Telangana: 11 سوزن موجود در بدن از 3 سال کودک نو پا

حیدرآباد: Telangana پلیس در روز چهارشنبه آغاز شد و کاوشگر به یک مورد مرموز که در آن 11 سوزن داشت و از داخل بدن یک کودک نو پا در Wanaparthy منطقه.

دو مظنون سوال

در شکایت توسط پدر و مادر از سه سال پلیس بازجویی دو مظنون است. یک مقام پلیس گفت: آنها در حال انتظار برای گزارش از پزشکان.

این حادثه تکان دهنده به نور آمد پزشکان پس از اسکن بدن Loknath. آنها دریافتند سوزن در زیر کمر و نزدیک به کلیه ها. برخی از سوزن دیده می شد بیرون زده از طریق مقعد است.

Ashok و آناپورنا ساکنان Veepanagandla روستا در زمان پسر خود را به پزشکان به عنوان او بود نه حفظ سلامت خوب برای چند روز گذشته و نیز دشواری در راه رفتن. مادر کودک گفت: در حالی که به او حمام, او در بر داشت یک سوزن بیرون آمدن از عضلات خود را.

X-ray شوکه پزشکان

پزشکان شوکه شده بودند به x-ray. آنها با انجام این عمل جراحی برای برداشتن سوزن. اما سه سوزن هنوز برداشته شود. پزشکان در یک بیمارستان خصوصی در Wanaparthy گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای حذف باقی مانده سوزن به عنوان آنها در یک منطقه حساس.

پلیس گفت که آنها ثبت شده یک مورد در برابر دو نفر در یک شکایت توسط پدر و مادر کودک. آنها گفت: متهمان با استفاده از خود را با آنها. پلیس رزرو آنها را در بخش 324 از قانون مجازات اسلامی (باعث صدمه دیده و با سلاح های خطرناک و معنی) و بخش 75 از نوجوانان عدالت قانون (مجازات ظلم به فرزند).

مردم گمان می کنند که این می تواند یک مورد از سحر و جادو سیاه شایع است که در برخی از مناطق روستایی جیب Telangana.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>