متخصصین و اهل فن واریز UK کار برای کمک به MP ایجاد کرد تبدیل شدن به لحاظ مالی خودکفا

با کار کردن در بخش های مختلف مانند آموزش و پرورش, کشاورزی ارگانیک, حکومت و آب راه حل های آمیتا Soni است مهارت های بهره برداری از روستاییان آنها را به خودکفایی و جلوگیری از مهاجرت است.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


“منتی شد, یک گفتگو با یک دوست – یک افسر ارتش ارسال شده در کشمیر است که تغییر چیز برای من است. در حالی که توصیف او 100 متر اجرا در سخت شرایط آب و هوایی او گفت که با کنترل ذهن خود را به باور که او می تواند احساس درد از تاول. توقف یک گزینه نیست. این کلمات طنین انداز در درون من. این که چگونه Abhedya NGO متولد شد و در سال 2015 می گوید:” آمیتا Soni.

Soni در حال حاضر شکست خورده دو بار برای راه اندازی خود را رشد و نمو این نسخهها کار در روستا های هند – رویای زندگی خود را – با توجه به مشکلات لجستيك. اما شما به ارمغان می آورد با این کلمات تشویق او در نهایت ترک شغل خود را در لندن و بازگشت به هند برای شروع NGO.

پنج سال پایین خط Abhedya حضور در پنج روستاهای قبیله ای در نزدیکی بوپال. با کار کردن در بخش های مختلف مانند آموزش و پرورش, کشاورزی ارگانیک, حکومت و آب راه حل های غیر دولتی شیپور خاموشی ذاتی مهارت روستاییان برای کمک به آنها را تبدیل به خود متکی به خصوص در طول خارج از فصل است. Soni است که به طور فعال کمک به جوانان روستا برای پیدا کردن فرصت های شغلی در روستاهای خود به جای مهاجرت به مناطق شهری برای فرصت های شغلی.

آمیتا Soni

در میان بسیاری از سرمایه گذاری های کوچک آن ابتکار به نام ” Willage تلاش است Soni موفق ترین پروژه ای است که می پذیرد در طول سال مستقل کار مربوط به ورود اطلاعات.

در حالی که این هیچ شکی نیست که Lg در حال ساخت یک تفاوت در کمربند قبیله ای او تواضع می گوید که هیچ انقلابی ایده “هدف من ارائه ابزار برای روستاییان به طوری که آنها می تواند به حل چالش های خود را. من در اینجا به موعظه در مورد آنچه آنها باید انجام دهید. همه من می خواهم به انجام است که به آنها فرصت هایی را برای توسعه زندگی خود را.”

یک گام به سوی توسعه اجتماعی

آن را در طول دوره کارشناسی خود را هنگامی که Soni خود را در بر داشت تماس واقعی است. مطالعه موضوعات مانند علوم سیاسی, زبان و ادبیات انگلیسی و اقتصاد تحت فشار قرار دادند و او را به سوال ساختار اجتماعی جامعه ما است. او چند پاسخ اما هیچ کدام که به بتن توضیح در مورد رو به رشد شکاف اقتصادی بین مناطق روستایی و شهری جامعه است.

در جستجوی پاسخ او به لندن رفت و به دنبال کارشناسی ارشد در دولت, جامعه و توسعه در سال 2003. اما او تا به حال به رها کردن آسیب های ستون فقرات و آسیب است. او در بر داشت یک مسیر جایگزین برای درک توسعه اجتماعی با استفاده از یک شغل در دولت بریتانیا اجتماعی بخش خدمات.

او در دهه شغلی در بخش کمک Soni به دست آوردن تجربه برخورد با مردم است. در کلمات “من تو را دیدم که چگونه گنجاندن اجتماعی می تواند انجام شگفتی های کلی توسعه و رشد یک کشور است. ایده این است برای توانمند سازی آسیب پذیر جوامع با نفوذ فرصت های رشد در اقصی نقاط.”

هنگامی که او با اعتماد به نفس از آنچه او می خواست به انجام Soni چپ کار خود و نقل مکان به هند در سال 2014.

ایجاد یک اتصال

Soni تا به حال مهارت و دانش و ایده های او فاقد دانش از واقعیت از جامعه روستایی زندگی است.

او تصمیم گرفت برای شروع فعالیت های خود را در Kekadia ایجاد کرد (23 متر از بوپال) با جمعیت حدود 1400. با اکثریت خانه های درگیر در فعالیت های کشاورزی در او مشاهده عدم اهمیت گفته به آموزش و پرورش و مشکل مهاجرت جوانان به شهرها برای اشتغال است.

Soni ماه را صرف با خانواده به درک نیازهای خود “اغلب سازمان های غیر دولتی و دولت ها ارائه چیزهایی که آنها فکر می کنم کمک خواهد کرد که آسیب پذیر جوامع توسعه. اما آنها موفق به ایجاد یک گفت و گو با آنها و اصلا عامل خود را نیاز دارد. آن وسیعتر از شکاف. من تو را دیدم همه چیز از دیدگاه مردم” او توضیح می دهد.

تولید درآمد از طریق آن-مرکز

ارتقاء

یکی از ضروری ترین درس Soni آموخته بود که اگر انتخاب داده روستاییان نمی خواهید به ترک روستاها در طول خارج از فصل برای امرار معاش نیست باید لوکس را انتخاب کنید.

این که چگونه این ایده برای شروع این مرکز رخ داد. این امر می تواند یک منبع درآمد اضافی بدون نیاز به مهاجرت و در همان زمان را روستاییان تکنولوژی-سواد. به این منظور Soni آغاز شد و با تدریس در یک مدرسه دولت. او بر چندین آگاهی جلسات با والدین و دانش آموزان در مورد ساختمان مرکز.

هنگامی که او تا به حال شناسایی دانش آموزانی که علاقه زیادی به یادگیری مهارت های اساسی کامپیوتر او خواست دست دوم کامپیوتر از دوستان و خانواده خود را. در ضمن گرم Panchayat کمیته توافق کردند به جای آن آزمایشگاه و یک مرکز جوانان در جامعه آن مرکز سالن. همراه با کامپیوتر Soni همچنین راه اندازی یک کتابخانه برای دانش آموزان است.

Soni روت حدود 20 جوانان از Kekadia و همسایه روستاها در مایکروسافت, نرم افزار تایپ و ورود اطلاعات. هر ماه NGO روش شرکت در مناطق شهری برای پروژه های مستقل. وجود دارد زمانی که وجود دارد هیچ پروژه اما هنوز هم یک شروع خوب است. از کل اعضای سه در پرداخت-رول اساس در حالی که بقیه در حال پرداخت بر اساس نیاز پروژه.

“مشتریان ما متفاوت از ناشران افراد به تکنوکرات که اجاره داده های اساسی برای ما کار می کنند. ماهانه هر عضو ما NGO را بدست آورده تا 7000. همچنین ما داده اند لپ تاپ به دختران به طوری که آنها می توانند کار از راه دور” می گوید پریم کومار, کارشناسی فارغ التحصیل که مدیریت فعالیت های مرکز.

آنچه باعث می شود این کار پر سود برای داش علی این است که او می تواند اختصاص وقت خود را به خانواده اش مزرعه و یک منبع درآمد اضافی. او همچنین موجب صرفه جویی در پول است که در غیر این صورت او می توانست صرف اجاره و رفت و آمد اگر او مشغول به کار بودند در این شهر است.

پروژه های دیگر

بانکی در موفقیت آن-مرکز Soni در حال اجرا است یک کمپین دعوت از مردم برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش فرزندان در مدرسه خصوصی.

“کودکان باید تعداد زیادی از پتانسیل اما دسترسی محدود به منابع مالی و منابع نیروهای آنها را به رفتن به مدارس دولتی است که ممکن است به اجرا در ظرفیت کامل. این کمپین کار می کرد و ما به خوبی wishers حمایت آموزش و پرورش از 52 کودکان و نوجوانان (47 دختران) می گوید:” Soni.

صحبت از یکی از دانش آموزان Mukesh تومار که یک سوم سال در دانشگاه ملی قانون (Bhopal), Soni می گوید: “Mukesh و خانواده اش بودند که رفتن را از طریق زمان آشفته زمانی که من آنها را ملاقات کرد. پسر جوان با فوق العاده درایو به دنبال قانون کار برای نجات زمین خود را. ما مربی او را برای امتحانات ورودی و سازمان غیر دولتی است که حمایت خود را هزینه دانشگاه. او تنظیم یک مثال برای تمام کودکان ایجاد کرد. اگر این نشانه ای از رشد پس از آن من نمی دانم چه چیزی است.”

Soni و تیم خود را نیز به طور منظم دعوت از سازمان های غیر دولتی و مقامات دولتی برای انجام کارگاه های آموزشی در حقوق سیاسی افراد و panchayat.

در میان چیزهای دیگر, Soni کار کرده با کشاورزان به اتخاذ کشاورزی ارگانیک و نیز برنامه ریزی برای ساخت یک سری از سدها و درختان کاشته شده به آدرس آب گلایه. آنها در حال حاضر در انتظار اجرای آن از طریق دولت و یا خصوصی مشارکت.

یکی از چالش های اصلی در اجرای پروژه های است که برای دیدار با هزینه های. هر چند Soni متکی بر کمک های مالی و crowdfunding این گزینه ها پایدار نیست. بنابراین در موارد خاص او برای به تعویق انداختن یا لغو پروژه ها.

اما متوقف نشده Soni. هر زمان وجود دارد مانع او به خاطر دوست خود را تشویق کلمات و embarks در عین حال یکی دیگر از نجیب کار می کنند.

دریافت در تماس با آمیتا Soni اینجا

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>