Telangana مرد محکوم به اعدام برای تجاوز به عنف و قتل

حیدرآباد: A fast-track دادگاه در نلگندا منطقه Telangana در روز پنج شنبه به مرگ محکوم 29-سال مرد برای تجاوز به عنف و قتل سه جزئی ،

پس از 42 روز مستمر جلسه دادگاه برگزار شد ماری Srinivas ردی به جرم ربودن و قتل دختران در سن 11 و 17 و 14 سال است. او متعهد شده بود که اولین جرم در سال 2015 و دو دیگر جرایم در سال 2019. او ریخته اجساد قربانیان در دو مزرعه چاه در هجیپور ایجاد کرد.

او را به جرم آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل و از بین بردن مدارک و شواهد.

مشاهده که آن را به سقوط در این دسته از نادرترین موارد نادر برای اولین بار اضافی و منطقه جلسات قاضی S. V. V Nath ردی حکومت که محکوم بود به دار آویخته شد و تا هنگام مرگ. این حکم به تایید Telangana دادگاه عالی.

ردی دستگیر شد, در مارس 2019 برای تجاوز جنسی و قتل یک دختر 14 ساله دختر. این تحقیقات نشان داد که او قبلا مرتکب دو مشابه جنایات و ریخته قربانی بدن در دو خشک کردن چاه.

Rachakonda کمیسر پلیس ماهش Bhagwat گفت: اتهام-ورق در سه مورد ثبت شد در سه ماه. دادگاه تلفظ منظور پس از بررسی 101 شهود.

“حکم می دهد کمک های زیادی به جامعه در کل و اعضای خانواده قربانیان به ویژه در” او گفت:.

به گفته پلیس یک دختر 11 ساله اولین قربانی ردی. در آوریل 22, 2015, دختر در راه برای او ایجاد کرد Mysireddypally از مادر عمه خانه در هجیپور. متهم به دنبال او و پس از تجاوز جنسی انداخت بدن به خوبی است.

در مورد دوم در 7 مارس 2019 او ربوده 17 سال دختر بچه بعد از ارائه خود بالابر بر روی دوچرخه خود را. پس از تجاوز و قتل و پرتاب بدن به دیگری هست.

در آوریل 25, 2019, متهم با استفاده از همین طرز عمل و به آسانسور به 14 سال ، او strangulated او را به مرگ بعد از تجاوز جنسی و دفن بدن در همان خوبی است.

در حالی که تحقیق در مورد از دست رفته شکایت پلیس او را بازداشت ظن. این کاوشگر کشف تکان دهنده جنایات.

به گفته پلیس ردی نیز درگیر در تجاوز و قتل یک زن در Kurnool شهر آندرا پرادش در سال 2016.

این دومین بار در یک هفته که سریع پیگیری دادگاه در Telangana اعطا کرده حکم اعدام در تجاوز و قتل.

یک ادیلبد دادگاه منطقه در 30 ژانویه تا به حال محکوم به اعدام سه مجرم از تجاوز گروهی و قتل یک زن. در این حکم آمده بود 66 روز از جرم و جنایت در یک روستا در Komaram Bheem Asifabad منطقه.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>