Kailyn لوری و Jenelle Evans ممکن است همراه, اما Kail به تازگی در دفاع سابق , مادر 2 ستاره 3-year-old daughter انسلی پس از طرفداران نسبت به سوپ کلم است 2-ماه-پیر پسر لوکس.

همه چیز آغاز شده و پس از Kailyn مشترک یک ویدیو از صحبت کردن در توییتر.

“شما ژله پسر؟” سوپ کلم می پرسد پسر او که لبخند می زند و پاسخ “آره.” به عنوان این ویدئو ادامه Kailyn می پرسد پسر او را به می گویند “پنیر” و او تکرار کلمات در حالی که لبخند به لب بزرگ برای این ویدئو. او سپس می گوید که او پسر او “را دوست دارد او را” و او می گوید که مادرش او را دوست دارد او را “خیلی.”

این تصویری است که شایان ستایش و بلافاصله طرفداران آغاز شده میل ویدئو. این ویدئو بیش از 6000 دوست دارد از طرفداران خود را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از نظرات. در حالی که بسیاری از نظرات از طرفداران احساساتی در مورد چگونه زیبا و دلفریب, سوپ کلم جوانترین پسر یک نظر گرفتار Kail توجه و او پاسخ داد.

“او در 10x بهتر از لیدز, روشن است و در واقع احاطه علمی” نظر به عنوان خوانده شده.

اگر چه Kailyn و Jenelle داشته اند مشکلات خود را در گذشته Kailyn در زمان بالا جاده با او پاسخ داد و پاسخ حمایت.

“من مطمئن هستم که او وجود دارد خواهد شد. همه بچه ها/بچه ها سرعت خود را یاد بگیرند,” این , مادر 2 ستاره پاسخ داد.

با سه بچه و یکی بیشتر در راه Kailyn تا به حال مقدار زیادی از تجربه و درک می کند که همه کودکان و نوجوانان توسعه در همان سرعت. طرفداران عشق Kailyn پاسخ به صدای جیر جیر و تقدیر او را برای چنین یک پاسخ.

از جمله سه کف زدن دست و emojis یکی از طرفداران پاسخ داد: “مادر پاسخ @KailLowry بدون نیاز به قرار دادن ANYONES بچه پایین.”

نظرات دیگر تقدیر سوپ کلم برای او پدر و مادر و گفت: “شما باید 3 شایستگی به خوبی رفتار کودکان و نوجوانان در این مجموعه…من نمی توانم صبر کنید برای دیدن نوزاد جدید…تبریک.”

مادر, 2 طرفداران ممکن است به یاد بیاورید که Kailyn رسیده به Jenelle در سال 2018 با یک هدیه که شامل محصولات از او مراقبت از مو خط. Jenelle را بیش از حد مهربانی برای هدیه, هر چند, و فیلم برداری خودش را آتش میزنند به “صلح جمع آوری هدیه” در رسانه های اجتماعی. این تصویری بود که بعد با بازی در یک قسمت از نوجوانان و مادر 2.

از آن پس Kail رسیده به Jenelle و او را دعوت به یک مهمان در قهوه Convos پادکست هر چند Jenelle کاهش یافته است. به تازگی Jenelle باز کرد تا در مورد تبدیل کردن فرصت گفت: او کاهش یافته است به “دلایل بسیاری.” او همچنین نشان داد که تنها یکی از سابق شرکت ستاره او را نگه داشته در تماس با Briana DeJesus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de