Telangana خاموش شدن بیش از COVID-19 تاثیر می گذارد زندگی عادی

حیدرآباد: دولت ممنوعیت در تمام موسسات آموزشی تابع سالن ورزشگاه سینما سالن و بارها تا 31 ماه مارس در پی coronavirus آمد به اثر به عنوان دانشگاه های مختلف ورزشگاه و سالن سینما باقی مانده shutdown در شهرستان حیدرآباد.

“کالج بود عملکرد تا جمعه. همانطور که در حال حاضر ما اعلام تعطیلات تا 31 مارس است. کالج باید بازگشایی در مارس 1 و یا اگر دولت هر گونه سفارشات بیشتر ما کار خواهد کرد با توجه به این که” Vishwa Nadhan اصلی از شفق قطبی درجه و PG کالج گفت: ANI.

آرجون یک سالن ورزشی مالک opined که دولت مرکزی و دولت باید به کمک مقیاس کوچک کسب و کار از دست دادن است که ممکن است متحمل طول این خاموش شدن ناگهانی.

“این تصمیم گرفته شده توسط وزیر KCR به مبارزه با کروناویروس با در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه است خوش آمدید. ما درخواست دولت مرکزی و دولت به کمک مقیاس کوچک کسب و کار از دست دادن است که رخ می دهد در طول این خاموش شدن ناگهانی” او گفت:.

سینما سالن نیز بسته در شهرستان موثر بر کسب و کار.

“ما خواسته شد به سالن سینما توسط دولت با توجه به کوروناویروس. این یک اقدام احتیاطی. ما قرار اطلاع در مورد بسته شدن از سالن سینما. کسب و کار ما نیز تحت تاثیر قرار به دلیل آن را” Venkat ردی سرپرست رجا سالن سینما گفت: ANI.

این Telangana دولت در روز شنبه تصمیم به تعطیل کردن همه موسسات آموزشی, تابع, سالن سینما, سالن و بارها تا 31 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی برای بررسی بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مجموع 114 موارد مثبت coronavirus گزارش شده در هند تا کنون اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>