Teresa Giudice, Flaunts اخیر کار ادم کودن و احمق در حالی که با پوشیدن سیاه و سفید خیره کننده طلا و یک تکه

بیش از آخر هفته, Teresa Giudice, برخی از صرف زمان در ساحل, خیساندن تا خورشید است. زنان خانه دار واقعی نیوجرسی, ستاره flaunted اخیر کار ادم کودن و احمق با پوشیدن سیاه و سفید و طلا یک تکه لباس شنا, گزارش از ایمیل های روزانه.

47 سال از نگاه گرم مثل همیشه خمیده در یک صندلی سالن های تحت پوشش با یک حوله ساحل. ترزا لباس شنا flaunted باور نکردنی قفسه سینه و نشان داد از کون سینه و کافی رخ. ترزا همچنین flaunted قاتل او را شکل و بلند و خیره کننده ،

او نمی تواند کمک کند اما اضافه کردن کمی کلمه پینکی به او beachy گروه ورزشی چند دستبند طلا مطابق گردنبند و رنگی عینک آفتابی با brow bar. او ناخن شدند و تازه آراسته با راهنمایی و ستاره چپ بلند, تیره مو, پایین, اجازه می دهد آن را به سقوط در سراسر شانه او.

ترزا به اشتراک گذاشته چند تا عکس از خودش را در ساز و برگ برای او Instagram صفحه در شنبه اگر چه در رسانه های اجتماعی ارسال او با پوشیدن لباس سیاه Balmain پوشش. هر چیز دیگری در او Instagram pics شد همان کسانی که به اشتراک گذاشته شده در این مقاله است. هر او Instagram geotag او در Eden Roc رفت و آمد مکرر هتل در ساحل میامی ،

حتی شوهر سابق او را جو Giudice تایید شده از او ، او نظر خود را به اشتراک گذاری با چندین شعله شکلک برای بیان خود را تایید.

با توجه به روزانه ایمیلهای نقره کیف پول طرح دار با پروانه طراحی شده توسط د Vesi.

صدها نفر از ترزا طرفداران flocked به او Instagram نمایش به صورت اسلاید به ستایش RHONJ ستاره بی عیب و نقص شکل و او خوب به نظر می رسد. چند نفر به او گفت که او با الهام از آنها و که آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند با قدرت او را نشان داده شده است در تازه ترین فصل از RHONJ.

“شما سزاوار به شروع به فکر کردن در مورد ترزا در حال حاضر. شما نگاه شگفت انگیز” نوشت: یک فرد است.

“خوب برای شما! من امیدوارم که شما پیدا کردن یک جوان, داغ مرد ثروتمند به حزب! شما آن را سزاوار!!!” gushed یکی دیگر از فن.

“با تشکر برای به اشتراک گذاری شما و دختران خود را آنقدر الهام بخش و افسانه!!! من از دست FL در حال حاضر در AZ” کمک یک سوم کاربر.

“شما نگاه خیره کننده با تیره مو شما نگاه جوان” قدردانی یک چهارم تحسین قرار دادن یک شعله و قلب قرمز از emoji خود را به سخن گفتن.

دیروز Inquisitr گزارش داد که ترزا بستری احساس “خجالت” با اقدامات او در طول دهم فصل Real Housewives of New Jersey. در یک نقطه در طول فصل او را تشویق دانیل Staub به جلو و همکار دار Margert یوسف با مو. با وجود پذیرش به اینکه شرمنده از اقدامات او ترزا گفته است هیچ تمایلی به ترک حق رای دادن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>