تسلا فقط به حال خود بهترین سه ماهه تا کنون در میان جهانی Coronavirus همه گیر

یک کارگر پیاده در جاده های بعدی جدید تسلا کارخانه ساخته شده در شانگهای در نوامبر 8, 2019. هکتور RETAMAL/خبرگزاری گتی ایماژ

مهم نیست چقدر بد Elon Musk می خواستم به نگه داشتن آن رفتن تولید خودرو در تسلا آمریکا کارخانه را به توقف آمده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. اما کلاف چند هفته برقی خودروساز انجام شد فوق العاده هست.

روز پنج شنبه تسلا گفت: آن را تحویل 88,400 وسایل نقلیه در سه ماهه اول سال 2020 منتهی به 31 مارس است. این تعداد به نمایندگی از 40.3 درصد پرش از یک سال پیش و به خوبی بیش از وال استریت تحلیلگران تجدید نظر در برآورد 79,900 تحویل. (قبل از COVID-19 مربوط به خاموش شدن ناگهانی تحلیلگران انتظار داشتند 95,528 واحد است.)

همچنین نگاه کنید به: Elon Musk پیشنهاد برای اهدای COVID-19 هواکش تساوی غیر منتظره علاقه

در سه ماهه اول تحویل شامل 76,200 مدل 3 خودروی سواری و مدل Y Suv ها تسلا جدیدترین مدل آغاز شد که تحویل در ماه ژانویه است.

تسلا گفت: آن شانگهای Gigafactory که بسته شد به مدت دو هفته در ماه ژانویه در طول شیوع کروناویروس در چین “ادامه داد: برای رسیدن به سطح رکورد تولید و علیرغم شکست است.”

تحویل تعداد ارسال تسلا سهام پرش به 17 درصد در بعد از ساعت معاملات روز پنج شنبه. و در عین حال واقعی آن تاثیر خط پایین شرکت را نمی توان شناخته شده است و تا اوایل ماه مه هنگامی که آن را در گزارش سه ماهه اول درآمد. در این میان تحلیلگران بیشتر نگران در مورد چگونه تسلا کرایه خواهد شد در سه ماهه جاری.

“با نیمه دوم ماه مارس شاهد توقف screeching در تقاضا در سراسر جهان با توجه به همه گیر سوال بزرگ برای سرمایه گذاران به جلو رفتن در اطراف تقاضا مسیر برای Q2 [و] بقیه سال و سوختگی نقدی به این نامشخص مصرف کننده محیط زیست در این زمینه” تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس نوشت: در یک توجه داشته باشید در روز جمعه.

بانک مرکزی امریکا جان مورفی ابراز نگرانی در مورد تسلا نقدی وضعیت به عنوان هزینه های جمع آوری از سه ماهه اول را در تولید با حجم بالا و در حال خاموش شدن است.

“به عنوان تولید پیشی گرفته و تحویل در [سه ماهه اول] برای اولین بار در محله های مختلف این ترجمه می تواند به یک پول باد مخالف برای تسلا در سه ماهه علاوه بر هزینه های مرتبط با تولید خاموش” مورفی نوشت:” اگر چه ما انتظار داریم تسلا اخیر افزایش سرمایه (2.3 میلیارد دلار سهام) است که بیش از اندازه کافی برای کوسن ضربه در حال حاضر است.”

تسلا نمی دهد سرمایه گذاران به روز رسانی در سال 2020 پیش بینی روز پنج شنبه در این انتشار است. این شرکت انتظار می رود به فروش 500,000 خودرو در سال جاری بر اساس متوسط سرعت 125,000 وسایل نقلیه در هر سه ماهه. سال گذشته این شرکت تحویل داده 367,500 وسایل نقلیه در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>