“ما به اشتراک گذاشتن وعده غذایی و برنامه تمرینات و حتی سلامت روان, نکاتی در مورد صفحه ما. ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم صحبت کردن در مورد این شرایط به جای اینکه سکوت جامعه.”

Last سال هم اتاقی همکاران و بهترین دوستان Namrata جورج و ترزا Boban نقل مکان کرد و از وطن خود در کوچی به بنگلور برای کار. آن را در طول این دوره است که آنها هر دو مبتلا به PCOS (سندرم تخمدان پلی کیستیک). به عنوان آنها شروع به مطالعه و تحقیق در مورد سندرم آنها را درک وجود دارد عدم آگاهی در جامعه هند در مورد PCOS. این الهام گرفته از این 24 سال سن برای شروع یک Instagram صفحه تحت نام ‘Two Broke Girls با PCOS’ به آدرس unaddressed ننگ متصل به PCOS و به اشتراک گذاری سفر خود را.

“ما می خواستیم را به توجه مردم به این سندرم است که تعداد فزاینده ای از زنان امروز با زندگی می کنند” آنها بگویید بهتر هند.

“من یکی که رو تشخیص داده ، پس از از دست رفته من دوره به مدت سه ماه من قابل درک است که چیزی اشتباه بود. پس از تشخیص پزشک توصیه می شود که من قطع در بسیاری از مواد غذایی است که من استفاده می شود به مصرف روزانه. من اجازه رفتن از لبنیات برنج و کربوهیدرات از رژیم غذایی من است که به من کمک کرد تا کنترل علائم می گوید:” ترزا.

“هر زن متفاوت است مبارزه با PCOS. اما تا زمانی که ما انجام این نوع حق از تحقیقات ما می تواند کشف کردن آنچه برای جلوگیری از. من تا به حال تلاش شده است با مسائل مربوط به وزن برای طولانی ترین زمان و من احتمالا تا به حال به PCOS در سن بسیار جوان است اما من به اندازه کافی آگاهی در آن زمان در مورد این اختلال و فکر کردم این فقط چاقی,” او اضافه می کند.

پست از Instagram صفحه

برای Namrata آن ناگهانی برک آوت آکنه که در سمت چپ او اشتباه گرفته شود. “من تا به حال هرگز هر گونه تلاش با وزن و من هرگز از دست رفته تنها یک دوره در زندگی من است. اما پس از آکنه من متوجه ناگهانی رشد مو در مکان های غیر معمول و پوست اطراف گردن من نیز شروع به تیره شدن می گوید:” Namrata.

“به زودی پس از من شروع به مواجهه با درد شدید شکمی و تصمیم به رفتن به دکتر. در این مرحله هر دو دکتر و مادر من متقاعد شدند که درد حاد شد و با توجه به سنگ کلیه. اما چند اسکن بعد از آن که من پیدا کردم که من تا به حال چند فولیکول در هر تخمدان,” او اضافه می کند.

اخیر مطالعه گزارش شده است که تقریبا 10 میلیون زن در سراسر جهان به PCOS. اغلب به اشتباه برای یک زایمان اختلال از آنجا که بسیاری از علائم شامل یک سیستم تولید مثل PCOS است که در واقع یک اختلال غدد درون ریز است که شامل هورمون ها و تولید هورمون.

دستور العمل روی صفحه

“اگر چه مطلق وجود ندارد برای درمان PCOS می تواند کمک با چند شیوه زندگی تغییرات. فقط آگاه بودن از چگونگی عملکرد بدن کمک خواهد کرد که شما انتخاب می کنید کامل برنامه رژیم غذایی. ما به اشتراک گذاشتن وعده غذایی و برنامه تمرینات و حتی سلامت روان, نکاتی در مورد صفحه ما. ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم صحبت کردن در مورد این شرایط به جای اینکه سکوت توسط جامعه است. بسیاری از مردم که مبارزه با PCOS نیز از طریق افسردگی و اضطراب است. ما باید قادر به بحث در مورد PCOS بدون ترس از قضاوت. از طریق صفحه ما, ما فقط ایجاد یک فضای امن” آنها را توضیح دهد.

“برای من PCOS ژنتیکی است. اگر شما می توانید آن را تشخیص اولیه زندگی و بهبود فرایند بسیار ساده تر. مشکل مطرح می شود چرا که زنان هندی را ماهانه بررسی یو پی اس به طور جدی. ما تمایل به چشم پوشی از تمام علائم هشدار دهنده و پرچم های قرمز و فقط با زندگی حرکت می کند. ما نیاز به آگاهی بیشتری از تغییرات بدن ما این است که رفتن را از طریق” می گوید Namrata.

پس از این دو ایجاد صفحه در سال 2019 آنها را دریافت کرده ام بسیاری از پیام ها و نمایش داده شد در مورد این اختلال و علائم. “پس از خواندن علائم در صفحه ما یکی از پیروان ما رفت و برای یک PCOS تشخیص و پیدا کردن او به حال آن را” آنها به اشتراک بگذارید.

“ما زندگی می کنند در این نوع جامعه ای که در آن آنها از ما بخواهید به نگه داشتن آرام در مورد PCOS به دلیل آن ممکن است منجر به مردم صحبت کردن در مورد مسائل باروری و اما این مهم است که بدانید که هیچ چیز به جز سلامتی شما خوب است. زنان نیاز به دانستن است که آن را همیشه تقصیر ما” دختران اضافه کنید.


همچنین بخوانید: آب سخت باعث خرابی پوست شما? 5 گام های ساده برای نگه داشتن آن را نرم و هیدراته!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de