نیکولا تسلا و مسابقه برای اولین بار الکتریکی وانت دارای یک رقیب جدید

Rivian R1T دیده در نیویورک نمایشگاه بین المللی خودرو در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در نیویورک است. مایکل Brochstein/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

ایالات متحده در صنعت خودرو مسابقه به electrify وسواس امریکا با کامیون وانت. اگر همه چیز می رود با توجه به طرح اول تمام برقی وانت خواهد رسید در بازار در اوایل سال آینده—نه فقط از شرکت شما انتظار داشتند. به جای تسلا به کرات Cybertruck و یا هر چیزی که مارک فورد یا جنرال موتورز آن خواهید بود یک مدل Rivian یک آمازون-حمایت راه اندازی است که تا حد زیادی در آنجا ماند و در خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم در طول وسیله نقلیه الکتریکی بوم.

Rivian را R1T برقی وانت رونمایی در سال 2018 خودرو لس آنجلس نشان می دهد که آماده برای ورود به تولید انبوه و انتظار می رود برای شروع تحویل اوایل تا اواسط 2021 شرکت مدیر عامل رابرت Scaringe گفت CNBC در یک مصاحبه منتشر شده صبح روز جمعه.

“ما در حال تمرکز در ساخت مطمئن شوید که ما ارائه. ما واقعا ارزش فعال فروتنی و اجازه اعمال ما صحبت می کنند بلندتر از کلمات ما ، ” 37 ساله مدیر عامل شرکت گفت.

همچنین نگاه کنید به: Self-Driving Car مسابقه بین تسلا موتورز و فورد طول می کشد به نوبه خود بزرگ

Rivian جمعه اعلام کرد این فقط مطرح $2.5 میلیارد در بودجه دور چراغ توسط T. Rowe Price همکاران قبلی سرمایه گذار با مشارکت توسط آمازون, BlackRock, جورج سوروس, Coatue وفاداری و بارون سرمایه است. سرمایه تزریق آمد تنها یک سال پس از Rivian مطرح عظیم $2.85 میلیارد دور در 2019.

Scaringe گفت Rivian است “به خوبی با حروف بزرگ” و قصد ندارد از رفتن مردم مانند برخی از رقبای خود به خصوص با موفقیت IPO-اد هیدروژن کامیون ساز نیکولا موتور.

“ما به سرعت در حال گسترش و رو به رشد و تسریع برخی از محصولات آینده ما” از جمله ساختمان 100,000 برقی تحویل وانت برای آمازون در سال 2030 Scaringe گفت. “ما شاهد بودن تقاضا به طور قابل توجهی بالاتر از آنچه ما در ابتدا پیش بینی شده است که منجر به خازنی برای سطوح بالاتر حجم.”

اینجا جایی است که عمده EV سازان پایه در تولید و ارائه خود را برای اولین بار الکتریکی وانت.

Rivian R1T: اوایل 2021

انتظار تولید برای شروع در اوایل این سال Rivian در حال حاضر راه اندازی خطوط مونتاژ در کارخانه خود در حالت عادی Illinois. این تاسیسات استفاده می شود میتسوبیشی موتورز کارخانه.

تسلا Cybertruck: اواخر سال 2021

تسلا نشان داد بسیار پیش بینی کامیون در ماه نوامبر گذشته در سه نسخه: تک موتور RWD دو موتور AWD و سه موتور AWD. با توجه به آن قبل از سفارش صفحه دو موتور و سه موتور نسخه را شروع تولید در سال 2021 و شروع تحویل در سال, در حالی که این موتور تنها در دسترس خواهد بود در اواخر سال 2022.

Lore City Motors استقامت: در اواخر سال 2021

EV راه اندازی دنیا رها جنرال موتورز کارخانه خود در اوهایو برنامه ای برای تولید انبوه برقی وانت به نام “استقامت” در اوایل سال آینده. این شرکت نشان داد که کامیون در ماه گذشته.

فورد الکتریک F-150: اواسط سال 2022

F-150 طرفداران در انتظار بوده اند و یک نسخه الکتریکی از محبوب کامیون برای سال. این دانش عمومی است که فورد در حال کار بر روی آن, اگر چه چند جزئیات شناخته شده در مورد واقعی کامیون. ماه گذشته غول خودرو گفت: الکتریک F-150 به احتمال زیاد خواهد شد به بازار آمده در 24 ماه می و یا در اواسط سال 2022.

نیکولا دوره گرد: در اواخر سال 2022 یا 2023

بر خلاف خودروسازان در بالا ذکر شد, semi-truck ساز نیکولا خود را ندارد تسهیلات برای ساخت و تولید آن دوره گرد وانت. این شرکت در روند تامین امنیت نصب شده و انتظار تولید انبوه برای شروع در سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>