Teddi Mellencamp Arroyave دوباره سیگار کشیدن داغ بیکینی لحظهای که جنیفر لوپز نوشته شده در Instagram صفحه در روز یکشنبه بعد از ظهر. اما بر خلاف خواننده Teddi بود تاب کودک دست انداز.

روز دوشنبه زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز ستاره در زمان به Instagram به اشتراک گذاری side-by-side عکس از او و JLo را بیکینی بدن. آینه عکاسی از خود است که جنیفر 50 و قبلا با او به اشتراک گذاشته پیروان ثابت می شود یک ضربه عظیم racking تا بیش از 1.5 میلیون لایک تنها در نیم ساعت. مجموعه عکس که Teddi, 38 ارسال شده در حساب خود را دریافت نمی کند کاملا به همان اندازه دوست دارم اما آن را نیز ثابت می شود و نه محبوب با طرفداران خود را.

در شات اصلی به اشتراک گذاشته شده توسط جنی از بلوک خواننده شد flaunting او در شکم washboard سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته که در سمت چپ کمی به تخیل. Teddi دو قطعه نیز بود و نه کوچک بود و آن را بیشتر سفید است. با این حال او کت و شلوار حمام کردن کف برجسته مایل به زرد قهوهای پنل در وسط.

قابل تنظیم مثلث فنجان در Teddi بالا بودند در واقع کمی کوچکتر از جنیفر. این واقعیت نشان می دهد ستاره پوشیدن آنها کمی scrunched بالا کشیده و از هم جدا را به او نشان دهد رخ و دکولته. سینه او بود ریختن پایین و دو طرف از کوچک پوشاک. بر خلاف جنیفر بالا Teddi تا به حال روابط افسار بودند که دو برابر در هر دو طرف برای یک کمی اضافی پشتیبانی می کند.

جنیفر پایین لباس شنای زنانه دوتکه تا به حال نازک string طرف که کشیده بالا بر روی مجسمه لگن. طرف Teddi را پایین بودند و او آنها را پایین کشیده پایین به جای او حامله شکم.

مانند JLo, Black پوشیده بود موهای او را کشیده در بالای سر خود را. اما او topknot نبود زخم به عنوان تنگ است. بر خلاف جنیفر, او به نظر می رسد رفتن های آرایش-رایگان اما او این کار یک نقطه-در تقلید از خواننده شرجی بیان صورت.

Teddi افزود طنز geotag را به پست اجازه دادن به طرفداران او می دانم که او آن را به اشتراک گذاری با آنها را از راحتی از نیمکت خود را. تناسب اندام گورو همچنین با اشاره به خودش به عنوان “TJo” در عنوان.

بیش از طول یک ساعت Teddi پست دریافت بیش از 22,000 دوست دارد و 500 نظرات. همکار او RHOB star Lisa Rinna تلقی آن را “خنده دار” در پاسخ او.

“فقط مراقب باشید در قطب” پکتیا میباشد کمدین Heather McDonald اشاره به جنیفر نقش به عنوان یک دوست در فیلم زرنگ.

“هنوز هم فقط Teddi از بلوک” یکی دیگر دیدگاه نوشته.

“حتی نمی توانید بگویید یک تفاوت! که یکی از آن?!?!” یک سوم فن اظهار داشت.

“من به طور جدی فکر چپ عکس بود شما قبل از باردار شدن! شما نگاه بزرگ!!” یک چهارم تحسین بوده.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Teddi تاریخ به دلیل این است که گاهی اوقات در ماه مارس است. او در انتظار یک دختر کوچک خواهد شد که فرزند سوم او با شوهر ادوین Arroyave. JLo در ضمن تولد داده شده به دو فرزند 11 ساله دوقلو Maximillian و Emme.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de