نوجوانی, هنرمندان, ساخت کار در خانه یک نور افکن در هارلم استودیو موزه

نگاه از صداقت توسط ژان Espinoza. دیجیتال chromogenic, چاپ, حسن هنرمند

هر سال از سال 2001 استودیو موزه در هارلم میزبانی سالانه هشت ماه برنامه عکاسی برای کودکان در مدرسه بالا و یا GED برنامه های است که اجازه می دهد تا آنها را برای رسیدن گسترده آموزش و پرورش در تصویر-ساخت. این برنامه است که به جاست به نام گسترش دیواربود و اساسا اختلال در این سال با این بیماری همه گیر کوروناویروس. به جای اینکه قادر به جمع آوری به صورت کارگاه های آموزشی و زمینه گشت و گذار کودکان و نوجوانان در این برنامه مجبور شدند خود را محدود به خانه های خود و درس تا به حال به انجام از راه دور. با این وجود در جولای 30, استودیو موزه را راه اندازی نمایشگاه آنلاین شامل عکاسی از این سال پانزده نوجوان شرکت کنندگان عنوان “دل در انزوا: گسترش دیواره سال 2020 است.”

مارس رایلی ارتفاعات جدید, 2020. دیجیتال chromogenic, چاپ, حسن هنرمند

به عنوان یکی می توانید تصور کنید در حال توسعه هنرمندان محدود در فضاهای محدود هستند به شدت محدود شده است در حالی که همچنین تناقض با ارائه یک فرصت منحصر به فرد به فراتر از خود زندگی تجربه است. ژان Espinoza را نگاه صداقت ارائه بیننده با یک تصویر که فورا عاطفی رزونانس: Espinoza, احاطه شده توسط مظاهر یک آشپزخانه نگاه در جهت لنز دوربین با یک نگاه از استعفا داد و خستگی. مارس رایلی ارتفاعات جدید طول می کشد چیزهایی که در جهت های مختلف. رایلی قطاری شهر نیویورک خیابان از بالا و از طریق یک سوراخ نوعی باعث بیننده را به یک نگاه دقیق تر در ویندوز ویستا آنها ممکن است هر روز.

همچنین نگاه کنید به: کتیبه نمایشگاه مجسمه برای باز کردن در مرکز راکفلر در ماه سپتامبر

“جامعه همواره یک کلید ستون گسترش دیواره برنامه” تلما طلایی مدیر و متصدی رئیس استودیو موزه در هارلم در بیانیه ای گفت:. این برنامه بیستم از دانش آموزان و مربیان در مواجهه بی سابقه ای مجموعه ای از چالش های جدید است که تعریف آن ستون. در زمانی که خانه می تواند احساس منزوی برنامه ایجاد یک فضای بحرانی برای جامعه و دوربین تبدیل به یک ابزار برای دانش آموزان برای مقابله با شرایط غیر منتظره.”

در طول زمان که در آن فرار و یا امداد رسانی از اخبار چرخه است که هر دو از نظر جسمی و مفهومی غیر ممکن است, هنر و خلاقیت هستند و شاید تنها شیوه های است که می تواند ارائه رضایت پایدار. به این دلایل و دیگر نمایشگاه ها مانند “گسترش دیوار” در حال حیاتی برای شهر نیویورک بقا از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>