Telangana وزیر راه حیدرآباد اولین زنان تاکسی سرویس

حیدرآباد: وزیر زنان و کودک رفاه, دولت, Telangana, Satyavathi Rathod راه اندازی زنان در چرخ حیدرآباد اولین زنان برای زنان تاکسی سرویس در طول تمام زنان شکار گنج برگزار شد سلطان Ul-شود در تپه Banjara در صبح روز یکشنبه.

وزیر تحویل کلید به چهار رانندگان تاکسی—D. Sharada, Dhanalakshmi, T. Sharada و M. Sowjanya همه در گروه سنی 28 تا 40 سال هستند و ازدواج کرده است. برای شروع با آنها رفت و آمد خود را از کابین ها در داخل و اطراف Hi-tech شهر Madhapur, Gachibowli تنها در طول روز زمان است. آنها کار را برای پنج روز در هفته است. مناطق و زمان تمدید خواهد شد به عنوان آنها ایجاد ثبات و بیشتر زمانی که زنان بیشتر به آنها بپیوندید.

برای اضافه کردن مقدار بیشتری به راه اندازی یک ماشین زنان تجمع و گنج شکار شد پرچم در سلطان-Ul-شود آموزش و پرورش جامعه در تپه Banjara در صبح روز یکشنبه به این نتیجه رسیدند که در رادیسون بلو در بعد از ظهر.

شکار گنج قرار گرفته است برای ایجاد آگاهی در مورد این سرویس از زنان در چرخ و زنان را به ایمنی. 20 اتومبیل در آن شرکت کردند

تاکسی می تواند خدمات رزرو از طریق آنلاین از طریق EasyCommute برنامه.

صحبت کردن به مناسبت Satyavathi Rathod گفت: اگر فرصت زنان excell هست. Telangana دولت و وزیر K. Chandrashekhar رائو متعهد است برای توانمند سازی زنان است.

DGP Mahender ردی گفت: رفت و آمد آسان به ادغام را به پایان عملیات با پلیس به طوری که پلیس می تواند اطمینان از ایمنی و امنیت مسافران و رانندگان است.

اصلی, منشی, Sunil Sharma گفت: زنان بیش از مردان در بسیاری از زمینه ها. زنان بهتر می تواند انجام بیش از مردان است. چیزی وجود دارد که غیر ممکن است برای رسیدن به.

D. Divya, کمیسر از زنان و کودک رفاه Dept گفت: زنان سرآمد هستند و در هر زمینه و او به عنوان مثال از اینکه چگونه یک کنترل از راه دور منطقه مانند اورد تا به حال 50 خانم هادی.

صحبت کردن به مناسبت استقبال جمع Jyotsna بنیانگذار YoDee پایه و اساس است که زنان در چرخ گفت: زنان رانندگان علاوه بر رانندگی آموزش دیده بودند در ساختمان اعتماد به نفس, راه آداب دفاع از خود آموزش دیده در یک مفهوم به نام Atithi Devo bhava(مهمان خدا), کمک های اولیه کوچک و تعمیرات اساسی زبان انگلیسی و مهارت های ارتباطی توپوگرافی شهر, نقشه گوگل, خواندن و غیره

وسایل نقلیه هستند تامین می شود. هر خودرو هزینه های Rs 5.25 لاخ. زنان و کودکان وزارت رفاه یارانه به میزان 35 درصد و دولت حتی از ارائه 10% حاشیه پول مورد نیاز است. در کل سود کردم یارانه تومان 2.25 لاخ. تنها زنان می توانند با استفاده از این خدمات تاکسی. آنها می توانند کتاب “زنان بر روی چهار چرخ” کابین از طریق EasyCommute برنامه فن آوری خود را شریک.

گنج شکار به این نتیجه رسیدند در رادیسون آبی. پلیس کمیسیون VC Sajjanar, Mahesh Bhagavathula, انگلیسی, معاون کمیساریای عالی در حیدرآباد DCP Anasuya graced جوایز تابع.

صحبت کردن در انعقاد تابع ماهش Bhagvat و VC Sajjanar گفت: زنان نه برای تبدیل شدن به آسیب به خود و بعد به پلیس. هر دو بالای پلیس مطمئن رانندگی زنان همه کمک کند.

Mahesh Bhagvat توصیف چهار رانندگی زنان به عنوان زنان خلبانان.

Andrew Fleming قدردانی از تلاش های جذاب زنان از کمتر خوش شانس پس زمینه بسیار سازنده.

زنان بر روی چهار چرخ است که زاییده افکار YoDee(Yosha Deedithi بنیاد). آن است که با حمایت دولت از Telangana گروه از زنان در توسعه و رفاه کودکان. TSRTC حمل و نقل اداره پلیس سلطان-Ul-شود آموزش و پرورش جامعه Radission Blu, ما, اتصال, منطقه 9 خانمها دایره دور میز هند و دیگران.

چهار رانندگی زنان, D. Sharada V. Dhanalakshmi M Soujanya و T. Sharada از 36 زنانی که آموزش دیده بودند با دقت برای بیش از چند ماه.

YoDee معنی لبا Shakthi. هدف این نه برای سود نهاد است برای متحد کردن زنان و ایده های پشتیبانی خود را شخصی و حرفه ای آگاهانه انگشت کوچک سینگ از YoDee

دادن اطلاعات در مورد برنامه های آینده Jyotsna مشترک که Sh(e) خودرو در سندان. این برق خودرو دوباره خواهد بود توسط زنان برای زنان. جزئیات از همان هستند که کار می کرد و همان به اشتراک گذاشته خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ما در حال آماده به رول کردن او اضافه شده است. برای شروع با ما خواهد کرد که رول 100 خودرو او به سرعت اضافه شده است.

Mahesh Bagvat گفت: در پونا ما می خواهم برای دیدن در صورتی اتومبیل خواهد شد که اجرا شده توسط زنان برای زنان. پونا و دهلی نو آنها را داشته باشد. پونا 200 نفر از آنها را به او گفت.

ماشین بدون 16 حکم به عنوان برنده شکار گنج.

ماشین شماره 14 خلاق ترین و بهترین مضمون خودرو به رسمیت شناخته شده بود. آنها با بسیار به موقع پیام ها جا به جا بر روی ماشین خود را “فقط یک Carona مورد در هند, همه دیوانه برای ماسک. روزانه 400 مرگ در تصادفات جاده ای اما هنوز هم وجود دارد هیچ شوق دیده می شود برای کلاه.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>