تکنولوژی اجرائی تقسیم می شوند در مراقبت که آیا کارکنان خود را دوباره به دفتر

توییتر و میدان مدیر عامل شرکت جک دورسی مجاز است کارکنان خود را به کار از راه دور برای همیشه لطفا برای. پراکاش سینگ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ.

در طول هفته گذشته بخش های بسیاری از اقتصاد ایالات متحده باید به آرامی شروع به از سرگیری کسب و کار پس از دو ماه coronavirus قرنطینه. شرکت با ارتش از کارگران که تا حد زیادی از خانه کار می کرد در طول pandemic, بازگشت کارمندان به اتاقهای شده است کمتر فوری هر چند برنامه های خود را برای آینده باقی می ماند یک موضوع داغ در گفتگو.

این کشور بزرگترین شرکت های فن آوری—که بسیاری از آنها شده اند به سختی scathed با این بیماری همه گیر به هر حال—در حال بودن به خصوص محتاط. چند تا از شرکت ها به روز شده سیاست اجازه می دهد تا از راه دور کار تا 2021. و در برخی موارد آنها توسعه یافته است که سیاست به طور نامحدود; جک دورسی از بنیانگذاران و مدیر عامل توییتر کارکنان گفته که هرگز به بازگشت به دفتر اگر آنها ترجیح می دهند به کار از راه دور.

روز دوشنبه دورسی تلفن همراه شرکت پرداخت مربع اعلام کرد که آن را نیز اجازه می دهد بیشتر از آن 3,000 کارکنان به کار از راه دور به طور دائم.

هر دو تصمیم گیری شد و بر اساس تحقق است که با داشتن افراد کار از راه دور برای گذشته هشت هفته نشده بود تحت تاثیر این دو شرکت با بهره وری زیاد است.

“چند ماه گذشته ثابت کرده اند ما می توانیم که کار” توییتر سخنگوی گفت: در هفته گذشته. “ما منحصر به فرد قرار به پاسخ سریع و اجازه می دهد مردمی برای کار از خانه داده شده ما تاکید بر تمرکز زدایی و حمایت از یک توزیع نیروی کار قادر به کار از هر نقطه.”

“ما می خواهیم کارکنان را قادر به کار که در آن آنها احساس خلاق ترین و سازنده” میدان سخنگو گفت CNBC در روز دوشنبه. “در طول چند هفته گذشته ما آموخته زیادی در مورد آنچه در آن طول می کشد برای مردم به طور موثر انجام نقش در خارج از دفتر و ما همچنان به یاد ما برود.”

که این مورد برای همه سازمان ها حتی ترین تکنولوژی-محور شرکت. برای مثال اپل در حال آماده شدن برای آوردن برخی از شرکت ها کارمندان بازگشت به اپل پارک پردیس در سیلیکون ولی به محض این که این ماه توجه کنیم. غول فن آوری نیز به آرامی بازگشایی فروشگاه های اپل در سراسر جهان به عنوان تقاضا برای اپل ، iPads و اپل کامپیوتر شروع به چیدن در اواخر ماه آوریل مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت: در اوایل این ماه.

مایکروسافت که شانس فوق العاده خوبی از این بیماری همه گیر (سهام است تا بیش از 14 درصد از آغاز سال جاری) اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه تا اکتبر. و این مورد تا آنجا که خود مدیر عامل rahmani مایل به رفتن.

همچنین نگاه کنید به: تکنولوژی غول بگویید کارکنان به محل کار از خانه تا 2021 حتی به عنوان متحده بازگشایی

در مصاحبه ای با نیویورک تایمز در هفته گذشته نادلا گفت: اجرای دائمی از راه دور کار سیاست خواهد بود “جایگزین کردن یک دگم با یکی دیگر از دگم” و اضافه کرد که او در مورد خسارات دراز مدت در کارکنان روحیه و سلامت روان به طور کامل مجازی محیط اداری.

“آنچه که من از دست زمانی که شما راه رفتن به جلسه فیزیکی شما در حال صحبت کردن به فرد است که شما را قادر به اتصال با آنها را برای دو دقیقه قبل و بعد از” نادلا گفت. “یکی از چیزهایی که من احساس است که شاید ما در حال سوزاندن برخی از سرمایه اجتماعی ما ساخته شده است تا در این مرحله که در آن ما همه کار از راه دور. چه اندازه است؟”

Facebook و Google که عملیات هسته بیشتر شبیه به توییتر از اپل و مایکروسافت افتاده اند جایی بین دورسی و نادلا در پاسخ به سوال از چه زمانی مردم باید اجازه کار از راه دور.

هر دو شرکت گسترش کار از خانه سیاست تا پایان سال 2020 است. مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت: کارکنان در هفته گذشته که “سطح شیب دار را به دفتر خواهد بود آهسته عمدی و افزایشی.” Facebook مارک زوکربرگ گفت: دفاتر باز خواهد شد در جولای 6, اما کارکنان لازم نیست که به در آمده اگر آنها نمی خواهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>