانی” کالین Couchman, IHS Markit سر جهانی خودرو, پیش بینی تقاضا گفت: CNBC.

گفت: آنچه که به نظر می رسد سیستماتیک شوک ممکن است در نهایت بیش از ضربه برای وسیله نقلیه الکتریکی بخش و یا حداقل فرقه تسلا.

هفته گذشته LMC Automotive داده ها نشان داد که تسلا مارس تحویل واحد در چین که به تازگی از سراسر کشور coronavirus خاموش شدن شروع به پریدن کرد و 450 درصد از یک سال پیش با وجود 43.4 درصد غوطه کلی فروش خودرو در کشور — یک سیگنال قوی که برق می شناسند و ممکن است مشابه دوباره بجای اول برگشتن در صفحه اصلی زمانی که اقتصاد بازگشایی.

“اگر چه تسلا است نه به طور کامل عایق از رکود, من معتقدم که وضعیت خود را منحصر به فرد است و آنها قادر خواهد بود به فروش همه چیز آنها را” دیوید ویلیامز رئیس بهداشت و درمان کسب و کار گروه مشاوره مدیریت شرکت گفت: ناظر. هفته گذشته ویلیامز به منظور قرار داده شده برای تسلا مدل Y “حتی اگر من نمی دانم زمانی که آن را وارد و یا آنچه در اقتصاد خواهد بود که در آن زمان” او گفت:. “این یک ترکیب مایل چیزی سرگرم کننده و نوآورانه و مایل به کاهش my کربن. من فکر می کنم وضعیت من نمونه ای از تسلا مشتریان است.”

در اوایل این ماه تسلا ارسال شده رکورد بالا و بهتر از حد انتظار تحویل ارقام در سه ماهه اول سال با وجود coronavirus’ تاثیر در چین در طول دوره. اما نزولی سرمایه گذاران می گویند سه ماهه تحویل اعداد ممکن است یک نمایشگاه به نمایندگی از تسلا درست وضعیت کسب و کار.

“تسلا سعی کردم به رنگ آن را به عنوان آن را همیشه بهترین Q1 اما پنهان اطلاعات مهم” جان Engle, رئيس جمهور از Almington سرمایه تاجر بانکداران خصوصی و شرکت سرمایه گذاری متنوع با قرار گرفتن در معرض گفت: ناظر.

“در Q1 سال 2019 تسلا بود نه تولید برای بازار بین المللی و نه آن را یک عامل کارخانه در چین. بنابراین ارائه اتومبیل های بیشتر در Q1 سال 2020 است که به سختی یک مقایسه عادلانه,” Engle توضیح داد. “در Q1 تحویل شد و در واقع پایین 23 درصد به ترتیب از Q4 2019. این یک نشانه خطرناک برای یک شرکت با قیمت سهام با رشد عظیم پخته.”

تسلا سهام در حال حاضر تجارت در $680 بیش از دو برابر سطح قیمت ها فقط از یک سال پیش. سهام تا 60 درصد از آغاز سال 2020 در حالی که S&P 500 به پایین است که 15 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>