Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل صحبت می کند از طریق ویدئو کنفرانس در طول قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست و تجاری و اداری و قانون دادرسی در سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار در Rayburn خانه ساختمان اداری 29 جولای سال 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC. مندل فا نگن-استخر/گتی ایماژ

پس از مدیران عامل اپل و آمازون ، گوگل و Facebook شهادت قبل از کنگره در یک اقدام بی سابقه گروه شنوایی در چهارشنبه تمام چهار شرکت انتظار می رود به پست سود برای همه گیر زده سه ماهه دوم (مالی Q3 برای اپل) پنج شنبه بعد از ظهر در برابر دلخراش افت بدترین اقتصادی داخلی انقباض در تاریخ است.

اپل انتظار می رود به گزارش درآمد سه ماهه از $2.01 هر سهم در درآمد حاصل از $51.51 میلیارد; آمازون است که انتظار می رود به پست $1.34 در سود هر سهم دلار در قیمت های 80.84 میلیارد دلار در سال درآمد; Facebook برآورد شده است به گزارش درآمد از $1.37 هر سهم در سه ماهه درآمد حاصل از $17.35 میلیارد و گوگل شرکت مادر حروف الفبا است که انتظار می رود به پست $8.10 در سود هر سهم در درآمد حاصل از $37.32 میلیارد دلار است.

همچنین نگاه کنید به: آیا جف بزوس می دانم آنچه اتفاق می افتد در آمازون ؟ بد کنگره شنوایی نشان می دهد نه

تمام چهار شرکت به جز الفبای انتظار می رود به گزارش بالاتر درآمد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در حالی که سود خالص برآورد شده به سقوط.

در همین حال ایالات متحده تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) فقط دیدم بدترین حالت آن غوطه در تاریخ در سه ماهه دوم به عنوان coronavirus همه گیر قرار داده و اکثر فعالیت های اقتصادی را متوقف کند. با توجه به وزارت بازرگانی انتشار پنج شنبه صبح و تولید ناخالص داخلی از ماه آوریل تا ژوئن دوره کاهش یافت 32.9 درصد به صورت سالانه. اگر چه آن را به عنوان بد به عنوان اقتصاددانان انتظار داشتند (34.7 درصد) افت بدترین شرایط رکورد پس از 1920s.

شدید انقباض اقتصادی در درجه اول رانده شده توسط تیز قطره در مصرف شخصی (که از لحاظ تاریخی حساب برای نزدیک به 70 درصد از تولید ناخالص داخلی) صادرات سرمایه گذاری و هزینه های دولت های ایالتی و محلی در طول مستند.

به گزارش “برجسته چقدر عمیق و تاریک سوراخ است که اقتصاد حفره حفره را در Q2” مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل CNBC گفت. “این بسیار عمیق و تاریک سوراخ و ما در حال بیرون آمدن از آن, اما آن را’ رفتن به یک زمان طولانی به خارج.”

اپل, آمازون, Facebook و گوگل باید یک ترکیب بازار به ارزش بیش از $5 تریلیون. آنها همچنین در میان شرکت های حداقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر. اگر چه اپل تا به حال به طور موقت نزدیک فروشگاه های اولیه در این بیماری همه گیر و Facebook و Google خود را دیده اند دیجیتال, تبلیغات, کسب و کار, کاهش, هیچ یک از آنها تا به حال به طور دائم بستن مغازه ها و یا بریده بریده مشاغل مانند بسیاری از شرکت ها انجام داد.

در روز چهارشنبه شنوایی, اپل, تیم کوک, آمازون جف بزوس سوندار پیچای گوگل و Facebook مارک زوکربرگ مورد سوال قرار گرفته بودند توسط قانونگذاران مجلس برای پنج ساعت در این که چگونه این شرکت بازار گسترده قدرت را ناعادلانه سرکوب رقبا. همه مدیران اتهامات را رد کرده و از شرکت های خود را که یک انحصار در هر بازار و dodged بسیاری از سوالات خاص در مسائل شرکت و معاملات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im