Telangana اعلام خطرناک ‘red مناطق’ در حیدرآباد

Telangana declares dangerous ‘red zones’ in Hyderabad

حیدرآباد: پرسنل پلیس با پوشیدن ماسک محافظ در پی coronavirus همه گیر نگهبانی در نزدیکی Charminar در طول نماز جمعه در سراسر کشور در میان مستند در حیدرآباد, مارس 27 سال 2020 است. (PTI عکس)

حیدرآباد: با 14 تازه Covid-19 موارد در Telangana فقط در یک روز از دولت در اینجا در روز شنبه شدت ضد coronavirus اقدامات است. دولت اعلام کرد مناطق مختلف بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت به عنوان “مناطق قرمز’.

مردم در مناطق قرمز’ خواسته شده است به باقی می ماند در داخل خانه برای 14 روز. ملزومات اقلام عرضه خواهد شد به درب خانه در این مناطق است.

محلات اعلام کرد ‘red مناطق شامل Chandanagar, Kokapet, Gachibowli, Turkayamjal, Kothapet.

در ضمن این شهر ترافیک پلیس اعمال محدودیت ترافیک در جاده حلقه بیرونی تا مستند است به یاد می آورد. “ماشین ها و اندازه های متوسط وسایل نقلیه اجازه داده نخواهد شد در ORR. تنها کامیون های سنگین و وسایل نقلیه موتوری می تواند طبقه در ORR” گفت: Cyberabad DCP (ترافیک) Vijay Kumar.

این حرکت لازم توسط رو به رشد حوادث اتفاقات ناگوار جاده با توجه به سرعت و پس از تحمیل مستند.

Telangana شاهد یک جهش در Covid-19 موارد بیش از دو روز گذشته. روز جمعه وزیر گفته بود 10 جدید موارد مثبت تشخیص داده شد و در یک روز.

تعداد Covid-19 موارد در دولت بود در 59 روز جمعه.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>