Telangana سانتی متر می پرسد مردم به طور داوطلبانه به دنبال ‘Janata حکومت نظامی’

حیدرآباد: Telangana وزیر K چاندراسکار رائو خواسته است مردم به طور داوطلبانه به دنبال ‘Janata حکومت نظامی” نامیده نارندرا نخست وزیر در روز یکشنبه.

رائو به کارگردانی خارجه دبیر کل Somesh کومار برای برگزاری یک کنفرانس ویدئویی با منطقه جمع و مقامات پلیس سلامت و بخش های دیگر در ترتیبات و برنامه عمل را ‘Janata حکومت نظامی’ موفقیت یک بیانیه رسمی گفت: در اواخر شب جمعه.

Telangana فرماندار Tamilisai Soundararajan برگزار شد که یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه نیز در اعتراض به این مردم به رعایت ‘Janata مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت.

فرماندار گفت که او همراه با اعضای خانواده و کارکنان خواهد شد ایستاده در رواق راج Bhavan و کف زدن برای پنج minutesto “پرداخت عمیق احترام به خدمات ارزشمند ارائه شده توسط کارکنان پزشکی پیراپزشکی کارکنان دولت بندگان حمل و نقل عمومی پرسنل” در روز یکشنبه در ساعت 5 بعد از ظهر.

او به دادگاه تجدید نظر به مردم را به انجام همان به عنوان یک ژست قدردانی است.

تعداد coronavirus (COVID-19) در موارد Telangana بود در 19 عنوان در شب جمعه.

این 19 نفر شامل یک گروه از 10 اندونزیایی که ماند در کریمنگر در Telangana به صورت دو روز در هفته گذشته.

این همچنین شامل اولین مورد مثبت از یک نرم افزار حرفه ای است که از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی.

دولت اوقاف وزیر Indrakaran ردی به خبرنگاران گفت: از روز شنبه ‘Panchanga Sravanam’ (خواندن/گوش دادن به سالنامه) به مناسبت تلوگو جدید سال ‘Ugadi’ (در 25 مارس) خواهد بود زنده برنامه تلویزیونی در این سال به جای سازماندهی یک مکان جمع آوری به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

روپیه راما Navami جشن در معبد معروف شهر Bhadrachalam است که با حضور هزاران نفر از مردم هر سال برگزار خواهد شد در معبد تنها با کشیش pandits و مقامات حضور, او گفت:.

روپیه راما Navami جشن در دیگر معابد در دولت نیز پایین کلید امر او اضافه شده است.

جمع آوری از Asifabad منطقه نوشته است نامه ای به این منطقه پزشکی و سلامت افسر (DMHO) که یک MLA (در منطقه) که در بازگشت از آمریکا همراه با همسرش به تازگی باید در قرنطینه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس, منابع رسمی گفت.

MLA که داشت برای شرکت در مجامع عمومی برای یک روز گفته شده است که او باید در قرنطینه (در خانه) و کارکنان خود را منتقل که او در خانه ماند و نمی تواند از این منابع اضافه شده است.

MLA نه هر گونه علائم مربوط به COVID-19 گفتند.

دولت در یک دادگاه تجدید نظر در یک رسانه بولتن گفت: هر کسی که در بازگشت از هر کشور خارجی بوده یا در حمل و نقل باید در خود صفحه اصلی قرنطینه به مدت 14 روز از زمان ورود در هند صرف نظر از داشتن هر گونه علائم یا نه.

به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus دولت در حال حاضر اعلام کرد اقدامات مختلف از جمله بسته شدن موسسات آموزشی تا 31 مارس است.

وزیر رائو برگزار شد که یک جلسه با وزرا و مقامات ارشد و منطقه جمع در روز پنج شنبه گفته بود منطقه جمع و مقامات پلیس داده شده است دستورات برای شناسایی افرادی که وارد دولت از خارج از کشور پس از مارس 1 به طوری که کسانی که داشتن علائم COVID-19 می تواند با مراجعه به مقامات پزشکی.

رائو نیز گفت: سینما سالن بارها و باشگاه ها و دیگران که بسته شده اند و برای یک هفته زودتر بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس است.

محدودیت های اعمال شده قبلی در برخی موسسات برای یک هفته تمدید شده است تا 31 مارس hehad گفت.

بسته شدن موسسات آموزشی و موسسات دیگر علاوه بر محدودیت های دیگر منجر به کاهش در ترافیک سنگین معمولا شاهد در جاده های شهر.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>