Tesla

متعدد استفاده می شود تسلا صاحبان تجربه کرده اند برخی خودرو امکانات نابودی—با وجود داشتن برای آنها پرداخت می شود. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

می دانید چه تسلا در حال انجام است در حال حاضر ؟

شرکت می تواند از راه دور حذف ویژگی های خود را در اتومبیل استفاده می شود… بدون داشتن تماس با گفت ماشین. اوه. شبیه به یک گوشی هوشمند به روز رسانی به عنوان تسلا ویژگی های حرکت از سخت افزار به نرم افزار بعد از به روز رسانی نرم افزار می توانید برخی از گزینه اتومبیل از وسایل نقلیه استفاده می شود.

همچنین نگاه کنید به: تسلا است با ارزش تر از جنرال موتورز و فورد در ترکیب

اوه Elon Musk باید شما سعی می کنید من صبر ؟

با توجه به Jalopnik متعدد استفاده می شود تسلا صاحبان تجربه کرده اند خودرو های خاص, ویژگی های محو اساسا در یک کلیک ماوس. هیچ درهم و برهمی. بدون سر و صدا. بیشتر مشخص خودکار نرم افزار برای آنها که فکر آنها پرداخت کرده بود.

به طور مشخص تر, Jalopnik ذکر یک مالک که خریداری شده یک سال 2017 تسلا مدل S به طور مستقیم از شرکت در حراج. مدل S دچار اشاره کرد مسئله زردی صفحه نمایش border در آن در روی صفحه نمایش. این نقص مجاز وسیله نقلیه الکتریکی (EV) به حراج گذاشته می شود با توجه به کالیفرنیا لیمو قانون بیع متقابل.

داستان باید یک پایان خوش, اگر آن متوقف می شود وجود دارد اما بیشتر وجود دارد…

مدل S آن تقلب با گزینه هایی مانند افزایش خلبان اتوماتیک و کامل خود رانندگی قابلیت هر دو بالغ در $8,000. اما بعد از ماشین خریداری شد تسلا را از راه دور “ممیزی” از این ویژگی های نرم افزار به روز رسانی خودرو نرم افزار به آخرین نسخه و از بین بردن این دو $8,000 گزینه های. برای روکش کردن این ویژگی بودند در مدل S خرید اما زمانی که نرم افزار به روز شد—poof!—آنها رفته بودند.

بله, من می دانم آن را به اندازه کافی به هر کسی جیغ مانند چارلتون هستون در پایان از اصلی سیاره میمون ها دانلود فیلم.

ویژگی های که قبلا خریداری ماشین به طور ناگهانی دیگر در دسترس نیست—حتی اگر آنها شامل در قیمت اصلی. و بیشتر تسلا گفته مشتری است که اگر او می خواست این ویژگی او را مجبور به پرداخت اضافی $8,000.

تسلا رسمی پاسخ پشتیبانی مشتری بخوانید:

تسلا دارای اخیر موارد شناسایی مشتریان نادرست پیکربندی شده به صورت اتوماتیک نسخه های که آنها را پرداخت نمی کند ، پس وجود ممیزی انجام شده برای اصلاح این موارد. وسیله نقلیه خود را یکی از وسایل نقلیه بود که به اشتباه پیکربندی شده برای خلبان اتوماتیک. ما به عقب نگاه کرد و در خرید خود تاریخچه و متاسفانه کامل خود رانندگی نمی شد از ویژگی های است که شما تا به حال برای پرداخت می شود. ما عذر خواهی برای سردرگمی. اگر شما هنوز هم علاقه مند به داشتن این ویژگی های اضافی ما می توانید شروع روند برای خرید ارتقاء.

از آنجا که این دیوانه کننده خودرو catch-22 صاحبان در حال بدست گرفتن امور به دست خود (یعنی جیل بریک خود را Teslas) برای دریافت ویژگی های آنها احساس می کنید حق ایشان بودند و برای پرداخت در محل.

فیل Sadow مستقل تسلا تعمیر حرفه ای گفت: مادربرد, “تا آنجا که من نگران از بین بردن یک پرداخت برای ویژگی بدون در نظر گرفتن دولت از سرقت است. آن را به عنوان اگر یک دسته از بچه ها نشان می دهد تا در یک ون و خود را به روز رسانی 20″ چرخ. فقط به خاطر این نرم افزار متفاوت است.”

حس می کند به من. و تسلا ممکن است تنها شرکت ماشین که از راه دور غیر فعال برخی از ویژگی های عملکرد از طریق به روز رسانی نرم افزار. من خود را نمی تسلا اما من به تازگی به روز شده من سیستم عامل بر روی مانیتور من و خیلی ناراحت است که آخرین نسخه از آیتونز دیگر دارای یک رادیو اینترنتی از ویژگی های. مطمئن که نه $8,000 در EV خودرو, گزینه, اما من هنوز هم می تواند احساس درد (مرتب کردن بر اساس).

به شما کامل ویژوال اینجا چه معمولی تسلا به روز رسانی نرم افزار به نظر می رسد هنگامی که شما را در پیدا کردن گزینه های خود را حذف.

در پاسخ به این تبدیل شدن به شایع تر برای دور زدن برخورد به طور مستقیم با تسلا; در عوض, بسیاری از تسلا صاحبان که پیدا کرده ام خود را در این مخمصه را تبدیل به متخصصان مانند Sadow به فرار از زندان خودرو نرم افزار و بازگرداندن ویژگی های آنها انتظار می رود زمانی که آنها خریداری وسایل نقلیه خود را.

یک اشکال: جیل بریک Tesla software, حفره گارانتی در مجاز فروش خودرو استفاده می شود که می تواند هزینه صاحب چند هزار دلار پایین جاده. بو.

با وجود این بگیر وقتی که می آید به فروش مجدد متخصصان مانند Sadow در حال مبارزه با مبارزه خوب و انجام بهترین خود را به نگه داشتن زمین بازی منصفانه برای استفاده تسلا صاحبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im