‘مادر, ستاره Kailyn لوری می شود واقعی در مورد مدرسه در منزل:” ما واقعا از دست ما معلمان!’

مانند بسیاری از والدین در سراسر کشور و جهان, مادر, ستاره Kailyn لوری است که در خانه با او kiddos تلاش برای تعادل پدر و مادر و مدرسه در منزل. در یک Instagram پست در اوایل این هفته لوری صحبت در مورد چگونه از آن دشوار است برای حفظ هر چیزی مانند یک برنامه عادی با سه فرزند خود در قرنطینه به خصوص پس او را در سه ماهه سوم.

عکس در پست یک شایان ستایش ضربه محکم و ناگهانی دو تن از پسران او — ایساک و لینکلن — دوچرخه سواری خود را در خیابان با سگ خود را خوب در حال اجرا در کنار پسران.

در زیرنویس لوری صحبت در مورد چگونگی زندگی او را در قرنطینه نیست نقش راه او فکر کردم این امر به ویژه هنگامی که می آید به مدرسه در منزل بچه های خود را. او گفت که چند روز آنها پرش به سمت راست به مدرسه و دریافت بسیاری انجام می شود اما روز دیگر آنها تمرکز بیشتر در بازی از در مدرسه. این مادر, ستاره رفت بگویم که در این زمان دشوار است او را با تمرکز بر ساخت مطمئن شوید که بچه های خود را خوشحال هستند و خاطرات.

لوری داد و فریاد به او بچه معلمان اجازه آنها را می دانیم چه مقدار از آنها در حال از دست رفته توسط بچه ها و… او. او همچنین تاکید کرد که چقدر مهم است برای پدر و مادر برای آرام با خود را در طول این زمان دشوار است.

این نوجوانان و مادر ستاره به ذکر است که مدرسه در منزل شده است حتی سخت تر است به تازگی به خاطر او شده است به طوری خسته می شوند. لوری حامله است با او چهارمین پسر که باید پس از رسیدن زمانی در ماه جولای به در تماس باشید. این خواهد بود او دومین پسر با پسر, Chris لوپز. اولین پسر لوکس متولد شد در سال 2017.

لوری پیچیده کردن پست درخواست پیروان او چگونه تجربیات خود را با مدرسه در منزل خود بردند.

یکی Instagram کاربر به اشتراک گذاشته چقدر دشوار است به کار تمام وقت و homeschool.

“من کار من تمام وقت و انجام آموزش از راه دور با دختر من. هر روز متفاوت است و من فقط به انجام آنچه من می توانم در بین تماس و کار. همچنین, من جهان شده است وارونه هیچ مدرسه و دوستان به بازی با, بنابراین من پایه روز خود و چگونه او احساس و بر این اساس برنامه ریزی.”

یکی دیگر از Instagram کاربر chimed در برای گفتن لوری چه عالی کار او را با او انجام پسران.

“چیزی که می توانم بگویم این است که بچه های خود را همیشه خوشحال است. که مهم ترین چیز است. کار خوب مامان.”

لوری شده است در منزل خود در سن مدرسه پسران در حالی که تعقیب او دو سال کودک نو پا — همه در حالی که باردار — برای حدود شش هفته است. خوشبختانه او گرفتن مقدار زیادی از کمک از شوهر سابق او را Javi Marroquin و دوست پسر فعلی کریس لوپز در هر تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>