تسلا در حال ساخت هواکش با استفاده از مدل 3 بخش

سان فرانسیسکو: وسیله نقلیه الکتریکی (EV) ساز تسلا نوشته شده یک ویدیو را در یوتیوب آن کانال نشان آن مهندسان در حال کار بر روی طراحی هواکش از تسلا مدل 3 بخش است.

در این ویدئو تسلا مهندسین نشان دادن دو نسخه از ونتیلاتور یک نمونه مدل با اجزای آن گذاشته سراسر یک میز و همچنین به عنوان یک بسته بندی مدل نشان می دهد که چگونه آن را نگاه ممکن است استفاده می شود که توسط یک بیمارستان است.

“ما می خواهیم به استفاده از قطعات است که ما می دانیم که واقعا خوب ما می دانیم که قابلیت… و آنها را در دسترس در دوره” یکی از تسلا مهندسین توضیح می دهد.

ونتیلاتور با استفاده از چند جزء از آن خودروها از جمله مدل 3 سرگرمی صفحه نمایش کامپیوتر و همچنین به عنوان یک بخش مورد استفاده در مدل S سیستم تعلیق.

جدا از تسلا فورد در حال کار با جنرال الکتریک به گسترش ونتیلاتور تولید در حالی که همچنین با استفاده از منابع خود را برای ساخت منافذ ماسک صورت و سپر. جنرال موتورز در نظر دارد برای ساخت هواکش در ایندیانا بر اساس کارخانه ماشین.

و همچنین در حال توسعه خود را ونتیلاتور طراحی مشک نیز خرید FDA تایید شده “هواکش” و حمل و نقل آنها را به بیمارستان که به آنها نیاز دارید.

شهر نیویورک بیمارستان به تازگی به اشتراک گذاشته تصویر در توییتر ضمن تشکر از مشک و تسلا برای تحویل 40 هواکش به المهرست بیمارستان در کوئینز.

به گفته فرماندار نیویورک اندرو کومو ، هواکش که مشک وعده داده شده را نمی توان آماده در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>