آگوست 13, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

‘مامان’ مکنزی McKee سهام عاطفی پست و می گوید: “قلب من برای همیشه یک سوراخ در آن

مادر, ستاره مکنزی McKee به او در زمان Instagram صفحه در روز جمعه برای به اشتراک گذاشتن برخی از افکار قلبی و شیرین عکس. به عنوان طرفداران از او می دانم که او مادر انجی Douthit گذشت در اواخر سال گذشته پس از مبارزه با سرطان است. روز جمعه مکنزی از خواب بیدار شدم به ظاهر فکر کردن در مورد مادر او و او به خودش اجازه داد به کمی آسیب پذیر در به اشتراک گذاری افکار خود را با پیروان.

مکنزی پست شامل شش, عکس, همه, که شامل مادر او است. آن را به نظر می رسد که اکثر اگر نه همه از آنها snaps گرفته شده در طول ماه های آخر انجی سرطان نبرد و همه آنها به نمایندگی از لحظه های شیرین که خانواده با یکدیگر است.

در عنوان مکنزی اشاره کرد که قلب او همیشه یک قطعه گم شده در حال حاضر. این مادر, ستاره اذعان کرد که چند روز بیشتر هموار رفتن بیش از دیگران برای او احساسات است که به احتمال زیاد طنین انداز یک معامله بزرگ با طرفداران او که پیمایش انواع مشابه از ضرر و زیان است.

“شما بسیار قوی و شجاع است. یک روز در یک زمان” یکی پیرو نوشت encouragingly.

در طول چند ماه گذشته مکنزی اغلب بینش او چقدر از دست رفته است و مادر او و تلاش او نبود. او تصریح کرد که احساسات در این پست جدید را به عنوان او اعتراف کرد که صبح روز جمعه تا به حال شده است به خصوص دشوار است برای او.

مکنزی به اشتراک گذاشته شده است که قبل از مادر او را به مرگ او فکر نمی کنم که او می خواهم که قادر به دریافت بدون حمایت از او. در ماه های پس از آن, اما, او آموخته است به استفاده از او قدرت خود را به صورت روزانه. این مادر, ستاره بسته پست او در گفت که او را به دیدن مادرش به زودی اضافه در قلب emoji.

تناسب اندام علاقه مندان و واقعیت تلویزیون ستاره نزدیک به 1 میلیون پیروان در حال حاضر و با آنها به شدت به حمایت از او در طول این روز سخت. هزاران نفر این پست را دوست داشت حق دور به او نشان می دهد برخی از عشق و بیش از 200 نفر اظهار نظر بیش از حد.

کاملا چند از مکنزی پیروان ذکر تجربه مشابه اخیر ضرر و زیان و بخش نظر پر شد با پشتیبانی از یکدیگر است.

“او همیشه با شما!” یکی از طرفداران تشویق کرد.

“مادر شما قطعا یک هدیه از بالا. نگه داشتن سر خود را و خود را momma افتخار” نوشت: یکی دیگر از فن.

نه تنها مکنزی شده است یادگیری چگونه به حرکت به جلو بدون مادر او را در حضور, اما او نیز مواجه یادگیری چگونه برای همکاری پدر و مادر پس از تقسیم یک بار دیگر از شوهر جدا جاش McKee. او به اشتراک گذاشته شده برخی از شیرین عکس خندان او و لذت بردن از وقت با بچه های خود را, اما آن را قطعا می آید به هیچ عنوان تعجب به او مادر, طرفداران که او هنوز هم مبارزات در زمان.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول