Telangana شناسایی 603 نفر که با حضور Tableeghi کنفرانس

سید همستر

حیدرآباد: این Telangana مقامات دولتی را شناسایی کرده اند به عنوان بسیاری از 603 افرادی که سفر به Aalami Tableeghi جماعت مرکز در دهلی نو Nizamuddin منطقه از بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت. در حالی که تلاش ها برای ردیابی آنها 463 اند ترسیم شده است.

15 نفر تست مثبت

طبق آخرین COVID–19 سلامت بولتن 15 نفر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. قربانیان کسانی هستند که باید با حضور دو سالانه همگرایی جلسه در Nizamuddin مرکز و بستگان خود را که آنها در تماس با.

با این حال تخمین زده می شود که حدود 1000 Tablighi Jamaat کارگران از Telangana و آندرا پرادش سفر به دهلی نو برای شرکت در دو سالانه همگرایی نشست. گفته شده است که این نشست تا حد زیادی برای کسانی که ارشد واعظان و یا Ameers (ستاد) از مناطق مربوطه خود را. یکی از اولین جلسات برگزار شد در 7th مارس است که در آن ارشد واعظان حضور داشتند از سراسر جهان است. وجود دارد و مردم کمتر در این جلسه نسبت به جلسات بعدی.

این جلسه برای آندرا پرادش و Telangana واعظان بود از 15th مارس است که در آن یک گروه بزرگتر ملاقات برگزار شد و مذاکرات و مشغول عبادت است.

حتی به عنوان موضوع به ميدان آمد راست گرا Hindutva گروه ها و کسانی که با زعفران گرایش شروع به پریدن در ارابه موسیقی به هم زدن Tableeghi جماعت. بسیاری در رسانه های اجتماعی به خصوص در واتساپ و توییتر بازیگران داشتن در جماعت. آنها همچنین متهم آن را از غرقه شدن در coronavirus جهاد. ویروس کشنده است که می بیند هیچ دین شده است به طور کامل communalised.

Tableeghi جماعت

این Tableeghi جماعت تاسیس شد 96 سال پیش توسط مولانا محمد الياس. آن را اساسا متمرکز بر Meo مسلمانان از Mewat. مولانا را دیدم که این جامعه بیکار بود و در تنگه وخیم است. بنابراین شروع به موعظه و یا Tableegh کار می کنند.

در طول سال های Tableeghi جماعت است ادامه داد: به عنوان یک سطح مردمی سازمان که در درجه اول رعایت به صحبت کردن در مورد غیر سیاسی و نیمه نگرش زاهدانه. پس از آن به سمت داخل به دنبال سازمان مخاطبان برای موعظه همیشه باقی مانده جامعه مسلمان.

همگرایی جلسه در Nizamuddin مرکز آغاز شد و در 7th مارس. این خیلی قبل از این نخست وزیر نارندرا Janata حکومت نظامی بود که در 22nd مارس. آخر دعا که نشانه پایان این جماعت انجام شد در 17th مارس و پس از آن شرکت کنندگان رفت و برگشت به کشورهای خود را.

هیچ قانون شکسته شد. هیچ Janata حکومت نظامی نقض شد. این Tableeghi جماعت آمده است در تاریخ ثبت شده که به اطلاع بودند که در مرکز بودند در اثر گیر وجود دارد در حساب از این مستند. اکثریت قریب به اتفاق غیر محلی دهلی و مسافران بین المللی که به همگرایی نشست. علاوه بر شواهد در قالب ارتباطات بین مقامات دهلی و مرکز آمده است در تاریخ ثبت شده است که نشان می دهد دومی برقراری ارتباط تمایل خود را مطابق با سفارشات. این مرکز همچنین به دنبال حاکم اعطای کمک به پاک کردن محل از بازدید کنندگان. این سوال که چرا Tableeghi جماعت است که در معرض یک جادوگر شکار.

تا کنون Tableeghi جماعت به نظر می رسد به گناه نیست و از آنچه در آن اتهام است. اما از آن است که در واقع گناه در یک چیز: یک فقدان کامل خود تنظیم نور coronavirus بحران است. تا به حال این جماعت آرزو, آن می تواند لغو این رویداد است. که راه آن را هدایت روشن از جنجال و اتهامات پوچ از coronavirus جهاد که در حال حاضر در حال تعمیم به کل جامعه می توانست اجتناب شده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>